Наші Умови оренди

Rentalcars.com є торговою назвою компанії з обмеженою відповідальністю Booking.com Transport Limited, зареєстрованої в Англії й Уельсі (номер 05179829), юридична адреса: 100 New Bridge Street, London, EC4V 6JA (Сполучене Королівство). Ці умови та положення разом із нашим повідомленням про конфіденційність і заявою щодо файлів cookie складають нашу угоду з вами за послуги, які ми надаємо, з організації прокату автомобілів. Займенник «ви» означає головного водія, особу, яка платить за прокат автомобіля, та/або особу, яка здійснює бронювання. Зверніть увагу: хоча займенник «ви» може означати декілька осіб, із якими ми укладаємо угоду, з питань, що стосуються підтвердженого бронювання, ми будемо спілкуватися лише з головним водієм. Разом ці вимоги іменуються «нашими умовами». Ці умови застосовуються до всіх угод щодо наших послуг, за винятком будь-яких інших умов і положень. Жодна дія Rentalcars.com не вважається прийняттям будь-яких інших умов. Прийняття послуг або підписання будь-якої угоди вважається переконливим доказом вашої згоди із цими умовами. Ми можемо періодично змінювати ці умови, отже вам слід відвідувати наш веб-сайт та ознайомлюватися з усіма відповідними умовами, до яких було внесено зміни. Орендуючи будь-який автомобіль, ви повинні дотримуватися вимог компанії, яка надає вам автомобіль, а також відповідних законів країни та/або штату, де відбувається прокат. До прокату автомобіля можуть також застосовуватись окремі обмеження.

Ми надамо вам автомобіль безпосередньо або як агент. Наша роль залежить від характеру наших відносин із компанією з прокату автомобілів.

Ці умови застосовуються до будь-якого вашого бронювання в нас на цьому веб-сайті або через цей веб-сайт, тому вам слід ознайомитися з інформацією, яку він містить. Наші умови та умови компаній із прокату автомобілів, із якими ми співпрацюємо, містять положення про деякі винятки та обмеження відповідальності.

Ви маєте погодитися з нашими умовами, щоб здійснити бронювання на цьому веб-сайті. Якщо ви не згодні з будь-якою умовою, вам не слід оформлювати бронювання. Підтверджуючи свій намір забронювати автомобіль через цей веб-сайт, ви маєте зазначити, що ви прочитали, розумієте та приймаєте наші умови. Якщо ви не зрозуміли будь-яку частину цих умов або маєте запит щодо прокату автомобіля або будь-якого іншого продукту, зв’яжіться з нами.

Підтвердження бронювання та оплата
У більшості випадків ми будемо миттєво підтверджувати ваше бронювання на адресу електронної пошти, яку ви зазначили під час бронювання. Інколи нам доводиться чекати підтвердження наявності автомобіля компанією з прокату. Якщо це станеться, ми негайно повідомимо вас і тимчасово заблокуємо відповідну суму на вашій платіжній картці. Одразу після підтвердження компанією з прокату наявності автомобіля ми повідомимо вас і знімемо відповідну суму з вашої картки.

Ви можете анулювати платіж у будь-який час до моменту підтвердження наявності обраного вами автомобіля. Для цього натисніть кнопку «Оформити бронювання» у верхній частині нашого веб-сайту, уведіть адресу електронної пошти, яку ви зазначили під час бронювання, та номер бронювання, після чого натисніть кнопку «Скасувати бронювання». Ми розблокуємо відповідну суму на вашій картці.

Вкрай рідко компанія з прокату автомобілів може не підтвердити наявність автомобіля. Якщо це станеться, ми повідомимо вас і розблокуємо відповідну суму на вашій картці.

У разі бронювання вами автомобіля або іншого продукту на нашому веб-сайті ми будемо відправляти вам електронний лист із підтвердженням його наявності протягом 48 годин після бронювання (а якщо автомобіль або продукт вам буде потрібний у скорочений термін — щонайменше за 24 години до часу отримання). Після цього ми надішлемо вам підтвердження бронювання.

Угода з вами вкладається лише після підтвердження вашого бронювання та здійснення вами оплати. Ми відправлятимемо всю кореспонденцію на адресу, яку ви зазначили під час бронювання. Жодне положення цього документа не вповноважує будь-яку третю сторону відповідно до закону Сполученого Королівства «Про договори (права третіх сторін)» від 1999 р.

Достовірність інформації
Ми прагнемо забезпечувати достовірність інформації на цьому веб-сайті, проте ані ми, ані наші філії, постачальники й агенти не відповідаємо за достовірність такої інформації. Ви несете одноособову відповідальність за оцінку достовірності, повноти й актуальності всієї інформації, наданої на цьому веб-сайті.

Під час отримання автомобіля ви повинні пред’явити представнику компанії з прокату автомобілів свій ваучер / віртуальний ваучер Rentalcars.com. У разі непред’явлення ваучера / віртуального ваучера ми не відповідаємо за відмову в оренді автомобіля.

Ми не відповідаємо за будь-які витрати, що виникають на підставі документів, які ви підписуєте та приймаєте в касі компанії з прокату автомобілів.

Ми не відповідаємо за навмисне псування майна, з’їзд за межі дороги або необережну їзду з боку осіб, які керують автомобілем у стані алкогольного/наркотичного сп’яніння. Ви несете за ці наслідки повну відповідальність. Цей список не є повним.

Що включає / не включає в себе плата?
Ознайомтеся з конкретними умовами та положеннями прокату обраного вами автомобіля, які будуть вам показані під час бронювання.

Унесення плати за пальне та гарантійного задатку в касі компанії з прокату автомобілів
Більшість компаній із прокату автомобілів до надання автомобіля беруть гарантійний задаток для покриття можливих збитків і витрат, які виникають під час прокату, а в деяких випадках — плату за пальне. Для внесення гарантійного задатку вам потрібно мати дійсну кредитну картку з наявними на ній грошовими коштами. Картка повинна бути видана на ім’я основного водія. Звертаємо вашу увагу на те, що не всі компанії з прокату автомобілів приймають однакові типи карт, тому під час оформлення бронювання та/або угоди щодо прокату автомобіля вам слід відвідати розділ «Важлива інформація» та дізнатися, які типи карт приймає компанія. Якщо після цього у вас залишаться запитання, зв’яжіться з нами. За умови повернення автомобіля та додаткових продуктів у стані, у якому їх було вам надано, та відповідно до політики щодо пального гарантійний задаток буде відшкодовано після повернення автомобіля (для надходження коштів на ваш рахунок може знадобитися до 30 днів).

Деякі компанії з прокату автомобілів вимагатимуть від вас повернення автомобіля з тією самою кількістю пального, з якою ви його отримали. В інших компаніях діє політика щодо пального, згідно з якою ви маєте придбати перший бак пального та можете повернути автомобіль із порожнім баком. У такому випадку може передбачатися відшкодування коштів за невикористане пальне.

У разі стягнення компанією з прокату автомобілів плати за пальне його вартість може бути вищою, ніж на місцевій автозаправці.

Обслуговування в неробочий час
У більшості аеропортів прокат автомобілів забезпечується з урахуванням розкладу рейсів літаків і автомобілі надаються в неробочий час. Проте за цю послугу може стягуватися додаткова плата, яка підлягає перерахуванню безпосередньо компанії з прокату автомобілів. Коли ви будете підтверджувати час отримання автомобіля в запиті на бронювання, ми повідомимо вам, чи стягуватиметься додаткова плата. Якщо ваш рейс буде затримано й ви не зможете отримати автомобіль у робочій час компанії з прокату автомобілів, вона може надати послугу в неробочий час, у разі чого вам повідомлять про всі додаткові витрати. Ми не несемо додаткової відповідальності за відсутність обслуговування в неробочий час, тому вам слід оформити окреме страхування подорожей. Каси компаній із прокату автомобілів, розташовані за межами аеропортів, також можуть надавати послуги в неробочий час.

Вікові обмеження
У більшості країн орендувати автомобіль дозволяється особам, які досягли 21 року. Окремі компанії з прокату автомобілів у деяких країнах можуть стягувати додаткову плату з водіїв віком до 25 років і понад 65 років. Якщо в запиті на бронювання було зазначено достовірний вік водія, ми повідомимо про будь-які ймовірні збори. У деяких країнах також можуть застосовуватися більш жорсткі вимоги щодо вікового мінімуму для керування великогабаритними автомобілями. Якщо у вас виникли запитання або сумніви щодо цього, зверніться до нашого контактного центру.

Додаткові водії
У касі компанії з прокату автомобілів може стягуватися плата за додаткових водіїв (якщо інше не зазначено у ваучері / віртуальному ваучері Rentalcars.com). За додатковою інформацією зверніться до нашого контактного центру.

Розрахунок добового тарифу / терміни прокату / подовження терміну прокату / повернення автомобіля із запізненням
Вартість оренди автомобіля розраховується за кількістю діб прокату та зазначається під час бронювання. Якщо потрібно подовжити термін прокату після отримання автомобіля або в разі повернення автомобіля пізніше, ніж зазначено у ваучері / віртуальному ваучері, договір про таке подовження завжди вкладається безпосередньо з компанією з прокату автомобілів і за додатковий час користування автомобілем стягується плата за місцевим добовим тарифом, який може бути вищим за тариф, узгоджений із нами під час бронювання. Компанія з прокату автомобілів також може стягувати додатковий штраф за повернення автомобіля із запізненням. Інформацію щодо всіх додаткових платежів буде зазначено у вашому договорі з компанією з прокату автомобілів.

Отримання автомобіля із запізненням / дострокове повернення автомобіля
Період прокату обраного вами автомобіля починається та закінчується в дати його отримання та повернення, зазначені у вашому ваучері / віртуальному ваучері. На жаль, ми не в змозі забезпечити відшкодування за невикористаний час у разі отримання автомобіля із запізненням або його дострокового повернення. Якщо ви не зможете своєчасно отримати автомобіль, зверніться до нас якомога швидше. Якщо ви цього не зробите, ми не зможемо гарантувати наявність автомобіля й ви не матимете права на відшкодування коштів.

Прокат автомобіля для поїздки в один бік
Прокат автомобіля для поїздки в один бік слід оформлювати заздалегідь, він може передбачати спеціальні тарифи, що сплачуються безпосередньо компанії з прокату автомобілів. Ми повідомимо вас про приблизні витрати після отримання від вас запиту на бронювання та підтвердження від компанії з прокату автомобілів щодо оренди автомобіля для поїздки в один бік.

Дитячі автомобільні сидіння та замовлення додаткових зручностей
Дитячі автомобільні сидіння, багажники на даху (не доступні на деяких автомобілях) та інші додаткові зручності доступні за запитом у більшості місць, проте їх наявність не може бути гарантована. Зазвичай компанія з прокату автомобілів стягує за це додаткову плату. У більшості країн використання дитячих автомобільних сидінь передбачено законодавством. Звертаємо вашу увагу на те, що ремені безпеки задніх сидінь можуть бути не в усіх автомобілях. За інформацією про це зверніться до нашого контактного центру. Замовлення цих зручностей слід подавати під час бронювання.

Доставка та повернення автомобіля
Деякі компанії з прокату автомобілів можуть доставити обраний вами автомобіль до узгодженого місця його отримання вами та забрати його там. У такому випадку за це може стягуватися додаткова плата, яка підлягає перерахуванню безпосередньо компанії з прокату автомобілів. Коли в запиті на бронювання ви будете підтверджувати час і повну адресу місця отримання/повернення автомобіля, ми повідомимо вам, чи стягуватиметься додаткова плата. Звертаємо вашу увагу на те, що компанії з прокату автомобілів зазвичай не доставляють і не забирають автомобілі за приватними адресами.

Території керування автомобілем
У разі подорожі орендованим автомобілем до іншої країни, штату або острова можуть застосовуватися певні обмеження, тому, якщо ви маєте намір це зробити, зверніться до нашого контактного центру під час бронювання. Для поїздок до певних країн може знадобитися додаткова документація, а також можуть стягуватись окремі місцеві збори. Для поїздок до віддалених районів, наприклад малозаселених територій Австралії, можуть також передбачатися певні обмеження. За додатковою інформацією зверніться до нашого контактного центру.

Скасування, неявка та зміни
У разі скасування бронювання зазвичай застосовуються правила скасування замовлень, викладені нижче, проте вам слід переглянути умови та положення компанії з прокату автомобілів і перевірити, чи не містять вони більш суворих вимог.  

Скасування повністю передплачених замовлень

 • Ви отримаєте повне відшкодування коштів у разі скасування бронювання щонайменше за 48 годин до початку прокату.
 • Якщо ви скасуєте бронювання протягом 48 годин до отримання автомобіля, вам буде повернено плату за вирахуванням вартості тридобової оренди.
  • Якщо ви бронювали автомобіль менш ніж на 3 доби, додаткова плата не стягуватиметься, але ви не отримаєте відшкодування своїх коштів.
 • Компанія з прокату автомобілів може відмовити вам у наданні автомобіля, якщо ви не з’явитеся в узгоджений час і дату, та/або не надасте всю необхідну документацію, та/або не зазначите реквізити платіжної картки, виданої на ім’я головного водія, з достатньою кількістю наявних коштів для внесення гарантійного задатку за автомобіль. У такому випадку:
 • якщо ви зателефонуєте нам із каси, вам буде повернено плату за вирахуванням вартості тридобової оренди;
 • якщо ви не зателефонуєте нам із каси, ви не отримаєте відшкодування своїх коштів.

Скасування бронювання, що передбачає внесення гарантійного задатку

 • Ви отримаєте повне відшкодування коштів, за винятком гарантійного задатку, у разі скасування бронювання щонайменше за 48 годин до початку прокату.
 • У разі скасування бронювання менш ніж за 48 годин, але до початку прокату ви отримаєте повне відшкодування коштів, за винятком або гарантійного задатку, або вартості тридобової оренди, залежно від того, яка із цих сум буде більшою.
 • Якщо ви бронювали автомобіль менш ніж на 3 доби, додаткова плата не стягуватиметься, але ви не отримаєте відшкодування своїх коштів.

Неявка
Неявка має місце, якщо ви:

 • маючи намір скасувати бронювання, не повідомляєте нас про це до початку прокату;
 • своєчасно не забираєте автомобіль;
 • не надаєте документацію, необхідну для отримання автомобіля;
 • не надаєте платіжну картку, видану на ім’я головного водія, з достатньою кількістю коштів для внесення гарантійного задатку за автомобіль.

У будь-якому випадку неявки ви не отримаєте відшкодування своїх коштів.

Компанія з прокату автомобілів залишає за собою право відмовити у видачі автомобіля будь-якому клієнтові, який прибуває несвоєчасно, не має із собою всієї необхідної документації та не надає платіжну картку, видану на ім’я головного водія, з достатньою кількістю коштів для внесення гарантійного задатку за автомобіль. Якщо в такому випадку бронювання не буде скасовано заздалегідь, клієнт не матиме права на відшкодування своїх коштів.

Унесення поправок (змін) до бронювання
Ви можете внести зміни до свого бронювання в будь-який час до отримання автомобіля.

Якщо до отримання автомобіля залишається щонайменше 48 годин, ви можете просто зайти до розділу «Оформити бронювання» у верхньому правому куті екрана.

Якщо вам буде потрібно внести зміни менш ніж за 48 годин до отримання автомобіля, зателефонуйте нам.

За зміну бронювання адміністративний збір не стягується, проте будь-які внесені вами зміни можуть вплинути на вартість прокату. В окремих (нечастих) випадках єдиним способом унесення змін до бронювання є його скасування та оформлення нового бронювання. У такому випадку ми можемо стягувати плату за скасування за дорученням компанії з прокату автомобілів.

Унесення нами змін до вашого бронювання
Іноді в нас або компанії з прокату автомобілів може виникнути потреба внести зміни до вашого бронювання (після його підтвердження). У всіх таких випадках ми якнайшвидше повідомимо вас про це, перш ніж ви отримаєте автомобіль, і, якщо запропоновані зміни будуть для вас неприйнятними, ми повністю відшкодуємо ваші витрати. Проте за таких обставин ми не несемо додаткової відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, які ви можете зазнати внаслідок цих змін.

Документація
Ваш ваучер / віртуальний ваучер буде доступний після того, як ми отримаємо повну оплату й підтвердження наявності автомобіля з компанії з прокату автомобілів. Звертаємо вашу увагу на те, що для підтвердження наявності певних автомобілів може знадобитися більше часу й ми повідомимо вас про це. Якщо ви не зможете отримати автомобіль через відсутність усієї документації або ненадання дійсної платіжної картки, це вважатиметься неявкою й ви не матимете права на відшкодування коштів. Ви повинні мати із собою свій ваучер / віртуальний ваучер, дійсне повноцінне посвідчення водія, видане вашою країною, та інші документи, що посвідчують вашу особу. Після отримання підтвердження наявності автомобіля дізнайтеся про вимоги щодо будь-якої іншої документації в розділі «Що вам потрібно мати із собою» свого ваучера / віртуального ваучера.

Посвідчення водія
Кожен водій повинен мати дійсне повноцінне посвідчення водія, видане щонайменше одним роком раніше (для деяких країн — двома роками раніше; цю вимогу буде зазначено під час процесу бронювання). Посвідчення, термін дії яких збіг, і тимчасові посвідчення не приймаються.

Оформлюючи бронювання автомобіля, поінформуйте наш контактний центр про всі записи щодо порушень / штрафи у вашому посвідченні водія; ми залишаємо за собою право відмовитися від бронювання на цій підставі відповідно до умов і положень компаній, із якими ми співпрацюємо.

Станом на 8 червня 2015 р. будь-який водій, який має посвідчення водія, видане DVLA (органом ліцензування водіїв і транспортних засобів) в Англії, Шотландії та Уельсі, повинен відвідати веб-сторінку Перегляд інформації про посвідчення водія для отримання контрольного коду не пізніше ніж за 21 день до початку прокату обраного ним автомобіля. Перейдіть за цим посиланням. Будь-який водій, який має пластикове посвідчення нового зразка, повинен також надати касиру компанії з прокату автомобілів паперову копію посвідчення.

Під час отримання автомобіля кожен водій повинен пред’явити своє посвідчення. Крім того, слід мати із собою посвідчення водія впродовж усього періоду прокату для пред’явлення представникам місцевих органів влади.

Кошти не повертаються в разі відмови компанії з прокату автомобілів від надання автомобіля внаслідок того, що водій не повідомив про свої порушення або не надав своє посвідчення, його копію або необхідну інформацію про порушення.

Звертаємо вашу увагу на те, що для керування автомобілем за кордоном вам може знадобитися міжнародне водійське посвідчення. Водій зобов’язаний перевірити, чи буде йому потрібне міжнародне водійське посвідчення. Міжнародне водійське посвідчення не замінює звичайне посвідчення водія: для прокату автомобіля потрібне повноцінне посвідчення, видане на ім’я головного водія, і кожен водій, який повинен отримати для своєї подорожі міжнародне водійське посвідчення, повинен завжди мати із собою обидва документи. Якщо для вашої подорожі буде потрібне міжнародне водійське посвідчення, ви не отримаєте автомобіль, якщо не матимете із собою міжнародного водійського посвідчення та свого посвідчення водія.

Кожен водій до отримання автомобіля повинен ознайомитися з умовами та положеннями відповідної компанії з прокату автомобілів, оскільки в деяких компаніях і країнах можуть діяти додаткові вимоги.

Важлива інформація щодо обмінних курсів
Майте на увазі, що через коливання обмінних курсів сума, яку буде знято з вашої платіжної картки, може відрізнятися від зазначеної нами вартості продукту або послуги на момент її погодження з вами. Різниця (за наявності такої) залежить від зміни обмінних курсів у період між моментом бронювання та моментом видачі виписки з карткового рахунку. Також у разі повернення коштів на картковий рахунок ми перераховуємо точну суму, яку було стягнуто спочатку, і не несемо відповідальності за будь-які коливання обмінних курсів, які призводять до змін суми відшкодування в більший або менший бік.

Місткість і клас автомобіля
Кожен автомобіль застрахований на максимальну кількість пасажирів, яку він може вмістити. Ми не несемо відповідальності за непридатність автомобіля для потреб кожного пасажира та перевезення багажу. Приблизна місткість і класи автомобілів зазначені на веб-сайті Rentalcars.com. Ми не несемо відповідальності в разі відмови компанії з прокату автомобілів від надання автомобіля через занадто велику групу пасажирів.

Ми не можемо гарантувати конкретну марку або модель автомобіля. Автомобіль зазначається у ваучері / віртуальному ваучері лише для довідки, і компанія з прокату автомобілів може надати інший автомобіль, який вона вважатиме рівноцінним або кращої якості.

Надання автомобілів
Компанії з прокату автомобілів залишають за собою право відмовитися від надання автомобіля будь-якій особі, яка вважається нездатною керувати ним або не відповідає встановленим критеріям. Ми не несемо відповідальності за виконання заходів із підготовки до поїздки, а також за відшкодування, компенсацію або інші витрати, які можуть у вас виникнути в такому випадку.

Скарги
У разі незадоволення прокатом повідомте нам про це якомога швидше, але не пізніше 3 місяців після повернення автомобіля, звернувшись до нашого відділу обслуговування клієнтів. Нам буде важко розглянути претензії щодо прокату, якщо ви не повідомите їх під час повернення автомобіля. Незважаючи на те, що, орендуючи автомобіль, ви вступаєте в договірні відносини з компанією з прокату автомобілів, ми докладемо зусиль, щоб допомогти вам вирішити проблему, та зв’яжемося з компанією з прокату автомобілів від вашого імені.

Якщо вас не влаштує результат розгляду вашої скарги, ви можете подати офіційну скаргу незалежному постачальнику послуг альтернативного врегулювання спорів (Alternative Dispute Resolution, ADR). У разі звернення за послугами ADR ви можете передати свою скаргу через онлайн-платформу Європейської комісії на веб-сторінці http://ec.europa.eu/consumers/odr/. За допомогою цієї процедури вам буде простіше знайти відповідного постачальника послуг ADR. Звертаємо вашу увагу на те, що, оскільки ми прагнемо вирішувати розбіжності шляхом переговорів, ми не зобов’язані дотримуватися процедури ADR, яку застосовує будь-який незалежний постачальник послуг ADR.

Технічні несправності / аварії
У разі поломки або технічної несправності негайно зателефонуйте до компанії з прокату автомобілів. Ця компанія має надавати дозвіл на ремонт або заміну автомобіля. Якщо ви потрапите в аварію, зверніться до місцевої поліції та компанії з прокату автомобілів. Зберігайте копії всіх важливих документів, які вас проситимуть заповнити. Вони можуть знадобитися, якщо ви захочете подати позов.

Орендуючи будь-який автомобіль, ви повинні дотримуватися вимог компанії, яка надає вам автомобіль, а також відповідних законів країни та/або штату, де відбувається прокат. Тобто ви маєте дотримуватися наших умов і умов компанії з прокату автомобілів. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, пошкодження, виправлення, затримки або зміни, що виникають унаслідок громадянських конфліктів, колективних трудових спорів, включно зі страйками диспетчерів повітряного руху, терористичних актів, природних або ядерних катастроф, пожеж або несприятливих погодних умов, неминучих технічних проблем із транспортом, закриття або перевантаження аеропортів чи поромних портів, скасування регулярних рейсів або банкрутства авіакомпаній.

Умови вашого договору з Rentalcars.com
Хай який спосіб ви обрали для бронювання, ви маєте розуміти, як і коли утворюється договір. Далі зазначено технічні етапи процесу вкладання договору. Зазначаючи ціни телефоном або розміщуючи свої послуги на нашому веб-сайті, ми пропонуємо вам їх придбати. Вважається, що ви прийняли цю пропозицію лише тоді, коли ви підтвердите це усно або натиснете кнопку «Забронювати» на сторінці «Платіж».

Ви робите нам пропозицію щодо придбання послуги, коли підтверджуєте це усно або натискаєте кнопку «Забронювати». Ми приймаємо цю пропозицію після отримання від вас відповідної оплати й надання вам ваучера / віртуального ваучера. Якщо ми виконуємо роль агента компанії з прокату автомобілів, ми приймаємо вашу пропозицію від імені компанії з прокату автомобілів.

Ми несемо відповідальність за ваші збитки, безпосередньо пов’язані з порушенням нами договору, якщо такі збитки є передбачуваним наслідком порушення нами договору. Збитки вважаються передбачуваними, якщо вони можуть бути передбачені вами та нами на момент укладання договору. Ми не несемо відповідальності за непрямі збитки, що є побічним наслідком основних збитків або шкоди та які ані ви, ані ми не можемо передбачити. Крім того, ми не несемо відповідальності за втрату прибутку, можливостей, репутації або супутні втрати, збитки чи видатки.

Ми ані самі, ані через компанії з прокату автомобілів не несемо відповідальності за невиконання або неналежне виконання будь-яких своїх зобов’язань за цим бронюванням, ваучером / віртуальним ваучером, прокатом або умовами та положеннями, якщо і в тій мірі, у якій таке невиконання або неналежне виконання зобов’язань було спричинено форс-мажорними обставинами, тобто будь-якою подією поза нашим контролем. У разі існування форс-мажорних обставин протягом понад 14 днів поспіль ми можемо припинити та скасувати це бронювання, відправивши вам за 14 днів відповідне повідомлення на вашу початкову адресу для виставлення рахунку-фактури та повернувши вам усі кошти, сплачені до початку дії форс-мажорних обставин.

За певних обставин, наприклад у разі банкрутства компанії з прокату автомобілів, ми маємо право скасувати бронювання в скорочений термін або негайно після відправлення вам відповідного повідомлення. За будь-яких обставин ми будемо намагатися надати вам інший автомобіль, проте в періоди великого попиту ми можемо бути позбавлені такої здатності. У разі оформлення клієнтом повністю передплаченого бронювання й відправлення нами цьому клієнтові повідомлення про скасування бронювання не пізніше ніж за 48 годин до отримання автомобіля клієнту повертаються всі його кошти. Якщо так станеться, хоча це й малоймовірно, що ми надамо клієнтові повідомлення про скасування повністю передплаченого бронювання протягом 48 годин до отримання автомобіля, ми відшкодуємо клієнтові всі його кошти та інші передбачувані збитки, що виникли внаслідок порушення нами договору. У разі оформлення клієнтом бронювання з унесенням гарантійного задатку й відправлення нами цьому клієнтові повідомлення про скасування бронювання не пізніше ніж за 7 днів до отримання автомобіля клієнту повертаються всі його кошти. Якщо так станеться, хоча це й малоймовірно, що ми надамо клієнтові повідомлення про скасування бронювання з унесенням гарантійного задатку протягом 7 днів до отримання автомобіля, ми відшкодуємо клієнтові всі його кошти та інші передбачувані збитки, що виникли внаслідок порушення нами договору.

Здійснення бронювання та придбання або замовлення продуктів чи послуг
Якщо ви бажаєте здійснити бронювання або придбати чи замовити продукти або послуги, що їх представлено на цьому веб-сайті, ми (або наші ділові партнери) можемо попросити вас надати певні відомості, що стосуються вашого бронювання або покупки, включно з реквізитами платіжної картки та своїми персональними даними. З усіма цими даними ми будемо поводитися згідно з процедурою, описаною в нашому повідомленні про конфіденційність. Ви підтверджуєте, що всі дані, які ви надаєте із цією метою, будуть достовірними, актуальними та повними. Ви зобов’язуєтеся прийняти на себе всі свої витрати й витрати будь-яких користувачів вашого облікового запису, банківської картки або іншого платіжного інструменту за тарифами або цінами, чинними на момент виникнення цих витрат. Ви також несете відповідальність за сплату будь-яких податків, що застосовуються до ваших покупок.

Перш ніж прийняти будь-яке бронювання, покупку або замовлення, нам може знадобитися підтвердження отриманих даних. За винятком випадків, передбачених законодавством, або в разі існування наших чітких умов про зворотне, ціни, тарифи й статус наявності товарів або послуг можуть бути змінені без попередження. Ви погоджуєтеся з тим, що до бронювання, покупок і послуг застосовуються додаткові умови та положення, що впроваджуються нами або відповідною компанією з прокату автомобілів.

Умови користування веб-сайтом
Забороняється користуватися будь-яким пристроєм або програмним забезпеченням для прямого або непрямого підключення або спроби підключення до цього веб-сайту з метою отримання його контенту та/або будь-яких інших даних, включно з цінами. Заборонено також втручатися або намагатися втрутитися в роботу цього веб-сайту. Будь-які дії, які, на нашу думку, надмірно навантажують або напружують наші системи, буде припинено. Ми постійно контролюємо кожного відвідувача нашого веб-сайту, тому дії будь-яких автоматизованих систем або осіб, що виконують занадто багато пошуків для отримання інформації та/або цін, буде припинено, а доступ таких систем/осіб до наших веб-сайтів буде заблоковано. Користування цим веб-сайтом означає вашу згоду з обов’язковим виконанням цих умов.

Захист персональних даних
Ми серйозно ставимося до конфіденційності ваших персональних даних. Користуючись цим веб-сайтом, ви приймаєте умови нашого повідомлення про конфіденційність.

Використання файлів cookie та інших відстежувальних технологій
Ми можемо використовувати файли cookie та інші технології для полегшення та відстеження вашого користування послугами, які ми пропонуємо на цьому веб-сайті, а також у зв’язку з нашими електронними повідомленнями. Докладніше про це див. у нашому повідомленні про конфіденційність.

Відгуки клієнтів
Ви можете відправляти відгуки на наш веб-сайт лише для того, щоб повідомити клієнтам свою думку про послугу та якість роботи компанії з прокату автомобілів. Ці відгуки можуть повністю або частково використовуватися Rentalcars.com на наших платформах, у соціальних мережах, інформаційних бюлетенях, спеціальних акціях, мобільних програмах або інших каналах, що належать, розміщуються, використовуються або контролюються Rentalcars.com. Відправляючи відгук, ви погоджуєтеся з тим, що він може використовуватися в зазначений вище спосіб. Ми залишаємо за собою право коригувати, відхиляти або видаляти відгуки на власний розсуд.

Відгуки виражають особисті думки клієнтів Rentalcars.com, які заповнили анкету після прокату автомобіля. Ці думки не обов’язково відображають погляди Rentalcars.com.

Ці умови та положення в максимально можливій мірі регулюються англійським законодавством під невиключною юрисдикцією судів Англії.

Загальна інформація й умови та положення відображаються в редакції, чинній на момент їх опублікування.

Захист відповідно до Директиви про туристичні путівки
У разі бронювання для своєї поїздки або відпустки додаткових туристичних послуг в іншого постачальника через посилання, представлене на нашій сторінці підтвердження, ви НЕ матимете пільг, передбачених для туристичних путівок згідно з Директивою (ЄС) 2015/2302.

 Отже, Rentalcars.com не несе відповідальності за надання таких додаткових туристичних послуг. У разі виникнення проблем зверніться до відповідного постачальника послуг.

 Проте, якщо ви бронюєте додаткові туристичні послуги через посилання протягом 24 годин після отримання підтвердження бронювання від Rentalcars.com і вартість цих додаткових туристичних послуг становить 25 або більше відсотків від сукупної вартості обох бронювань, додаткові туристичні послуги вважаються частиною заходів із підготовки до поїздки, посиланням на яку ви скористалися. У такому випадку Rentalcars.com має за законодавством ЄС повернути вам кошти, сплачені вами на адресу Rentalcars.com за послуги, які не були надані через неплатоспроможність Rentalcars.com. Звертаємо вашу увагу на те, що це не передбачає повернення коштів у випадку неплатоспроможності відповідного постачальника послуг.

 Rentalcars.com має страхове покриття на випадок неплатоспроможності, оформлене в компанії Travel & General Insurance Services Limited (t&g), реєстраційний номер 02527363, та страхове фінансове забезпечення з боку компанії Hiscox Insurance Company Limited (Hiscox), реєстраційний номер 00070234. Компанії t&g і Hiscox уповноважені та їхня діяльність регулюється Управлінням із фінансового регулювання й нагляду (Financial Conduct Authority) та Службою пруденційного нагляду (Prudential Regulation Authority) Сполученого Королівства (номер 113849).

 Туристи можуть звернутися до цієї організації або, в разі потреби, на гарячу лінію компетентного органа для подання претензії за номером 01702 811397 (копія полісу надається на вимогу страхувальника), якщо послуги не було надано через неплатоспроможність Rentalcars.com.

 Примітка. Це страхове покриття на випадок неплатоспроможності поширюється лише на угоди з Rentalcars.com, які можуть бути виконані, незважаючи на неплатоспроможність Rentalcars.com.

 Директива (ЄС) 2015/2302 в редакції, уведеній до законодавства Сполученого Королівства http://www.legislation.gov.uk/ukdsi/2018/9780111168479/data.html.