Penyewaan Kenderaan
Slovenia
Ljubljana
Kereta sewa Hertz
Hertz dalam Ljubljana
Lokasi Pengambilan
Tarikh Pengambilan
Waktu
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
Tarikh Penghantaran
Waktu
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
Cari
8.3
Penarafan: 100+
Pelanggan berkata kereta Hertz agak bersih dalam Ljubljana
Memulangkan kereta Hertz dalam Ljubljana adalah agak pantas dan mudah
Menurut penilaian pelanggan, kereta Hertz dalam Ljubljana berada dalam keadaan yang memuaskan
penilaian pelanggan
Pelanggan berkata kereta Hertz agak bersih dalam Ljubljana
9.2
Memulangkan kereta Hertz dalam Ljubljana adalah agak pantas dan mudah
8.7
Menurut penilaian pelanggan, kereta Hertz dalam Ljubljana berada dalam keadaan yang memuaskan
8.4
Pelanggan kami berkata kakitangan Hertz dalam Ljubljana agak cekap
8.2
Mengambil kereta Hertz dalam Ljubljana adalah agak pantas dan mudah
8.2
Pelanggan kami berkata Hertz dalam Ljubljana agak mudah untuk dicari
8.2
Menurut penilaian pelanggan, Hertz memberikan nilai wang yang berpatutan
7.7
Destinasi yang popular di seluruh dunia
Lapangan terbang popular di seluruh dunia
Dekat Ljubljana          Â
Lapangan Terbang Ljubljana
Bled
Maklumat Tambahan
Carian yang berkaitan
Sewa kereta Penyewaan
Sewa kereta convertible
Penyewaan pembawa orang
Syarikat kereta sewa