Penyewaan Kenderaan
Itali
Caltanissetta
Kereta sewa Avis
Avis dalam Caltanissetta
Lokasi Pengambilan
Tarikh Pengambilan
Waktu
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
Tarikh Penghantaran
Waktu
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
Cari
6.9
Penarafan: 5+
Memulangkan kereta Avis dalam Caltanissetta adalah agak pantas dan mudah
Pelanggan kami berkata Avis dalam Caltanissetta agak mudah untuk dicari
Mengambil kereta Avis dalam Caltanissetta adalah agak pantas dan mudah
penilaian pelanggan
Memulangkan kereta Avis dalam Caltanissetta adalah agak pantas dan mudah
9.3
Pelanggan kami berkata Avis dalam Caltanissetta agak mudah untuk dicari
8.7
Mengambil kereta Avis dalam Caltanissetta adalah agak pantas dan mudah
8
Menurut penilaian pelanggan, Avis memberikan nilai wang yang berpatutan
6.7
Menurut penilaian pelanggan, kereta Avis dalam Caltanissetta berada dalam keadaan yang memuaskan
6.7
Pelanggan kami berkata kakitangan Avis dalam Caltanissetta agak cekap
6
Pelanggan berkata kereta Avis agak bersih dalam Caltanissetta
4
Destinasi yang popular di seluruh dunia
Lapangan terbang popular di seluruh dunia
Dekat Caltanissetta          Â
Cefalu
Lapangan Terbang Comiso
Comiso
Ragusa
Lapangan Terbang Catania
Catania
Palermo
Maklumat Tambahan
Carian yang berkaitan
Sewa kereta Penyewaan
Sewa kereta convertible
Penyewaan pembawa orang
Syarikat kereta sewa