Peržiūrėti mūsų sąlygas ir taisykles

„Rentalcars.com“ yra prekių pavadinimas, priklausantis „Booking.com Transport Limited“, kuri yra Anglijoje ir Velse registruota ribotos atsakomybės bendrovė (numeris 05179829), jos registruotoji buveinė įkurta adresu 100 New Bridge Street, London, EC4V 6JA. Šios nuostatos ir sąlygos kartu su mūsų privatumo pareiškimu ir slapukų politika sudaro mūsų sutartį su jumis dėl paslaugų, kurias mes teikiame organizuodami automobilių nuomos tiekimą. Kad nekiltų abejonių, „jūs“ – tai pagrindinis vairuotojas, asmuo, mokantis už nuomą ir (arba) asmuo, atliekantis užsakymą. Atminkite, kad nors „jūs“ gali reikšti daugiau negu vieną asmenį, sutartį sudarome su visomis šalimis, bet apie patvirtintą užsakymą mes galėsime kalbėtis tik su pagrindiniu vairuotoju. Kartu visa tai vadinama „mūsų sąlygomis“. Šios sąlygos bus taikomos visoms mūsų teikiamų paslaugų sutartims, atmetant visas kitas nuostatas ir sąlygas. Jokie „Rentalcars.com“ veiksmai nebus laikomi jokių kitų sąlygų priėmimu. Paslaugų priėmimas arba parašas ant kurios nors sutarties bus laikomas įtikinamu įrodymu, kad priėmėte šias sąlygas. Kartkartėmis mes galime pakeisti sąlygas, taigi patariama patikrinti internetinėje svetainėje, kad galėtumėte atsižvelgti į jums taikytinus sąlygų pakeitimus. Jūsų bet kurio automobilio nuomai galioja automobilio nuomos nuostatos ir sąlygos, kurias nustatė automobilio nuomos bendrovė ir atitinkami šalies ir (arba) valstijos, kurioje vykdoma nuoma, teisės aktai. Be to, jūsų automobilio nuomai gali būti taikomi individualūs ribojimai.

Mes suteiksime jums automobilį tiesiogiai arba kaip tarpininkas. Mūsų veikimo mastas priklauso nuo mūsų ryšio su automobilių nuomos bendrove.

Šios sąlygos taikomos visiems užsakymams, kuriuos sudarote su mumis mūsų internetinėje svetainėje arba per ją, taigi turite pasirūpinti, kad žinotumėte jų turinį. Tiek mūsų, tiek automobilių nuomos bendrovės, su kuria mes dirbame, sąlygose yra išimčių ir atsakomybę ribojančių sąlygų.

Jūsų užsakymas internetinėje svetainėje yra su išlyga, kad patvirtinate mūsų sąlygas. Jeigu nesutinkate su kuria nors jų dalimi, neturėtumėte savo užsakymo tęsti. Patvirtindami, kad norite užsakyti automobilį per šią svetainę, parodote, kad perskaitėte, suprantate ir priimate mūsų sąlygas. Jeigu yra kokia nors dalis, kurią nevisiškai suprantate, arba turite klausimų dėl automobilio nuomos ar kurio nors kito produkto, susisiekite su mumis. 

Jūsų užsakymo patvirtinimas ir mokėjimo priėmimas
Daugeliu atvejų mes nedelsdami patvirtinsime jūsų užsakymą išsiųsdami el. laišką adresu, kurį nurodėte atlikdami užsakymą. Kartais mes turime palaukti, kol automobilių nuomos bendrovė patvirtins, kad yra automobilis. Jeigu taip nutiktų, mes nedelsdami jus informuosime ir laikinai užblokuosime pinigus jūsų mokėjimo kortelėje. Kai tik jie atsiųs patvirtinimą dėl jūsų automobilio, mes jums pranešime ir nurašysime pinigus nuo jūsų kortelės.

Kol jūsų automobilis nepatvirtintas, galite bet kada atšaukti mokėjimą. Tiesiog mūsų svetainės viršuje spustelėkite „Valdyti užsakymą“, įveskite el. pašto adresą, kurį nurodėte atlikdami užsakymą, ir užsakymo numerį, tada spustelėkite „Atšaukti užsakymą“. Mes atšauksime pinigų blokavimą jūsų kortelėje.

Išimtiniais atvejais automobilių nuomos bendrovė negali patvirtinti, kad yra laisvas automobilis. Jeigu taip nutiktų, mes jums pranešime ir atšauksime pinigų blokavimą jūsų kortelėje.

Kai mūsų svetainėje užsakote automobilį arba kitą produktą, mes per 48 valandas nuo užsakymo atsiųsime jums el. laišką, patvirtinantį, kad yra laisvas automobilis (arba, jeigu anksčiau, – bent prieš 24 valandas iki paėmimo laiko). Tada mes atsiųsime jums užsakymo patvirtinimą.

Jūs neturėsite sutarties, kol mes nepatvirtinsime jūsų užsakymo ir nepriimsime jūsų mokėjimo. Mes išsiųsime visą korespondenciją adresu, kurį nurodėte atlikdami užsakymą. Kad nekiltų abejonių, nė viena iš šių sąlygų nesuteiks teisių jokiai trečiajai šaliai į jokią naudą ar teises, remiantis Sutarčių (Trečiųjų šalių teisės) aktu 1999.

Informacijos tikslumas

Nors mes siekiame užtikrinti šioje svetainėje esančios informacijos tikslumą, nei mes, nei mūsų filialai, tiekėjai arba tarpininkai negali prisiimti jums atsakomybės už tokios informacijos tikslumą. Tik jūs pats esate atsakingas už visos svetainėje pateikiamos informacijos tikslumo, išsamumo ir naudingumo vertinimą.

„Rentalcars.com“ kvitą / „eVoucher“ reikia pateikti automobilių nuomos bendrovei pasiimant nuomojamą automobilį. Mes negalime būti laikomi atsakingais už nuomas, kurio buvo atmestos dėl nepateikto kvito / „eVoucher“.

Negalime prisiimti atsakomybės už jokias išlaidas, patirtas dėl pasirašytų ir patvirtintų dokumentų automobilių nuomos biure.

Mes neprisiimsime atsakomybės už tuos, kurie vairuoja būdami apsvaigę nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų, sąmoningai daro žalą, važiuoja bekele arba vairuoja nerūpestingai ir nedėmesingai. Visą atsakomybę dėl tokių pretenzijų prisiimsite jūs. Šis sąrašas nėra išsamus. 

Kas įskaičiuota / neįskaičiuota į kainą?
Perskaitykite konkrečias nuostatas ir sąlygas, susijusias su jūsų automobilio nuoma, kurias matysite užsakymo procese. 

Degalai ir užstatai automobilių nuomos biure
Daugelis automobilių nuomos bendrovių nuomos pradžioje reikalauja užstato, kad padengtų papildomus įsipareigojimus, išlaidas, patirtas per nuomos laikotarpį, taip pat kai kuriais atvejais degalus. Norint palikti užstatą paprastai prašoma turėti galiojančią kredito kortelę su tam tikra suma joje. Kortelė turi būti išduota pagrindinio vairuotojo vardu. Atminkite, kad automobilių nuomos bendrovės priima tokių pačių tipų korteles ir, atlikdami užsakymą ir (arba) sudarydami automobilio nuomos sutartį, turėtumėte patikrinti „Svarbios informacijos“ skiltyje, kokių tipų kortelės priimamos. Jeigu vis dar turite kokių nors klausimų, susisiekite su mumis. Jeigu automobilis ir priedai grąžinami tokios pačios būklės, kaip nuomos laikotarpio pradžioje, ir pagal degalų politiką, šis užstatas grąžinamas grąžinus automobilį (atminkite, kad gali užtrukti iki 30 dienų, kol pinigai bus grąžinti į kredito kortelę).

Kai kurios automobilių nuomos bendrovės reikalauja grąžinti automobilį su tokiu pačiu degalų kiekiu, koks buvo bake paimant automobilį. Kiti taiko tokią degalų politiką: jūs turite įsigyti pirmąjį degalų baką ir galite grąžinti automobilį tuščiu baku; tokiu atveju gali nebūti taikomas grąžinimas už nepanaudotus degalus.

Jeigu automobilių nuomos bendrovė taiko mokestį už degalus, kaina gali būti aukštesnė, negu perkant vietos degalinėje.

Aptarnavimas ne darbo valandomis
Daugelyje oro uostų skrydžiai vyksta ir automobiliai perduodami ne tik darbo valandomis. Vis dėlto už paslaugas gali būti taikomi papildomi mokesčiai, kuriuos reikės tiesiogiai sumokėti automobilių nuomos bendrovei. Kai savo užsakyme patvirtinsite paėmimo laiką, mes informuosime, ar bus taikomas mokestis. Jeigu dėl vėluojančio skrydžio automobilį tenka pasiimti ne darbo valandomis, automobilių nuomos bendrovė gali sutikti suteikti paslaugą ne darbo valandomis – už tai bus prašoma tam tikro mokesčio. Mes neprisiimsime papildomos atsakomybės, jeigu paslaugos neteikiamos ne darbo valandomis, todėl rekomenduojame pasirūpinti nepriklausomu kelionės draudimu. Ne oro uostuose esantys automobilių nuomos biurai taip pat gali teikti paslaugas ne darbo metu. 

Minimalaus / maksimalaus amžiaus apribojimai
Daugelyje vietų minimalus amžius nuomoti yra 21 metai. Kai kurios automobilių nuomos bendrovės ir tam tikros šalys gali taikyti papildomus mokesčius vairuotojams, jaunesniems kaip 25 ir vyresniems kaip 65 metų amžiaus: jeigu užsakymo užklausoje nurodomas tikslus vairuotojo amžius, mes informuosime apie panašius mokesčius. Be to, kai kuriose vietose gali būti griežtesnis minimalaus amžiaus reikalavimas nuomojant didesnius automobilius. Jeigu turite klausimų ar rūpesčių dėl tokių dalykų, pasitarkite su mūsų aptarnavimo centro darbuotoju. 

Papildomi vairuotojai
Papildomiems vairuotojams gali būti taikomi mokesčiai, mokami automobilių nuomos biure (nebent kitaip nurodyta „Rentalcars.com“ kvite / „eVoucher“). Pasitarkite su aptarnavimo centro darbuotoju. 

Dienos tarifo skaičiavimas / nuomos laikotarpis / nuomos pratęsimo laikotarpis / vėlyvas gražinimas
Jūsų automobilio nuomos kaina patvirtinama užsakymo metu ir apskaičiuojama pagal parų (24 valandų) skaičių. Jeigu pageidaujate nuomos laikotarpį pratęsti po automobilio paėmimo arba jeigu automobilį grąžinate vėliau, negu nurodyta jūsų kvite / „eVoucher“, susitarimas dėl tokio pratęsimo visada sudaromas tiesiogiai su automobilių nuomos bendrove ir už papildomą laiką mokestį taiko automobilių nuomos bendrovė vietos dienos tarifu, kuris gali būti didesnis negu užsakymo metu su mumis sutartas nuomos tarifas. Be to, automobilių nuomos bendrovė gali skirti papildomą baudą už pavėluotą grąžinimą. Informacija apie papildomus mokėjimus pateikiama sutartyje su automobilių nuomos bendrove. 

Pavėluotas paėmimas / pernelyg ankstyvas grąžinimas
Jūsų nuoma prasideda ir baigiasi pagal paėmimo ir grąžinimo datą ir laiką, nurodytą jūsų kvite / „eVoucher“. Deja, negalime grąžinti mokesčio už nepanaudotą laiką, jeigu automobilis paimamas pernelyg vėlai arba grąžinamas pernelyg anksti. Jeigu negalite paimti automobilio sutartą dieną ir sutartu laiku, labai svarbu, kad kuo greičiau su mumis susisiektumėte. Antraip nėra garantijos, kad automobilis vis dar bus laisvas, – ir neturėsite teisės į jokius grąžinimus. 

Nuoma kelionei į vieną pusę
Nuoma kelionei į vieną pusę turi būti patvirtinta iš anksto ir gali būti taikomas kelionės į vieną pusę mokestis, mokamas automobilių nuomos bendrovei. Mes informuosime jus apie apytiksles kainas, kai gausime jūsų užsakymo užklausą ir patvirtinimą iš automobilių nuomos bendrovės dėl kelionės į vieną pusę. 

Vaikų kėdutės ir specialūs prašymai
Vaikų kėdučių, stogo laikiklių (gali nebūti kai kuriems automobiliams) ir kitų papildomų elementų paprašius galima gauti daugelyje vietų, tačiau to garantuoti negalima. Paprastai būna taikomas mokestis, mokamas automobilių nuomos bendrovei. Daugelyje vietų vaikų kėdutės privalomos pagal teisės aktus. Atminkite, kad užpakalinių sėdynių saugos diržų kai kuriuose automobiliuose gali nebūti. Dėl tokių daiktų pasitarkite su aptarnavimo centro darbuotoju. Tokių daiktų prašymą reikėtų pateikti atliekant užsakymą. 

Pristatymas ir paėmimas
Kai kurios automobilių nuomos bendrovės sutinka automobilį pristatyti jums / paimti iš jūsų nurodytu adresu. Jeigu taip, už šią paslaugą gali būti taikomas mokestis, mokamas automobilių nuomos bendrovei. Kai savo užsakyme patvirtinsite paėmimo / grąžinimo laiką kartu su tiksliu adresu, mes informuosime, ar bus taikomas mokestis. Atminkite: automobilių nuomos bendrovės paprastai nepristato automobilių į privačius būstus ir nepaima automobilių iš ten. 

Važiavimo zonos
Važiuojant automobiliu į kitą šalį / valstiją / salą gali būti taikomi apribojimai; todėl mūsų aptarnavimo centrą reikėtų informuoti užsakymo metu, ar ketinate tai daryti. Važiuojant į tam tikras šalis gali reikėti papildomų dokumentų ir gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Apribojimai gali būti taikomi tolimoms teritorijoms, pavyzdžiui, retai apgyventoms Australijos teritorijoms; pasitarkite su aptarnavimo centro darbuotoju. 

Atšaukimas, neatvykimas ir pakeitimai
Daugeliu atvejų jūsų užsakymams taikoma toliau aprašyta atšaukimo politika; vis dėlto reikia patikrinti, ar automobilių nuomos bendrovė netaiko griežtesnių nuostatų ir sąlygų.

Iš anksto apmokėtų užsakymų atšaukimas

 • Jeigu užsakymą atšauksite likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki nuomos pradžios, jūsų sumokėti pinigai bus grąžinti.
 • Jeigu atšauksite per 48 valandų laikotarpį iki paėmimo, bus grąžinti jūsų sumokėti pinigai, minus 3 dienų nuomos kaina:
  • jeigu automobilį užsakėte 3 dienoms arba trumpiau, nebus jokio papildomo mokesčio, bet pinigai nebus grąžinti.
 • Jeigu nepavyktų atvykti sutartą dieną ir sutartu laiku ir (arba) pateikti visų reikalingų dokumentų, ir (arba) pateikti kredito kortelės, išduotos pagrindiniam vairuotojui su pakankama automobilio užstatui pinigų suma joje, automobilių nuomos bendrovė gali atsisakyti išnuomoti automobilį. Jeigu taip nutiktų:
 • jeigu mums paskambinsite iš nuomos biuro, bus grąžinti jūsų sumokėti pinigai, minus 3 dienų nuomos kaina;
 • jeigu nepaskambinsite mums iš nuomos biuro, pinigai jums nebus grąžinti.

Užsakymų su užstatu atšaukimas

 • Jeigu atšauksite likus 48 valandoms arba daugiau iki nuomos pradžios, bus grąžinti jūsų sumokėti pinigai, minus užstatas.
 • Jeigu atšauksite likus mažiau negu 48 valandoms, bet prieš prasidedant nuomai, bus grąžinti jūsų sumokėti pinigai, minus užstatas arba 3 dienų nuomos kaina (didesnė suma).
 • Jeigu automobilį užsakėte 3 dienoms arba trumpiau, nebus jokio papildomo mokesčio, bet pinigai nebus grąžinti.

Neatvykimas
Neatvykimu laikoma, kai:

 • norite atšaukti, tačiau mums nepranešate prieš prasidedant nuomai;
 • nepaėmėte automobilio sutartą dieną ir sutartu laiku;
 • nepateikėte dokumentų, kurie būtini paimant automobilį;
 • nepateikėte kredito kortelės, išduotos pagrindinio vairuotojo vardu, su pakankama automobilio užstatui suma joje.

Visais neatvykimo atvejais sumokėti pinigai negrąžinami.

Automobilių nuomos bendrovė pasilieka teisę atsisakyti išnuomoti automobilį tiems, kurie laiku neatvyksta su visa reikalinga dokumentacija ir kredito kortele, išduota pagrindinio vairuotojo vardu, su pakankama automobilio užstatui suma joje. Tokiu atveju klientas neturi teisės į pinigų gražinimą, nebent nuoma buvo atšaukta iš anksto. 

Pakeitimai (jūsų užsakymo pakeitimai)
Savo užsakymo pakeitimus galite atlikti bet kada prieš paimdami automobilį.

Jeigu iki automobilio paėmimo liko bent 48 valandos, paprasčiausias būdas tai padaryti – pasirinkti „Valdyti užsakymą“ viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.

Jeigu reikia ką nors pakeisti, kai iki paėmimo laiko likę mažiau negu 48 valandos, geriausia mums paskambinti.

Už jūsų užsakymo pakeitimą nėra taikomas administravimo mokestis, tačiau dėl pakeitimų nuomos kaina gali pasikeisti. Kartais (nedažnai) vienintelis būdas pakeisti užsakymą yra jį atšaukti ir padaryti kitą; tokiu atveju gali tekti mokėti automobilių nuomos bendrovės taikomą atšaukimo mokestį. 

Jeigu atliekame jūsų užsakymo pakeitimus
Kartais mums arba automobilių nuomos bendrovei gali tekti pakeisti jūsų užsakymą (po priėmimo). Visais šiais atvejais mes jus kuo skubiau informuosime prieš automobilio paėmimą ir, jeigu pasiūlyti pakeitimai yra nepriimtini, pasiūlysime grąžinti visą sumą. Vis dėlto tokiomis aplinkybėmis mes neprisiimsime papildomos atsakomybės už tiesioginius arba netiesioginius nuostolius, kuriuos galite patirti dėl tokių pakeitimų. 

Dokumentai
Jūsų kvitas / „eVoucher“ paprastai išduodamas gavus visą mokėjimą ir automobilių nuomos bendrovei patvirtinus automobilį. Atminkite, kad patvirtinti kai kuriuos prašomus automobilius gali užtrukti ilgiau, taigi tokiu atveju mes jums pranešime. Jeigu automobilio negalite paimti dėl trūkstamų dokumentų arba nepateiktos galiojančios kredito kortelės, tai laikoma „neatvykimu“, todėl neturėsite teisės susigrąžinti sumokėtų pinigų. Pasirūpinkite, kad keliautumėte turėdami savo kvitą / „eVoucher“, šalyje visiškai galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir kitą asmens tapatybės dokumentą – kai automobilis patvirtinamas, patikrinkite kvito / „eVoucher“ skiltį „Ką reikia pasiimti su savimi“, kad matytumėte, ar reikia kokių nors kitų dokumentų. 

Vairuotojo pažymėjimas
Kiekvienas vairuotojas turi turėti visiškai galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą bent prieš 1 metus (kai kuriose vietose 2 metus; tai patvirtinama užsakymo procese). Negaliojantys ir laikinieji pažymėjimai nepriimami.

Užsakant automobilį mūsų aptarnavimo centrą reikia informuoti apie nusižengimus / vairuotojo pažymėjimo taškus; mes pasiliekame teisę dėl to atmesti užsakymą remdamiesi automobilių nuomos bendrovės, su kuria mes dirbame, nuostatomis ir sąlygomis.

Nuo 2015 m. birželio 8 d. kiekvienas vairuotojas su DVLA (angl. „Driver and Vehicle Licensing Authority“ (vairuotojų ir transporto priemonių licencijavimo įstaiga) Anglijoje, Škotijoje ir Velse išduotu vairavimo pažymėjimu privalo apsilankyti puslapyje Peržiūrėti vairuotojo pažymėjimą likus ne daugiau negu 21 dienai iki nuomos pradžios: norėdami apie tai sužinoti daugiau, spustelėkite čia. Visi vairuotojai, turintys naujo stiliaus fotokortelių vairuotojo pažymėjimą, automobilių nuomos biure privalo pateikti lydimąjį popierinį nuorašą.

Paimdamas automobilį kiekvienas vairuotojas privalo pateikti savo vairuotojo pažymėjimą. Jį privaloma turėti su savimi per visą nuomos laikotarpį, kad galėtų patikrinti vietinės institucijos.

Pinigai negrąžinami, jeigu automobilių nuomos bendrovė atsisako suteikti automobilį dėl nepateiktos nusižengimo pažymos arba dėl to, kad negalite pateikti vairuotojo pažymėjimo, jo nuorašo arba reikiamos informacijos apie nusižengimo pažymas.

Atminkite, kad vairuojant užsienyje gali reikėti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo. Vairuotojas atsako už tai, kad prireikus pasirūpintų tarptautiniu vairuotojo pažymėjimu. Tarptautinis vairuotojo pažymėjimas nepakeičia reikalavimo turėti įprastinį vairuotojo pažymėjimą: norint išsinuomoti automobilį reikalingas visas vairuotojo pažymėjimas, išduotas pagrindinio vairuotojo vardu, ir kiekvienas vairuotojas, kuriam reikia tarptautinio vairuotojo pažymėjimo, visą laiką su savimi turi turėti abu dokumentus. Jeigu reikalingas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas, negalėsite paimti nuomojamo automobilio nepateikę tarptautinio ir įprasto vairuotojo pažymėjimų.

Visi vairuotojai privalo perskaityti automobilį suteikiančios automobilių nuomos bendrovės nuostatas ir sąlygas prieš paimdami automobilį, nes kai kurios bendrovės ir vietos gali turėti papildomų reikalavimų. 

Svarbi informacija apie valiutos keitimo kursą
Nepamirškite, kad dėl valiutų kursų svyravimo nuo kredito kortelės nurašyta suma gali skirtis nuo kainos, kurią pasiūlėme, kai sutikote mokėti už produktą arba paslaugą. Skirtumas (jeigu yra) priklauso nuo valiutos kurso pokyčio per laikotarpį nuo užsakymo iki momento, kai mokestis matomas jūsų kredito kortelės išraše. Panašiai, jeigu grąžiname jums pinigus į sąskaitą, grąžinsime tikslią iš pradžių nurašytą sumą ir neprisiimsime atsakomybės už valiutų kursų svyravimus, dėl kurių grąžinta suma yra didesnė arba mažesnė, negu tikėtasi. 

Automobilio talpa ir automobilio klasė
Visi automobiliai yra apdrausti maksimaliam keleivių skaičiui. Mes negalime prisiimti atsakomybės už automobilį, kuris netinkamas visiems keleiviams ir bagažui. Apytikslė įvairių klasių automobilių talpa nurodyta „Rentalcars.com“ internetinėje svetainėje. Mes negalime prisiimti atsakomybės, jeigu automobilių nuomos bendrovė atsisako suteikti automobilį dėl pernelyg didelės grupės.

Negalime garantuoti tam tikros markės arba modelio automobilio. Jūsų kvite / „eVoucher“ pavaizduotas automobilis yra tik orientacinis ir vietoj jo automobilių nuomos bendrovė gali pasiūlyti kitą panašų arba geresnį automobilį.

Automobilio suteikimas
Automobilių nuomos bendrovės pasilieka teisę atsisakyti suteikti automobilį asmeniui, kuris laikytinas negalinčiu vairuoti arba neatitinka tinkamumo reikalavimų. Mes nebūsime atsakingi už kelionės sutarčių sudarymą, gražinimus, kompensacijas ar kitas išlaidas, kurias tokiu atveju galite turėti sumokėti. 

Skundai
Jeigu esate nepatenkintas savo nuoma, praneškite mums apie tai kuo skubiau, tačiau bent per 3 mėnesius nuo automobilio grąžinimo dienos, susisiekę su klientų aptarnavimo komanda. Mums sudėtinga vertinti skundus dėl jūsų nuomos, jeigu tokių veiksmų nesiimama grąžinant automobilį. Nors nuomodamiesi automobilį sutartį sudarote su automobilių nuomos bendrove, jeigu yra problemų, mes mėginsime padėti patys susisiekdami su automobilių nuomos bendrove. 

Jeigu nesate visiškai patenkinti jūsų skundo nagrinėjimu, galite norėti pateikti oficialų skundą su nepriklausomu alternatyvaus ginčų sprendimo (angl. Alternative Dispute Resolution; ADR) pasaugų teikėju. Jeigu ketinate naudoti ADR, galite naudotis Europos Komisijos internetine platforma, kurią rasite adresu http://ec.europa.eu/consumers/odr/, kad įkeltumėte savo skundą. Ši procedūra padės rasti atitinkamą ADR paslaugų teikėją. Nors mes siekiame išspręsti ginčus viduje, mes nesame įpareigoti dalyvauti ADR procedūroje, kurią tvarko ADR paslaugų teikėjas. 

Mechaniniai nesklandumai / eismo įvykiai
Gedimo arba mechaninių nesklandumų atveju privaloma nedelsiant paskambinti automobilių nuomos bendrovei. Automobilių nuomos bendrovė privalo nurodyti remonto įmonę arba suteikti pakaitinį automobilį. Jeigu patenkate į eismo įvykį, privaloma susisiekti su vietos policija ir automobilių nuomos bendrove. Pasilikite visų susijusių dokumentų, kuriuos prašoma užpildyti, kopijas. Jų gali prireikti, jeigu ketinate pateikti skundą.

Jūsų bet kurio automobilio nuomai galioja automobilio nuomos nuostatos ir sąlygos, kurias nustatė automobilio nuomos bendrovė ir atitinkami šalies ir (arba) valstijos, kurioje vykdoma nuoma, teisės aktai. Todėl galios ir mūsų, ir automobilių nuomos bendrovės sąlygos. Mes neprisiimame atsakomybės ir nebūsime atsakingi už jokius nuostolius, žalą, permainas, vėlavimus arba pakeitimus, kylančius iš civilinių nesutarimų, pramoninių ginčų, įskaitant ginčus su skrydžių kontrolės centru, teroristų veiklą, gamtines ir branduolines katastrofas, gaisrą ir nepalankias oro sąlygas, neišvengiamas technines transporto problemas, oro uostų arba keltų uostų uždarymą arba grūstis juose, suplanuotų skrydžių atšaukimą arba finansinius oro linijų sunkumus

Jūsų sutarties su „Rentalcars.com“ sąlygos
Kai pasirenkate užsakyti, svarbu suprasti, kaip ir kada sudaroma sutartis. Techniniai žingsniai, reikalingi sutarčiai sudaryti, nurodyti toliau. Kai pateikiame kainas telefonu arba įkeliame mūsų paslaugas į mūsų internetinę svetainę, mes kviečiame jus pateikti pasiūlymą jas įsigyti. Jūs nepateikiate tokio pasiūlymo, kol to nepadarote žodžiu arba spustelėdami „Užsakyti dabar“ puslapyje „Informacija apie mokėjimą“.

Jūs būsite mums pateikę pasiūlymą įsigyti paslaugas, kai tai padarysite žodžiu arba spustelėję „Užsakyti dabar“. Mes būsime patvirtinę jūsų pasiūlymą, kai būsime gavę iš jūsų reikiamą mokėjimą ir pateikę jums kvitą / „eVoucher“. Jeigu mūsų susitarimas su automobilių nuomos bendrove yra veikti kaip tarpininkui, jūsų pasiūlymą patvirtinsime kaip tarpininkas automobilių nuomos bendrovės vardu.

Mes atsakome už nuostolius, kuriuos tiesiogiai patiriate, kai mes nutraukiame šią sutartį, jeigu nuostoliai yra iš anksto numatoma sutarties nutraukimo mūsų iniciatyva pasekmė. Nuostoliai iš anksto numatomi, jeigu jie galėjo būti mūsų su jumis apsvarstyti sudarant sutartį. Mes neatsakome už netiesioginius nuostolius, kurie patiriami kaip šalutinis pagrindinių nuostolių arba žalos efektas ir kurių nei mes, nei jūs negalime iš anksto numatyti; nebūsime atsakingi be apribojimų už negautą pelną, prarastą galimybę, sugadintą reputaciją ir pasekminius nuostolius, žalą ir išlaidas.

Mes nebūsime atsakingi patys ir kaip susiję su automobilių nuomos bendrovėmis asmenys dėl kurio nors iš mūsų įsipareigojimų, susijusių su šiuo užsakymu, kvitu / „eVoucher“, nuoma arba nuostatomis ir sąlygomis, netinkamo vykdymo arba delsimo vykdyti, jeigu ir tiek, kiek vykdymas vėluoja, jam trukdoma arba negalima vykdyti jų dėl nenugalimos jėgos, kurios išraiška yra įvykis, kurio pagrįstai negali kontroliuoti susijusi šalis. Jeigu nenugalimos jėgos situacija išlieka ilgiau negu 14 dienų iš eilės, mes galime nutraukti ir atsiimti šį užsakymą, prieš 14 dienų pradiniu sąskaitų siuntimo adresu pateikę pranešimą ir grąžinę visas sumas, sumokėtas iki nenugalimos jėgos įvykio.

Pasiliekame teisę atšaukti užsakymą po riboto arba skubaus pranešimo tam tikromis aplinkybėmis, pavyzdžiui, esant automobilių nuomos bendrovės nemokumui. Visomis aplinkybėmis mes pagrįstai stengsimės parūpinti pakaitinį automobilį, tačiau didelės paklausos laikotarpiu tai gali būti neįmanoma. Jeigu klientas iš anksto apmokėjo visą užsakymą ir mes pranešame klientui iki 48 valandų laikotarpiu prieš paėmimą, klientui bus grąžinti visi sumokėti pinigai. Jeigu išskirtinėmis aplinkybėmis visą užsakymą iš anksto apmokėjusiam klientui pateiksime atšaukimą likus mažiau negu 48 valandoms iki paėmimo, grąžinsime visus sumokėtus pinigus ir padengsime kitus numatytus nuostolius, kuriuos klientas patyrė dėl sutarties nutraukimo mūsų iniciatyva. Jeigu klientas turi užsakymą su užstatu ir mes pranešame klientui iki 7 dienų prieš paėmimą, klientui bus grąžinti visi sumokėti pinigai. Jeigu užsakymą su užstatu turinčiam klientui pateiksime atšaukimą likus mažiau negu 7 dienoms iki paėmimo, grąžinsime visus sumokėtus pinigus ir padengsime kitus numatytus nuostolius, kuriuos klientas patyrė dėl sutarties nutraukimo mūsų iniciatyva.

Užsakymų atlikimas ir produktų arba paslaugų pirkimas arba užsakymas
Jeigu norite atlikti užsakymus arba įsigyti ar užsakyti šioje svetainėje aprašytų produktų ir paslaugų, mes (arba mūsų verslo partneriai) galime paprašyti pateikti tam tikrų duomenų, susijusių su jūsų užsakymu arba pirkiniu, pavyzdžiui (sąrašas nėra baigtinis), kredito kortelės informacijos ir kitų asmenį identifikuojančių duomenų apie jus. Suprantate, kad visi šie duomenys bus tvarkomi taip, kaip aprašyta mūsų privatumo pranešime. Sutinkate, kad visi šiam tikslui jūsų pateikti duomenys bus tikslūs, aktualūs ir išsamūs. Sutinkate apmokėti visas sąskaitas, kurias gavote jūs arba kiti jūsų paskyros, kredito kortelės arba kitų mokėjimo mechanizmų naudotojai, tarifais ir kainomis, kurios galioja tokių sąskaitų gavimo metu. Be to, būsite atsakingi už visų mokesčių, kurie taikomi pirkiniams, sumokėjimą.

Prieš mums patvirtinant rezervaciją, pirkinį arba užsakymą, gali reikėti patikrinti pateiktus duomenis. Jeigu kitaip nereikalauja teisės aktai arba mes aiškiai nenurodėme kitaip, kaina, tarifas ir galimi produktai arba paslaugos gali būti keičiami nepranešus. Patvirtinate, kad užsakymams, pirkimams ir paslaugoms gali būti taikomos papildomos mūsų arba automobilių nuomos bendrovės, kuri pateikia automobilį, nustatytos nuostatos ir sąlygos.

Naudojimosi svetaine sąlygos
Draudžiama naudoti bet kokį prietaisą arba programinę įrangą siekiant tiesiogiai arba netiesiogiai sąveikauti arba mėginti sąveikauti su šia interneto svetaine turint tikslą gauti turinį ir (arba) bet kokius duomenis, įskaitant kainas. Be to, draudžiama trukdyti arba mėginti trukdyti įprastiniam šios svetainės darbui; bet kokie veiksmai, kurie, mūsų manymu, bus pernelyg didelė apkrova arba stresas mūsų sistemoms, bus nutraukti. Mes nuolatos stebime visus mūsų svetainėje besilankančius asmenis, ir bet kokių automatizuotų sistemų arba asmenų, atliekančių neadekvačiai didelį paieškų skaičių, veikla, siekiant gauti informacijos ir (arba) kainas, bus nutraukta ir tokios sistemos / asmenys bus mūsų svetainėse blokuojami. Jūsų naudojimasis internetine svetaine rodo, kad sutinkate su šių naudojimo sąlygų apribojimais. 

Duomenų apsauga
Mums svarbus jūsų privatumas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo pareiškimu

Slapukų ir kitų sekimo technologijų naudojimas
Mes galime naudoti slapukus ir kitas technologijas, siekdami palengvinti ir sekti jūsų naudojimąsi šioje svetainėje siūlomomis ir su el. paštu susijusiomis paslaugomis. Išsamesnės informacijos žr. mūsų privatumo pareiškimą. 

Klientų atsiliepimai
Užpildyti atsiliepimai gali būti įkelti į mūsų svetainę vieninteliam tikslui – informuoti klientams apie jūsų nuomonę apie automobilių nuomos bendrovės paslaugas ir kokybę, ir dalį jų arba visus „Rentalcars.com“ gali naudoti mūsų platformose, socialinių tinklų platformose, naujienlaiškiuose, specialiose reklamose, mobiliosiose programėlėse ir kituose „Rentalcars.com“ turimuose, valdomuose arba kontroliuojamuose kanaluose. Pateikdami atsiliepimą sutinkate, kad jūsų atsiliepimas būtų naudojamas, kaip aprašyta pirmiau. Mes pasiliekame teisę koreguoti, atmesti arba pašalinti peržiūras savo pačių nuožiūra.

Atsiliepimai išreiškia asmeninę „Rentalcars.com“ klientų, kurie užpildė klausimyną pasibaigus nuomai, nuomonę. Tokios nuomonės nebūtinai atspindi „Rentalcars.com“ požiūrį.

Tiek, kiek leidžiama, šios nuostatos ir sąlygos vadovaujasi Anglijos teisės aktais neišskirtinėje Anglijos teismų jurisdikcijoje.

Nurodyta bendroji informacija bei nuostatos ir sąlygos yra teisingos atidavimo spausdinti metu. 

Apsauga pagal Kelionių paketų direktyvą
Jeigu savo kelionei arba savaitgaliui užsisakote papildomų kelionės paslaugų iš kito paslaugų teikėjo per nuorodą iš mūsų patvirtinimų puslapio, NEGALĖSITE pasinaudoti teisėmis, pagal Direktyvą (ES) 2015/2302 taikomomis kelionių paketams. 

Taigi „Rentalcars.com“ neatsako už tinkamą tų papildomų kelionės paslaugų suteikimą. Jeigu kyla problemų, kreipkitės į atitinkamą paslaugų tiekėją. 

Vis dėlto, jeigu užsakysite papildomų kelionės paslaugų per nuorodą ne vėliau kaip per 24 valandas nuo užsakymo iš „Rentalcars.com“ patvirtinimo gavimo momento ir tų papildomų kelionės paslaugų suma sudarys 25 % arba daugiau nuo bendros abiejų užsakymų vertės, tos kelionės paslaugos pasidarys susijusios su kelionės plano dalimi. Tokiu atveju „Rentalcars.com“ turi, kaip reikalauja ES teisės aktai, galiojančią apsaugą grąžinti mokėjimus, kuriuos atlikote „Rentalcars.com“ už nesuteiktas paslaugas dėl „Rentalcars.com“ nemokumo. Atminkite, kad tai neužtikrina grąžinimo atitinkamo paslaugų teikėjo nemokumo atveju. 

„Rentalcars.com“ įsigijo draudimo apsaugą nuo nemokumo iš „Travel & General Insurance Services Limited“ („t&g“), registracijos numeris 02527363, pasirašytą „Hiscox Insurance Company Limited“ („Hiscox“), registracijos numeris 00070234. „t&g“ ir „Hiscox“ yra įgaliotos ir jų veiklą reguliuoja Finansinės veiklos institucija ir Riziką ribojanti bankų veiklos reguliavimo institucija (numeris 113849). 

Prireikus keliautojai gali kreiptis šios įstaigos pagalbos dėl pretenzijų linija telefonu 01702 811397 (poliso kopiją paprašius galima gauti iš poliso turėtojo), jeigu paslaugos nesuteikiamos dėl „Rentalcars.com“ nemokumo. 

Pastaba. Ši apsauga nuo nemokumo neapima sutarčių su kitomis šalimis, ne „Rentalcars.com“, kurios gali vykdyti veiklą nepaisydamos „ Rentalcars.com“ nemokumo. 

Direktyva (ES) 2015/2302 perkelta į nacionalinę teisę http://www.legislation.gov.uk/ukdsi/2018/9780111168479/data.html