Skatīt mūsu Noteikumus un Nosacījumus

Rentalcars.com ir TravelJigsaw Limited tirdzniecības zīme, kas ir kompānija ar ierobežotu atbildību, reģistrēta Anglijā un Velsā (Reģ.nr.: 05179829), reģistrācijas adrese ir 100 New Bridge Street, London, EC4V 6JA. Šie noteikumi un nosacījumi, kopā ar mūsu mājas lapas lietošanas noteikumiem un nosacījumiem, konfidencialitātes un drošības polisi veido mūsu līgumu ar jums-nomnieku-par pakalpojumiem organizējot auto nomas pakalpojumus.Kopaumā šos sauc par mūsu Noteikumiem. Šie noteikumi attiecas uz visiem mūsu pakalpojumu līgumiem, lai izslēgtu visus citus noteikumus un nosacījumus. Neviens Rentalcars.com noteikums ir nepiekrītams ar citiem noteikumiem. Pakalpojumu pieņemšana vai paraksts uz jebkuras vienošanās būs uzskatīts par pietiekamu pierādījumu jūsu piekrišanai šiem noteikumiem. Rentalcars.com, laiku pa laikam, var mainīt noteikumus, tā ir jūsu-nomnieka-atbildība pārbaudīt mūsu mājas lapā, lai pārliecinātos par noteikumiem, kas atbilst jums. Jebkāda jūsu iznomātā auto noteikumi un nosacījumi ir uzlikti no noteiktās auto nomas un atbilst attiecīgiem tiesību aktiem, attiecīgai valstij vai štatam kur notiek jūsu noma. Atsevišķus ierobežojumus var piemērot arī uz Jūsu automašīnas nomu.
Jums tiks nodrošināts transportlīdzeklis tiešā veidā vai kā pārstāvis. Statuss, kādā mēs darbojamies ir atkarīgs no mūsu attiecībām ar attiecīgo auto nomu.
Šie noteikumi attiecas uz jebkuru jūsu (nomnieka) rezervāciju, kuru veicat ar mums vai mūsu mājas lapā. Tātad jums ir jābūt pazīstamiem ar to saturu. Gan mūsu noteikumos un nosacījumos, un mūsu vietējo pakalpojumu sniedzējiem ir daži izņēmumi un atbildības ierobežojumi.
Jūsu rezervācija šai lapā ir atkarīga no jums-nomieka-pieņemot mūsu noteikumus. Ja jūs-nomnieks-nepiekrītat kādai daļai no noteikumiem, tad jūs nevarat turpināt veikt savu rezervāciju. Apstiprinot, ka vēlaties rezervēt transportlīdzekli izmantojot šo mājas lapu, jūs-nomnieks- norādat, ka esat izlasījis, sapratis un pieņemat atbilstošos noteikumus. Ja kaut kas nav pilnībā skaidrs vai ir radušies kādi jautājumi par transportlīdzekļu nomu vai citu produktu, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 6 76 51236.

Jūsu rezervējuma apstiprināšana un naudas iekasēšana
Visbiežāk mēs apstiprinām Jūsu rezervējumu uzreiz. Tomēr dažkārt mums ir jāsagaida apstiprinājums no automašīnu nomas uzņēmuma par to, ka automašīna ir pieejama. Ja būs radusies šāda situācija, mēs Jums uzreiz par to paziņosim un uz laiku bloķēsim summu jūsu maksājumu kartē. Līdzko šis uzņēmums apstiprinās automašīnas pieejamību, mēs Jums par to paziņosim un iekasēsim summu no Jūsu maksājumu kartes.

Kamēr automašīnas pieejamība nav apstiprināta, Jūs jebkurā laikā varat anulēt maksājumu. Mūsu vietnes augšdaļā vienkārši noklikšķiniet uz iespējas 'Pārvaldīt rezervējumu', ievadiet savu e-pasta adresi un rezervējuma numuru un noklikšķiniet uz 'Atcelt rezervējumu'. Mēs atbloķēsim summu Jūsu maksājumu kartē.

Retos gadījumos automašīnu nomas uzņēmums nevar apstiprināt, ka automašīna ir pieejama. Ja būs radusies šāda situācija, mēs Jums par to paziņosim un atbloķēsim summu Jūsu maksājumu kartē.

Ja Jūs mūsu vietnē rezervēsiet automašīnu vai citu preci vai pakalpojumu, mēs Jums nosūtīsim apstiprinājuma e-pastu par to, ka tas ir pieejams, 48 stundu laikā (ja Jūsu automašīnas noma ir paredzēta ātrāk, tad 24 stundas pirms automašīnas saņemšanas laika). Tad mēs Jums nosūtīsim rezervējuma apstiprinājumu.

Līgums nebūs noslēgts līdz brīdim, kad mēs apstiprināsim Jūsu rezervējumu un iekasēsim maksājumu. Pat tad, ja maksājumu veiks kāds cits, līgums tiks noslēgts ar personu, kas veica rezervējumu, un jebkāda mūsu saziņa tiks adresēta uz rezervētāja norādīto adresi. Lai nerastos šaubas, nekas no šajos noteikumos minētā nepiešķir tiesības vai labumu trešajām personām saskaņā ar 1999. gadā izdoto Likumu par līgumiem (Trešo pušu tiesības).

Saņemtais nomas kupons jāiesniedz nomas punktā automašīnas saņemšanas laikā.
Rentalcars.com nenes nekādu atbildību par nomas noraidīšanu, ja kupons netiek uzrādīts.

Rentalcars.com nenes nekādu atbildību par papildus maksājumiem norādītiem dokumentācijā par kuriem parakstīts un pieņemti nomas punktā.
Rentalcars.com nenes nekādu atbildību par jebkuras automašīnas vadīšanu alkohola/narkotisko vielu ietkmē, kas izraisa tīšu kaitējumu, braukšanu pa lauku zemes ceļiem vai bezrūpīgu un neuzmanīgu braukšanu, par paredzētās automašīnas neparedzētiem ceļiem.
Jūs, nomnieks, uzņematies pilnu atbildību kas attiecas uz šādām prasībām.
Šis saraksts nav pilnīgs.

Kas ir iekļauts/neiekļauts cenā?
Lūdzu izlasiet noteikumus un nosaījumus

*Kanādā, neierobežots nobraukums ir piemērojams ceļošanai blakus provincēs/štatos atkarībā no saņemšanas vietas.
# Piemērojami daži izņēmumi, lūdzu, sazinieties ar rezervācijas nodaļu.
CDW
Apdrošināšana pret bojājumiem (CDW) samazina pilno atbildību līdz pašriska apmēram, ja vienīgi nomnieks apzināti ir radījis kaitējumus atrodoties alkohola/narkotisko vielu ietekmē, vai izmanto automašīnu aizliegtās braukšanas vietās, kā uz lauku zemes ceļiem vai neasfaltētiem ceļiem, vai arī iznomā automašīnu citām pusēm. CDW apdrošina automašīnas bojājumus, daļas vai tās piederumus. Vairākuma galamērķos, priekšējais stikls, riepas, šasijas, slēdzenes nomaiņa, rezerves atslēgas un vilkšanas maksa neietilpst apdrošināšanas polisē.
Piemērojami citi izņēmumi; var atšķirties no nomas uzņēmumiem, tapēc mēs iesakām pārbaudīt šos izņēmumus ar auto nomas uzņēmumu automašīnas saņemšanas laikā.
Apdrošināšana pret zādzību
(TW) samazina nomnieka atbildību uz pašriska apmēru zādzības vai tā rezultātā radītiem bojājumiem, vai automašīnas zādzības mēģinājumā.
Nolaidība, kas saistīta ar automašīnas zādzību var novest pie pilnas automašīnas vērtības samaksas auto nomas uzņēmumam.
SVARĪGS ZIŅOJUMS
Lūdzu, rūpīgi pārbaudiet auto nomas kompānijas informāciju par apdrošināšanām.
Tas nav nekas neparasts, trešai personai, izslēgt asins radiniekus un ģimenes locekļus pierakstītus tajā pašā adresē, kas ceļo kopā ar jums-nomnieka-automašīnā.
Papildus apdrošināšanas parasti var iegādāties uz vietas nomas punktā, vai arī šāda apdrošināšana jau var būt iekļauta jūsu ceļojumu apdrošināšanā. Pilnīgai miera sajūtai, Rentalcars.com stingri iesaka, ka jūs pilnībā iepazīstaties ar apdrošināšanas apjomu, kas nodrošināts jebkurā auto nomā; Ja nepieciešams, iegādājaties papildus apdrošināšanu attiecībā uz jūsu laulāto, bērniem vai tuviem radiniekiem, kas pievienosies jūsu ceļojumā.
Nelaimes Gadījumu Apdrošināšana (PAI)
Šī fakultatīvā apdrošināšana var būt iekļauta ar jūsu ceļojuma apdrošināšanu (pārbaudat pirms ceļojuma).
Ja jums nepieciešama PAI, to var iegādāties uz vietas nomas punktā automašīnas saņemšanas laikā.
Rentalcars.com aizsardzības produkti
Automašīnas saņemšanas brīdī autonomas kompānija lūgs Jums atstāt drošības depozītu, lai segtu iespējamos automašīnas bojājumus, kas būs radušies auto nomas laikā. Ja būsiet iegādājies kādu no mūsu aizsardzības produktiem līdz nomas sākumam, mēs atbrīvosim Jūs no atbildības (un atgriezīsim Jums naudu) par jebkuru ieturēto summu no Jūsu depozīta/pašriska, atbilstoši šeit aprakstītajiem noteikumiem.
Mūsu Pilnā Aizsardzība un Top-Up Aizsardzība tiek piedāvātas klientiem, kad tie veic jaunas rezervācijas. Tās abas segs nomātās automašīnas virsbūves un mehānisko daļu, tostarp korpusa, jumta, šasijas, vējstikla, logu, spoguļu, riteņu, riepu, dekoratīvo disku, dzinēja, sajūga, akumulatora un slēdzeņu bojājumu izmaksas.
Pilnā Aizsardzība un Top-Up Aizsardzība papildus segs:
 • ‘dīkstāves’ maksu (zaudējumu segšana par laiku, kamēr automašīna tiek labota un nevar tikt iznomāta)
 • tehnisko palīdzību uz ceļiem, kas izritēja no negadījuma vai automašīnas salūšanas gadījuma
 • maksām, kas it tieši saistītas ar automašīnas aizslēgšanu (ja atslēgas ir palikušas iekšpusē) vai ar atslēgu zaudējumu
 • maksām, ko auto nomas kompānija ieturēja automašīnas zadzības apdrošināšanas prasījuma celšanas gadījumā
 • auto nomas kompānijas administratīvo maksu, kas attiecās uz kādu no augstākminētajiem punktiem.
Piezīme: Top-Up Aizsardzība klientiem tiek piedāvāta, ja nomātās automašīnas bojājumu apdrošināšana ir ar nulles pašrisku.
Mūsu aizsardzības produkti nesegs:
 • salona interjera tīrīšana vai bojājumi (ja vienīgi tie nebija izraisīti sadursmes gadījumā)
 • bērnu sēdekļu, GPS vai cita papildus aprīkojuma bojāšana / zaudēšana
 • remontdarbi, kurus auto nomas kompānija nav atļāvusi un apstiprinājusi
 • maksājumus, kas būs radušies tādos gadījumos, ja nebūs ievēroti nomas līgumā noteiktie noteikumi (piemēram, bīstama, bezrūpīga vai neuzmanīga braukšana, nepareiza uzpilde vai braukšana alkohola vai narkotisko vielu reibumā).
Mēs vairs nepiedāvājam Bojājumu Pašriska un Bojājumu Aizsardzības produktus klientiem, kuri veic jaunas rezervācijas, taču mēs izskatīsim prasības no klientiem, kuri jau ir iegādājušies šos aizsardzības produktus. Šie produkti segs tikai tos bojājumus, kas ir iekļauti Bojājumu Apdrošināšanā (CDW) (sīkāku informāciju sniegs auto nomas uzņēmums automašīnas saņemšanas brīdī).

Uzņēmuma RentalCover Pilnā aizsardzība
Ja Jūs iegādāsieties Pilno aizsardzību, uzņēmums RentalCover.com nosūtīs Jums polises dokumentus e-pastā. Ja Jūs vēlaties atkārtoti saņemt e-pastu vai izdrukātu kopiju pa pastu, lūdzu, sazinieties tieši ar uzņēmumu RentalCover.com.

Iesniegt prasību saistībā par iegādāto Rentalcars.com aizsardzības produktu
Lai iesniegtu prasību saistībā par kādu no mūsu aizsardzības produktiem, lūdzu, sazinaties ar klientu apkalpošanas nodaļu 28 dienu laikā pēc automašīnas nodošanas dienas. Jums būs nepieciešams:
 • Jūsu automašīnas saņemšanas un nodošanas dokumenti, kur skaidri norādīti radītie jaunie bojājumi, par kuriem auto nomas kompānija ir ieturējusi līdzekļus.
 • Auto nomas kompānijas apstiprināts dokuments par automašīnas remontdarbu izmaksām
 • Pierādošs dokuments, ka auto nomas kompānija ir ieturējusi līdzekļus no Jūsu maksājumu kartes
 • Auto nomas kompānijas satiksmes negadījuma forma
 • Policijas ziņojums, ja tāds tika izrakstīts
Līdz ko esam saņēmuši visus nepieciešamos dokumentus, mēs cenšamies noformēt naudas atmaksu 7 dienu laikā.
Ja nelaimes gadījumā bija iesaistīta 3. persona un, lai lieta tiktu izskatīta, mums ir nepieciešams apstiprinājums no auto nomas kompānijas, ka atbildība par nelaimes gadījumu ir konstatēta (un juridiskās lietas nokārtotas).
Izvirzīto prasību naudas atgriešana tiek noformēta uz to maksājumu karti, kura tika izmantota, lai iegādātos Rentalcars.com aizsardzības produktu (nav nepieciešama tā maksājumu karte, no kuras auto nomas kompānija ir ieturējusi līdzekļus).
Vietējie depozīti; Degviela
Lielākā daļa auto nomu pieprasa depozītu nomas sākumā, lai segtu degvielas, pašriska smaksu un citas smaksas, kuras var rasties nomas laikā. Nepieciešama būs derīga kredītkarte (pārbaudiet ar mūsu rezervācijas nodaļu), kura ir galvenā autovadītāja vārdā. Ņemot vērā, ka automašīna un papildus piedavājumi tiek atgriezti tādā pašā stāvokī kā tika iznomāts, saskaņā ar degvielas polisi, šis depozīts tiks atmaksāts automašīnas nodošanas laikā. Ņemiet verā, dažās auto nomās darbojas savādākas degvielas polises, kur jūs iegādājaties pirmo degvielas bāku un atgriežat automašīnu ar tukšu bāku. Šajos gadījumos neizmantotās degvielas kompensācija nav iespējama.
Ārpus darba laika samaksa
Lielākajā daļu lidostu automašīnas varēs saņemt vai nodot ārpus parastā darba laika, taču šajos gadījumos ir iespējama papildus samaksa, kas būs maksājama auto nomas punktā. Apstiprinot jūsu saņemšanas laikus rezervācijas laikā mēs jums sniegsim informāciju vai tādas maksas būs piemērojamas jūsu gadījumā. Reisa kavēšanās gadījumā, kā rezultatā auto saņemšanas laiks iekritīs ārpus darba laika, būs piemērota papildus samaksa, kas būs maksājama uz vietas nomas punktā, ja ārpus darba laika pakalpojums būs pieejams. Rentalcars.com neuzņemās atbildību, ja ārpus darba laika pakalpojums nav pieejams. Tādā gadījumā, ieteicams, ka jūs paši iegādājaties neatkarīgu ceļošanas apdrošināšanu.
Minimālā/Maksimālā vecuma ierobežojumi
Lielākajā daļā galamērķu, minimālais vecuma ierobežojums ir 21 gads. Papildus samaksa var tikt piemērota atkarībā no nomas punkta un valsts - autovadītājiem, kas ir jaunāki par 25 gadiem un vecāki par 65 gadiem, ja rezervācijas laikā tiek norādīts precīzais vadītāja vecums, Jūs tiksiet informēti, ja tādas samaksas būs piemērojamas Jūsu gadījumā, lūdzu rūpīgi izlasiet Noteikumus un Nosacījumus attiecībā uz minimālā un maksimālā vecuma ierobežojumiem. Minimālais vecums var būt lielāks augstākas automašīnu klasēm, kā arī tas var būt atkarīgs no izvēlētās atrašanās vietas. Ja Jums radušies kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu Rezervāciju nodaļu.
Papildus vadītāji
Dažās vietās būs piemērojama papildus samaksa par papildus vadītājiem, kas būs maksājama uz vietas nomas punktā (ja vien nav norādīts uz Rentalcars.com kupona). Lūdzu, pārbaudiet ar mūsu rezervācijas nodaļu.
Dienas likmes aprēķināšana / Nomas ilgums / Nomas termiņa pagarināšana
Jūsu auto nomas cena ir apstiprināta rezervēšanas laikā un tiek aprēķināta balstoties uz 24-stundu vienībām. Ja Jūs, nomnieks, vēlaties pagarināt nomas periodu pēc tam, kad automašīna jau ir saņemta, vai arī, ja Jūs nodosiet automasīnu vēlāk, nekā tas ir norādīts uz Jūsu kupona/eKupona, tad kontrakts par šāda veida pagarināšanu vienmēr būs pa tiešo ar auto nomas kompāniju un papildus izmantotā nomas laika cena tiks aprēkināta balstoties uz nomas kompānijas vietējo likmi, kura var būt augstāka nekā tā, kura bija saskaņota ar mums rezervēšanas laikā, šī maksa ir maksājama pa tiešo nomas kompānijai.
Atgriešana pirms laika/Nomas pagarināšana
Jūsu noma sākas un beidzas saskaņā ar saņemšanas un atgriešanas datumiem un laikiem, kas rakstīts uz jūsu kupona. Nomas cena tiek apstiprināta rezervācijas laikā un tiek kalkulēta uz 24 stundu pamata. Ja jūs vēlaties pagarināt nomas laiku pēc automašīnas saņemšanas vai arī vēlaties atgriezt automašīnu vēlākā laikā nekā norādīts uz kupona. Šāda veida pagarinājuma līgums vienmēr būs ar auto nomas uzņēmumu un būs jāmaksā nomas uzņēmuma vietējās likmes, kas var būt augstākas nekā likmes par kurām vienojas ar mums rezervācijas laikā. Diemžēl Rentalcars.com neveic automašīnu kompensāciju kas atgriezti pirms atgriešanas laika.
Vienvirziena nomas
Vienvirziena nomām jābūt iepriekš apstiprinātām, par kurām var tik piemērota papildus samaksa, kas būs maksājama uz vietas nomas punktā. Mēs jūs informēsim par aptuvenām iespējamām samaksām, kad būsim saņēmuši jūsu rezervācijas pieprasījumu un apstiprinājumu no auto nomas punkta par vienvirziena nomu.
Bērnu sēdekļi un papildus pakalpojumi
Bērnu sēdeklīši un jumta bagāžnieki (nav pieejami dažām automašīnām) un papildu preces ir pieejamas pēc pieprasījuma lielākajai daļai galamērķu, taču nav garantējamas. Pēc likuma bērnu sēdeklīšiem jābūt lielākajā daļā štatu ASV. Par to ir papildus samaksa, maksājama auto nomas kompānijai. Parasti ir piemērota samaksa, kas maksājama auto nomas punktā. Ņemiet vērā, aizmugurējā sēdekļa drošības jostas ne vienmēr tiek nodoršinātas visās automašīnās. Lūdzu, sazinaties ar mūsu rezervācijas nodaļu attiecībā uz šiem pakalpojumiem. Pieprasījumi attiecībā uz šiem pakalpojumiem veicami rezervēšanas laikā. Ņemiet vērā, drošības jostas aizmugurējiem sēdekļiem var būt nenodrošinātas. Attiecībā uz šiem pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar rezervacijas nodaļu. Pieprasījumi, kas attiecas uz šiem pakalpojumiem, var tikt izdarīti rezervācijas laikā.
Piegādes un Savākšanas samaksas
Var piemērot piegādes un savākšanas samaksas (auto nomas kompānija) ārpus darba laika, pat tad, ja vēlīna savākšana izraisīta ar reisa kavēšanos. Vairumā atrašanās vietās, auto nomas kompānija piedāvās piegādi un savākšanu uz/no viesnīcām, taču būs piemērota attiecīga samaksa. Jāievada pilna adresi un piegādes laiks rezervācijas laikā. Ņemiet vērā, piegādes nav iespējamas uz privātīpašumu.
Braukšanas zonas
Ierobežojumi piemērojami šķērsojot valsts/štatu robežas;gadījumos, kad plānojat ceļot uz citām valstīm/štatiem jūsu nomas laikā, jums jāinformē mūsu rezervācijas nodaļa. Var būt vajadzība pēc papildus dokumentācijas un var piemērot vietējos nodokļus ceļojot uz citam valstīm. Ierobežojumus var piemērot arī Austrālijā un attālos apgabalos, lūdzu, sazinieties ar mūsu rezervēšanas nodaļu.
Ja jūs, nomnieks, vēlaties veikt izmaiņas jūsu rezervācijā
Bezmaksas izmaiņu veikšana jusu rezervācijai pirms nomas sākuma. Tas izslēdz jebkuru samaksu, kas var būt saistīta ar būtiskām izmaiņām, kā, piemeram, nomas ilgumu vai automašīnas veidu. Veicot izmaiņas vadītaja vārdam vai saņemšanas vietai var būt piemērota atcelšana un atkārtota rezervācijas veikšana. Lai atceltu savu rezervāciju, lūdzu zvaniet vienam no mūsu aģentiem pa tālruni 6 76 51236 nosaucot savu vārdu un rezervācijas numuru. Mēs savukārt sazināsimies ar auto nomas punktu, lai atceltu rezervāciju. Noteikumi un nosacījumi atšķirsies no katra auto nomas punkta un būsiet skaidri informēti par tiem rezervācijas veikšanas laikā.
Ja mēs veiksim izmaiņas jūsu rezervācijai
Reizēm var būt nepieciešams veikt izmaiņas jūsu rezervācijai (pēc apstiprināšanas) mūsu vai auto nomas punkta vajadzībām. Visos šādos gadījumos, pēc iespējas ātrāk, jūs tiksiet informēts pirms nomas laika. Ja ierosinātie grozījumi ir nepieņemami, jums tiks piedāvāta pilna kompensācija. Taču šādos gadījumos, mums nav papildu saistības attiecībā uz jebkādiem tiešiem vai netiešiem zaudējumiem.
Klientu atsauksmes
Klientu viedokļi, kas tiek iesniegti mūsu mājas lapā ir ar mērķi informēt klientus ar Jūsu viedokli par auto nomas piegādātāja servisu un kvalitati, un tos daļēji vai pilnībā izmantos Rentalcars.com savā mājas lapā, sociālo mediju platformās, biļeteņos, īpašās akcijās, mobilajās lietojumu programmās vai citos kanālos, ko izmanto vai kontrolē Rentalcars.com. Rentalcars.com patur tiesības pielāgot, atteikt vai noņemt atsauksmes pēc saviem ieskatiem.
Atsauksmes izsaka personīgo Rentalcars.com klientu viedokli, aizpildot anketu pēc auto nomas beigām. Šie viedokļi neatspoguļo Rentalcars.com viedokli
Atbilstošās robežās, šie noteikumi un nosacījumi tiek regulēti saskaņā ar Anglijas likumiem, kuras tiesām ir Izņēmuma jurisdikcija.

Apdrošināšana saskaņā ar Komplekso ceļojumu pakalpojumu direktīvu


Ja Jūs savam ceļojumam vai brīvdienām rezervēsiet papildu ceļojumu pakalpojumus no cita pakalpojumu sniedzēja, izmantojot saiti mūsu apstiprinājuma lapā, uz Jums NEATTIEKSIES tiesības, kas piemērojamas kompleksajiem ceļojumiem saskaņā ar ES Direktīvu 2015/2302.

Tādēļ uzņēmums TravelJigsaw Limited nebūs atbildīgs par atbilstošu šo papildu ceļojumu pakalpojumu izpildi. Sarežģījumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.

Tomēr, ja Jūs, izmantojot saiti, rezervēsiet papildu ceļojumu pakalpojumus ne vēlāk kā 24 stundas pēc rezervējuma apstiprinājuma saņemšanas no uzņēmuma TravelJigsaw Limited, un šie papildu ceļojumu pakalpojumi veidos 25 % vai vairāk no abu rezervējumu summas, šie ceļojumu pakalpojumi kļūs par daļu no saistīta ceļojumu plāna. Šādā gadījumā uzņēmumam TravelJigsaw Limited saskaņā ar ES normatīvajiem aktiem ir pienākums aizsargāt Jūs, atmaksājot Jūsu veiktos maksājumus uzņēmumam TravelJigsaw Limited par nesniegtiem pakalpojumiem uzņēmuma TravelJigsaw Limited maksātnespējas dēļ. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atmaksa netiek veikta attiecīgā pakalpojumu nodrošinātāja maksātnespējas gadījumā.

Uzņēmumam TravelJigsaw Limited ir aizsardzība maksātnespējas gadījumā, ko nodrošina uzņēmums Travel & General Insurance Services Limited (t&g), (reģistrācijas numurs – 02527363), un par kā maksātnespēju atbildību uzņemas uzņēmums Hiscox Insurance Company Limited (Hiscox) (reģistrācijas numurs – 00070234). Uzņēmumus t&g and Hiscox autorizē un regulē Finanšu uzraudzības iestāde un Prudenciālās regulēšanas iestāde (numurs – 113849).

Ceļotāji var sazināties ar šo iestādi vai, ja piemērojams, atbildīgā varas iestāde nodrošina palīdzību pa tālruni 01702 811397 (noteikumu kopija ir pieejama pēc pieprasījuma no noteikumu nodrošinātāja), ja pakalpojumi netiek sniegti uzņēmuma TravelJigsaw Limited maksātnespējas dēļ.

Piezīme: Šī maksātnespējas apdrošināšana nesedz līgumus, kuri ir slēgti starp pusēm, kas nav uzņēmums TravelJigsaw Limited, un kuri var tikt izpildīti, neskatoties uz uzņēmuma TravelJigsaw Limited maksātnespēju.

ES Direktīva 2015/2302, kas transponēta valsts tiesību aktos http://www.legislation.gov.uk/ukdsi/2018/9780111168479/data.html