Skatīt mūsu Noteikumus un Nosacījumus

Rentalcars.com ir nosaukums uzņēmumam Booking.com Transport Limited kas ir Anglijā un Velsā reģistrēta sabiedrība ar ierobežotu atbildību (Nr.: 05179829) ar juridisko adresi: 100 New Bridge Street, London, EC4V 6JA. Šie noteikumi un nosacījumi kopā ar mūsu paziņojumu par privātumu un sīkdatņu politiku veido mūsu vienošanos ar jums par pakalpojumiem, kurus sniedzam, nodrošinot auto iznomāšanas piedāvājumu. Lai novērstu neskaidrības, "jūs" attiecas uz galveno autovadītāju, personu, kas maksā par nomāto auto, un/vai personu, kas veic rezervāciju. Ievērojiet, lai gan "jūs" var attiekties uz vairāk nekā vienu personu, mēs slēdzam līgumu ar visām pusēm, bet saistībā ar apstiprināto rezervāciju varēsim runāt tikai ar galveno autovadītāju. Kopumā tos dēvē par "mūsu nosacījumiem". Šie nosacījumi attiecas uz visiem līgumiem, kas nodrošina mūsu pakalpojumus, izņemot visus citus noteikumus un nosacījumus. Nekādas Rentalcars.com darbības nav uzskatāmas par piekrišanu jebkādiem citiem nosacījumiem. Pakalpojumu pieņemšana vai paraksts uz jebkura līguma tiks uzskatīts par galēju pierādījumu šo nosacījumu pieņemšanai. Mēs dažkārt varam veikt izmaiņas nosacījumos, tāpēc iesakām pārbaudīt mājas lapu, lai pārliecinātos, vai kādas no izmaiņām attiecas uz jums. Jebkura auto noma ir pakļauta auto nomas uzņēmuma noteikumiem un nosacījumiem un tās attiecīgās valsts un/vai štata likumiem, kurā auto noma tiek veikta. Uz jūsu auto nomu var attiekties arī atsevišķi ierobežojumi.

Mēs jums tieši vai kā starpnieki nodrošināsim automašīnu. Mūsu tiesībspējas ir atkarīgas no mūsu attiecībām ar auto nomas uzņēmumu.

Šie nosacījumi attiecas uz jebkuru rezervāciju, kuru jūs veicat ar mums mūsu mājas lapā vai ar tās palīdzību, tāpēc jums būtu jāpārliecinās, ka pārzināt to saturu. Gan mūsu, gan auto nomas uzņēmumu, ar kuriem mēs sadarbojamies, nosacījumi iekļauj atsevišķus izņēmumus un atbildības ierobežojumus.

Jūsu rezervācija šajā mājas lapā ir atkarīga no jūsu piekrišanas mūsu nosacījumiem. Ja jūs nepiekrītat kādai daļai no tiem, jūs nevarat turpināt rezervācijas procesu. Apstiprinot, ka vēlaties nomāt auto ar šīs mājas lapas palīdzību, jūs norādāt, ka esat izlasījis, sapratis un piekritis mūsu nosacījumiem. Ja ir kāda sadaļa, kuru jūs pilnībā nesaprotat, vai jums ir jautājumi par auto nomu vai jebkuru citu produktu, lūdzu, sazinieties ar mums. 

Rezervācijas apstiprināšana un maksājuma pieņemšana
Vairākumā gadījumu mēs apstiprināsim jūsu rezervāciju nekavējoties, izmantojot rezervācijas laikā norādīto e-pasta adresi. Dažkārt mums ir jāgaida auto nomas uzņēmuma apstiprinājums, ka automašīna ir pieejama. Mēs nekavējoties darīsim jums to zināmu un uz laiku rezervēsim naudu uz jūsu maksājumu kartes. Līdzko jūsu automašīna būs apstiprināta, mēs jūs par to informēsim un saņemsim naudu no jūsu kartes.

Kamēr jūsu automašīna nav apstiprināta, jūs varat "atcelt" maksājumu jebkurā laikā. Spiediet uz "Pārvaldīt rezervāciju" mūsu lapas augšpusē, ievadiet savu e-pasta adresi, kuru norādījāt, kad veicāt rezervāciju, un rezervācijas numuru, tad spiediet "Atcelt rezervāciju". Mēs tad atbloķēsim naudu uz jūsu kartes.

Ļoti retos gadījumos auto nomas uzņēmums nevar apstiprināt, ka automašīna ir pieejama. Šādā gadījumā mēs jūs par to informēsim un atbloķēsim naudu uz jūsu kartes.

Kad jūs rezervēsiet automašīnu vai citu produktu mūsu mājas lapā, mēs jums nosūtīsim e-pastu, lai apstiprinātu pieejamību, 48 stundu laikā no rezervācijas brīža (vai, ja agrāk, vismaz 24 stundas pirms saņemšanas brīža). Pēc tam jums tiks nosūtīts rezervācijas apstiprinājums.

Jums nebūs līguma, kamēr rezervācija nebūs apstiprināta un nauda nebūs saņemta. Mēs nosūtīsim visu saraksti uz rezervācijas laikā norādīto adresi. Lai novērstu neskaidrības, nekas šajos nosacījumos nedod kādai trešajai pusei iespēju gūt labumu vai tiesības saskaņā ar 1999. gada likumu par līgumiem (Trešo pušu tiesības).

Informācijas precizitāte
Lai gan mēs tiecamies nodrošināt šīs mājas lapas informācijas precizitāti, jūs nevarat saukt pie atbildības ne mūs, ne ar mums saistītos uzņēmumus, piegādātājus vai aģentus saistībā ar informācijas precizitāti. Tā ir tikai jūsu atbildība novērtēt šajā mājas lapā dotās informācijas precizitāti, pilnīgumu un noderību.

Rentalcars.com kupons/eKupons jāuzrāda auto nomas uzņēmumam automašīnas saņemšanas brīdī. Mūs nevar saukt pie atbildības par noraidītiem nomas auto, ja kupons/eKupons netiek uzrādīts.

Mēs neuzņemamies atbildību par nekādām izmaksām, kas radušās, parakstot un pieņemot dokumentāciju auto nomas filiālē.

Mēs nebūsim atbildīgi ne par vienas personas braukšanu, esot alkohola/narkotiku ietekmē, apzinātu bojājumu radīšanu, braukšanu bezceļa apstākļos vai neuzmanīgu braukšanu. Jūs uzņemsieties pilnu atbildību šādu pretenziju gadījumā. Šis saraksts nav pilnīgs. 

Kas ir/nav iekļauts cenā?
Lūdzu, izlasiet īpašos noteikumus un nosacījumus, kas attiecas uz jūsu auto nomu, kurus redzēsiet rezervācijas procesa laikā. 

Degviela un depozīti auto nomas filiālē
Vairums auto nomas uzņēmumu pieprasa depozītu nomas sākumā, lai segtu pašrisku, jebkuras izmaksas, kas radušās nomas laikā, un dažkārt arī degvielas izmaksas. Lai iemaksātu depozītu, parasti jums būs nepieciešama derīga kredītkarte ar uz tās pieejamiem līdzekļiem. Kartei jābūt uz galvenā autovadītāja vārda. Ievērojiet, ka ne visi auto nomas uzņēmumi pieņem tos pašus karšu veidus, un jums būtu jāpārbauda sadaļa “Svarīga informācija”, veicot rezervāciju, un/vai jūsu auto nomas līgums, lai pārliecinātos, kuri kartes veidi tiks pieņemti. Ja jums joprojām ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja automašīna un ekstras nodotas tādā pašā stāvoklī, kā saņemot, un saskaņā ar degvielas politiku, šis depozīts tiks atgriezts pēc automašīnas atdošanas (ievērojiet, ka var paiet laiks līdz 30 dienām, kamēr nauda parādīsies uz jūsu kredītkartes).

Daži auto nomas uzņēmumi pieprasīs atdot automašīnu ar tikpat pilnu degvielas tvertni kā automašīnas saņemšanas brīdī. Citi piekopj tādu degvielas politiku, kur jums jāiegādājas pirmā degvielas tvertne, bet automašīnu varat atdot tukšu: tādā gadījumā atmaksa par neizmantoto degvielu var netikt veikta.

Ja auto nomas uzņēmums pieprasa samaksu par degvielu, izmaksas var būt lielākas nekā vietējā degvielas uzpildes stacijā.

Pakalpojumi ārpus darba laika
Vairumā lidostu filiāļu lidojumi tiks sagaidīti un auto nodrošināti ārpus normālajām darba stundām. Šādā gadījumā var tikt piemērota papildu maksa par šo pakalpojumu, kas jāsamaksā auto nomas uzņēmumam. Mēs jums darīsim zināmu, ja šāda maksa tiks jums piemērota, kad jūs apstiprināsiet automašīnas saņemšanas laiku rezervācijas pieprasījumā. Ja lidmašīnas kavēšanās gadījumā automašīnas saņemšanas laiks būtu ārpus auto nomas uzņēmuma normālajām darba stundām, auto nomas uzņēmums var piekrist nodrošināt pakalpojumus ārpus darba laika: šajā gadījumā viņi jūs informēs par papildu samaksas apjomu. Mēs nevaram uzņemties nekādu atbildību, ja ārpus darba laika pakalpojums nav pieejams, tāpēc ir ieteicams iegādāties neatkarīgu ceļojuma apdrošināšanu. Arī filiāles, kas neatrodas lidostās, var piedāvāt pakalpojumus ārpus darba laika. 

Minimālais/maksimālais vecuma ierobežojums
Vairumā vietu minimālais vecums, lai nomātu auto, ir 21 gads. Atsevišķi auto nomas uzņēmumi, kā arī atsevišķās valstīs var pieprasīt papildu maksu vadītājiem vecumā zem 25 vai virs 65 gadiem: ja vadītāja vecums būs norādīts rezervācijas brīdī, mēs jūs informēsim par šādām piemaksām. Atsevišķās vietās minimālās vecuma prasības var būt augstākas, nomājot lielākas automašīnas. Lūdzu, sazinieties ar Saziņas centru, ja jums šajā sakarā rodas jebkādi jautājumi. 

Papildu vadītāji
Par papildu vadītājiem var būt papildu maksa, kas jāsamaksā auto nomas punktā (ja uz Rentalcars.com kupona/eKupona nav norādīts citādi). Lūdzu, noskaidrojiet, sazinoties ar Saziņas centru. 

Dienas likmes aprēķini / nomas periodi / nomas periodu pagarināšana / novēlota atgriešana
Jūsu nomas automašīnas cena tiks apstiprināta rezervācijas brīdī un aprēķināta, balstoties uz 24 stundu vienībām. Ja vēlaties pagarināt nomas periodu pēc auto saņemšanas vai atgriezāt auto vēlāk nekā rakstīts uz jūsu kupona/eKupona, līgums par šādu pagarinājumu tiks sagatavots tieši ar auto nomas uzņēmumu un papildu laika izmaksas iekasēs auto nomas uzņēmums pēc vietējās dienas likmes, kas var būt augstāka nekā likme, kurai piekritāt rezervācijas brīdī. Auto nomas uzņēmums var pieprasīt papildu soda maksu par novēlotu auto atgriešanu. Informācija par papildu maksājumiem būs jūsu līgumā ar auto nomas uzņēmumu. 

Novēlota saņemšana / priekšlaicīga atgriešana
Jūsu nomas līgums sākas un beidzas, balstoties uz saņemšanas un atgriešanas datumiem un laikiem, kas uzrādīti jūsu kuponā/eKuponā. Diemžēl mēs nevaram atgriezt naudu par neizmantoto laiku, ja automašīna ir saņemta par vēlu vai atgriezta pirms laika. Ja jūs nevarat saņemt auto norunātajā laikā un datumā, ir svarīgi ar mums sazināties pēc iespējas ātrāk. Ja jūs to nedarāt, nav garantijas, ka automašīna būs pieejama, un jums nepienāksies nekāda atmaksa. 

Vienvirziena auto noma
Vienvirziena auto noma jāapstiprina iepriekš, un tā var tikt pakļauta vienvirziena piemaksai, kas maksājama auto nomas uzņēmumam. Mēs jūs informēsim par aptuvenām izmaksām pēc jūsu rezervācijas pieprasījuma saņemšanas un apstiprinājuma saņemšanas no auto nomas uzņēmuma saistībā ar vienvirziena auto nomu. 

Bērnu autokrēsli un īpašas prasības
Bērnu autokrēsli, jumta šķērsstieņi (nav pieejami dažām automašīnām) un citi papildu produkti vairumā nomas punktu ir pieejami pēc pieprasījuma, tomēr tos nevar garantēt. Parasti par to jāpiemaksā auto nomas uzņēmumam. Vairumā teritoriju bērnu autokrēsli ir paredzēti pēc likuma. Ievērojiet: visās automašīnās drošības jostas aizmugures sēdvietās var nebūt nodrošinātas. Lūdzu, sazinieties ar Saziņas centru saistībā ar šiem produktiem. Šo produktu pieprasījums jāiesniedz rezervācijas brīdī. 

Piegādāšana un saņemšana
Daži auto nomas uzņēmumi piekritīs jūsu automašīnu nogādāt/saņemt norādītajā adresē. Šādā gadījumā var tikt piemērota papildu maksa par šo pakalpojumu, kas jāsamaksā auto nomas uzņēmumam. Mēs jūs informēsim, ja šāda maksa tiks piemērota, kad jūs apstiprināsiet automašīnas saņemšanas/nodošanas laiku rezervācijas pieprasījumā kopā ar pilnu adresi. Ievērojiet: auto nomas uzņēmumi parasti nepiegādā vai nesaņem automašīnas privātās dzīvesvietās. 

Braukšanas teritorijas
Ja dodaties uz citu valsti/štatu/salu ar nomāto automašīnu, var tikt piemēroti ierobežojumi; rezervācijas brīdī jums jāinformē mūsu Saziņas centrs, ja plānojat to darīt. Var būt nepieciešama papildu dokumentācija un vietējā piemaksa, ceļojot uz konkrētām valstīm. Ierobežojumi var tikt piemēroti attālos reģionos, piemēram, Austrālijas ārpilsētā; lūdzu, noskaidrojiet, sazinoties ar Saziņas centru. 

Atcelšana, neierašanās un izmaiņas
Vairumā gadījumu turpmāk izklāstītā atcelšanas politika attieksies uz jūsu rezervāciju, tomēr jums būtu jāpārbauda auto nomas uzņēmuma noteikumi un nosacījumi stingrāku nosacījumu gadījumā.

Iepriekš apmaksātu rezervāciju atcelšana

 • Ja jūs atceļat rezervāciju vismaz 48 stundas pirms nomas perioda sākšanās, iemaksātā nauda tiks atgriezta.
 • Ja jūs atceļat 48 stundu laikā pirms auto saņemšanas, iemaksātā nauda tiks atgriezta, atskaitot 3 dienu nomas maksu:
  • Ja esat rezervējis automašīnu īsākam periodam nekā 3 dienas, nebūs jāmaksā papildu maksa, bet jūs nesaņemsiet atmaksu.
 • Ja jūs nespējat ieraksties norunātajā laikā un datumā un/vai uzrādīt nepieciešamo dokumentāciju un/vai uzrādīt kredītkarti, kas ir uz galvenā vadītāja vārda ar pietiekamiem naudas līdzekļiem automašīnas depozītam, auto nomas uzņēmums ir tiesīgs neizsniegt jums automašīnu. Šādos gadījumos notiks turpmāk norādītais.
 • Ja jūs mums piezvanīsiet no nomas punkta, iemaksātā nauda tiks atgriezta, atskaitot 3 dienu nomas izmaksas
 • Ja jūs mums nepiezvanīsiet no nomas punkta, jūs atmaksu nesaņemsiet.

Depozīta rezervāciju atcelšana

 • Ja jūs atceļat rezervāciju vismaz 48 stundas pirms nomas perioda sākšanās, iemaksātā nauda, izņemot depozītu, tiks atgriezta.
 • Ja jūs atceļat rezervāciju vismaz 48 stundu laikā pirms nomas perioda sākšanās, iemaksātā nauda, izņemot depozītu, tiks atgriezta.
 • Ja esat rezervējis automašīnu īsākam periodam nekā 3 dienas, nebūs papildu maksas, bet jūs nesaņemsiet atmaksu.

Neierašanās
"Neierašanās" ir, kad jūs:

 • vēlaties atcelt, bet neinformējat mūs pirms nomas perioda sākuma, vai
 • neierodaties saņemt automašīnu norunātajā laikā, vai
 • nevarat uzrādīt nepieciešamo dokumentāciju, lai mašīnu saņemtu, vai
 • nevarat uzrādīt kredītkarti uz galvenā vadītāja vārda ar pietiekamiem naudas līdzekļiem auto depozītam.

Visos "Neierašanās" gadījumos jūs nesaņemsiet iemaksātās naudas atmaksu.

Auto nomas uzņēmums patur tiesības atteikt automašīnu jebkuram klientam, kurš neierodas laikā ar visiem nepieciešamajiem dokumentiem un kredītkarti uz galvenā vadītāja vārda ar pietiekamiem naudas līdzekļiem automašīnas depozītam. Šādā gadījumā, ja vien noma nav atteikta iepriekš, klientam nepienāksies atmaksa. 

Grozījumi (izmaiņas jūsu rezervācijā)
Jūs varat veikt izmaiņas jūsu rezervācijā jebkurā laikā pirms automašīnas saņemšanas.

Ja saņemšanas brīdis ir vismaz 48 stundas vēlāk, vieglākais veids to izdarīt ir, spiežot uz "Pārvaldīt rezervāciju" augšējā labajā stūrī.

Ja jums ir vajadzība kaut ko mainīt, kad saņemšanas brīdis ir mazāk nekā pēc 48 stundām, lūdzu, zvaniet mums.

Izmaiņu veikšana nerada papildu administratīvās izmaksas, bet jebkuras izmaiņas, kuras jūs veicat, var ietekmēt nomas maksu. Dažkārt (reti) vienīgais veids, kā izmainīt rezervāciju, ir to atteikt un veikt jaunu; tādā gadījumā mēs varam jums noteikt atteikšanas maksu no auto nomas uzņēmuma puses. 

Ja mēs veicam izmaiņas jūsu rezervācijā
Dažkārt mums vai auto nomas uzņēmumam var būt nepieciešams veikt izmaiņas jūsu rezervācijā (pēc apstiprināšanas). Visos šādos gadījumos mēs jūs informēsim pēc iespējas ātrāk pirms automašīnas saņemšanas un, ja ierosinātās izmaiņas nav pieņemamas, jums tiks piedāvāta pilna naudas atmaksa. Tomēr šādos gadījumos mēs nenesam papildu atbildību par tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas jums var rasties šādu izmaiņu gadījumā. 

Dokumentācija
Jūsu kupons/eKupons parasti kļūst pieejams, līdzko ir saņemts pilns maksājums un auto nomas uzņēmums ir apstiprinājis automašīnas pieejamību. Ievērojiet, ka atsevišķas automašīnas "pēc pieprasījuma" var prasīt ilgāku laiku, lai tiktu apstiprinātas, un mēs jūs par to informēsim. Ja automašīnu nevar saņemt nepilnīgas dokumentācijas vai nederīgas kredītkartes dēļ, situāciju uzskatīs par "Neierašanās" gadījumu, proti, jums nepienāksies iemaksātās naudas atmaksa. Lūdzu, nodrošiniet, ka jūs ceļojat ar savu kuponu/eKuponu, derīgu vadītāja apliecību un citiem identifikācijas dokumentiem; lūdzu, pārbaudiet kupona/eKupona sadaļu "Kas jāņem līdzi", kad automašīna ir apstiprināta, lai zinātu, vai nepieciešami kādi citi dokumenti. 

Vadītāja apliecība
Katram autovadītājam jābūt pilnai, derīgai vadītāja apliecībai, kas saņemta vismaz gadu iepriekš (atsevišķās vietās vismaz 2 gadus iepriekš; par to informēs rezervācijas procesa laikā). Apliecības, kurām beidzies derīguma termiņš, vai pagaidu apliecības netiks pieņemtas.

Rezervējot automašīnu, jums jāinformē mūsu Saziņas centrs par jebkādām piezīmēm/soda punktiem uz jūsu apliecības; mēs paturam tiesības atteikt rezervāciju uz tā pamata, balstoties uz mūsu sadarbības partneru noteikumiem un nosacījumiem.

Kopš 2015. gada 8. jūnija jebkuram autovadītājam, kura apliecību izdevusi Automašīnu vadītāju un automašīnu licencēšanas pārvalde (DVLA — Driver and Vehicle Licencing Authority) Anglijā, Skotijā vai Velsā, jāapmeklē Apskatīt vadītāja apliecību ne ātrāk kā 21 dienu pirms nomas sākuma: vairāk informācijas meklējiet šeit. Vadītājiem ar jaunā tipa vadītāja apliecībām jāuzrāda arī pavadošie papīra dokumenti auto nomas punktā.

Saņemot automašīnu, katram vadītājam jāuzrāda sava apliecība. Apliecībai jābūt pie vadītājiem visa nomas perioda laikā vietējo tiesībsargu rūpīgai izpētei.

Naudas atmaksa netiks veikta, ja auto nomas uzņēmums atsaka automašīnas saņemšanu neizpaustu piezīmju dēļ vai gadījumā, ja jūs nevarat uzrādīt vadītāja apliecību, tās sastāvdaļu vai nepieciešamo informāciju par piezīmēm.

Ievērojiet, ka, braucot ārvalstīs, jums varētu būt nepieciešama starptautiska vadītāja apliecība. Pārbaude attiecībā uz to, vai būs nepieciešama starptautiska vadītāja apliecība, ir vadītāja atbildība. Starptautiskā vadītāja apliecība neaizstāj parasto vadītāja apliecību: pilna vadītāja apliecība uz galvenā vadītāja vārda tāpat būs nepieciešama, lai nomātu automašīnu, un katram vadītājam, kuram nepieciešama starptautiskā vadītāja apliecība, abi dokumenti jātur pie sevis visu laiku. Ja ir nepieciešama starptautiskā vadītāja apliecība, jūs nevarēsiet saņemt nomas auto bez šīs apliecības un jūsu vadītāja apliecības.

Visiem vadītājiem jāizlasa attiecīgā auto nomas uzņēmuma noteikumi un nosacījumi pirms auto saņemšanas, jo atkarībā no uzņēmuma vai atrašanās vietas var būt papildu prasības. 

Svarīga informācija par valūtas kursa likmēm
Valūtas kursa izmaiņu dēļ, lūdzu, esiet informēti, ka gala maksājuma summa uz jūsu kredītkartes var atšķirties no mūsu aprēķinātās summas, kad piekritāt maksāt par produktu vai pakalpojumu. Starpība (ja tāda ir) būs atkarīga no valūtas kursa izmaiņām laika periodā no brīža, kad jūs veicat rezervāciju, līdz brīdim, kad apmaksājamā summa parādās jūsu kredītkartes pārskatā. Līdzīgi, ja mums būtu jāatmaksā jums nauda, mēs atmaksāsim tieši sākotnēji iemaksāto summu un nebūsim atbildīgi par jebkādām valūtas kursa izmaiņām, kas varētu radīt lielāku vai mazāku naudas summas atmaksu, nekā gaidīts. 

Automašīnas ietilpība un auto klase
Visas automašīnas ir apdrošinātas maksimālajam pasažieru skaitam. Mēs neuzņemamies atbildību par auto neatbilstību visiem pasažieriem un bagāžai. Kā vadlīnijas, lūdzu, izmantojiet Rentalcars.com mājas lapu, lai noteiktu dažādu auto ietilpību. Mēs nevaram uzņemties atbildību, ja auto nomas uzņēmums atsakās nodrošināt automašīnu, jo grupas izmērs ir pārāk liels.

Mēs nevaram garantēt konkrētu automašīnas modeli vai marku. Automašīna, kas redzama uz jūsu kupona/eKupona, ir tikai paraugs, un auto nomas uzņēmums var tā vietā piedāvāt citu automašīnu, kas ir līdzīga vai labāka.

Automašīnu nodrošināšana
Auto nomas uzņēmumi patur tiesības atteikt automašīnu jebkurai personai, kas uzskatāma par nespējīgu braukt vai neatbilst kritērijiem. Mēs nebūsim atbildīgi par ceļojuma plānu izpildi, par naudas atmaksu, kompensācijām vai jebkādiem citiem izdevumiem, kas šādā gadījumā radušies. 

Sūdzības
Ja neesat apmierināts ar nomas auto, lūdzu ziņojiet par to mums pēc iespējas ātrāk, bet vismaz 3 mēnešu laikā kopš mašīnas atgriešanas, sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu. Novērtēt jebkādas prasības saistībā ar jūsu nomas auto ir sarežģīti, ja šī darbība nav veikta automašīnas atgriešanas laikā. Lai gan, nomājot automašīnu, jūs stājaties līgumiskās attiecībās ar auto nomas uzņēmumu, jebkurā laikā, kad rodas problēma, mēs mēģināsim jums palīdzēt, sazinoties ar auto nomas uzņēmumu jūsu vārdā. 

Ja jūs neapmierina veids, kādā esam apstrādājuši jūsu sūdzību, jūs varat iesniegt oficiālu sūdzību neatkarīgiem Alternatīvajiem domstarpību risināšanas (ADR) pakalpojumu sniedzējam. Ja vēlaties izmantot ADR, jūs varat izmantot Eiropas Komisijas tiešsaistes platformu, kas atrodama http://ec.europa.eu/consumers/odr/, lai augšupielādētu savu sūdzību. Šī procedūra jums palīdzēs atrast piemērotu ADR pakalpojumu sniedzēju. Ievērojiet, tā kā mēs cenšamies sūdzības atrisināt iekšēji, mums nav jāpakļaujas ADR procedūrai, kuru pārvalda kāds neatkarīgs ADR pakalpojumu sniedzējs. 

Mehāniskas problēmas/negadījumi
Ja automašīna salūst vai rodas mehāniskas problēmas, jums nekavējoties jāzvana auto nomas uzņēmumam. Auto nomas uzņēmumam jāsniedz atļauja remontam vai automašīnas aizvietošanai. Ja esat iekļuvis negadījumā, jāsazinās ar vietējo policiju un auto nomas uzņēmumu. Saglabājiet kopijas visiem dokumentiem, kurus jums lūdz aizpildīt. Tie var būt vajadzīgi gadījumā, ja vēlaties celt prasību.

Jebkura auto noma ir pakļauta auto nomas uzņēmuma noteikumiem un nosacījumiem un tās attiecīgās valsts un/vai štata likumiem, kurā auto noma tiek veikta. Tādējādi jūs būsiet pakļauts gan mūsu, gan auto nomas uzņēmuma nosacījumiem. Mēs neuzņemamies atbildību saistībā ar zaudējumiem, bojājumiem, izmaiņām, kavēšanos vai izmaksām, kas radušās pilsoņu sacelšanās, industriālu nesaskaņu, tostarp gaisa satiksmes vadības nesaskaņu, teroristu aktivitātes, dabas vai kodolkatastrofu, uguns vai nelabvēlīgu laika apstākļu, nenovēršamu transportlīdzekļu tehnisku problēmu, lidostu vai prāmju terminālu slēgšanas vai pārslodzes, lidojumu atcelšanas vai lidostu finansiālas nespējas, dēļ.

Jūsu līguma ar Rentalcars.com nosacījumi
Lai kā jūs izvēlētos veikt rezervāciju, ir svarīgi saprast, kā un kad līgums tiek sagatavots. Tehniskie pasākumi, kas jāveic, lai sagatavotu līgumu, ir izklāstīti turpmāk. Kad mēs nosakām cenas pa telefonu vai izvietojam mūsu pakalpojumus mājas lapā, mēs aicinām jūs izteikt piedāvājumu tos iegādāties. Jūs nepaužat šo vēlmi, kamēr neizsakāt to mutiski vai nespiežat "Rezervēt tagad" sadaļā "Maksājumu informācija".

Jūs mums būsiet izteicis piedāvājumu iegādāties pakalpojumu, kad būsiet to pateicis mutiski vai uzspiedis uz "Rezervēt tagad". Mēs būsim pieņēmuši šo piedāvājumu, kad būsim saņēmuši nepieciešamo maksājumu un izsnieguši jums jūsu kuponu/eKuponu. Kamēr mums ir vienošanās ar auto nomas uzņēmumu darboties kā starpniekiem, jūsu piedāvājuma pieņemšana notiek no auto nomas uzņēmuma puses ar mūsu starpniecību.

Mēs esam atbildīgi par tiešiem zaudējumiem, kas jums radušies, mums laužot šo vienošanas, ja zaudējumi ir paredzamas vienošanās laušanas sekas. Zaudējumi ir paredzami, ja tie pamanāmi gan jums, gan mums līguma sagatavošanas laikā. Mēs neesam atbildīgi par netiešiem zaudējumiem, kas var rasties galveno zaudējumu vai bojājumu dēļ un kuri nav paredzami no jūsu un mūsu puses; tāpat, bez ierobežojumiem, neesam atbildīgi par ienākumu, iespēju, nemateriālo vērtību vai turpmākiem zaudējumiem, bojājumiem vai izmaksām.

Mēs neesam atbildīgi paši vai auto nomas uzņēmuma vietā par neizpildītu vai kavētu kādu mūsu pienākumu izpildi atbilstoši šai rezervācijai, kuponam/eKuponam, nomai vai noteikumiem un nosacījumiem vai saskaņā ar tiem, ja izpilde ir kavēta vai neiespējama nepārvaramas varas apstākļu dēļ, kas šajā gadījumā nozīmē jebkuru notikumu, kuru nav minētās puses varā ietekmēt. Gadījumā, ja nepārvaramas varas apstākļi pastāv vairāk nekā 14 dienas no vietas, mēs varam pārtraukt un atsaukt šo rezervāciju, dodot 14 dienu brīdinājumu, ko nosūtām uz jūsu oriģinālo rēķina adresi, atmaksājot visas summas, kas iemaksātas pirms nepārvaramās varas apstākļu iestāšanās.

Mums ir tiesības atsaukt rezervāciju, saņemot ierobežotu vai tūlītēju paziņojumu atsevišķos gadījumos, piemēram, auto nomas uzņēmuma maksātnespējas gadījumā. Visos gadījumos mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu citu automašīnu, bet augsta pieprasījuma periodos tas var nebūt iespējams. Ja klients ir veicis iepriekš apmaksātu rezervāciju un mēs informējam klientu 48 stundas pirms auto saņemšanas, klients saņems pilnu iemaksātās naudas atmaksu. Šajā maz ticamajā gadījumā mēs informējam pilnas priekšapmaksas klientu par rezervācijas atteikšanu 48 stundu laikā pirms auto saņemšanas, mēs nodrošināsim pilnu iemaksātās naudas atmaksu un segsim citus paredzamos zaudējumus, kas klientam radušies, mums laužot vienošanos. Ja klients ir veicis depozīta rezervāciju un mēs informējam klientu 7 dienu laikā pirms auto saņemšanas, klients saņems pilnu iemaksātās naudas atmaksu. Ja mēs informēsim depozīta klientu par rezervācijas atteikšanu 7 dienu laikā pirms auto saņemšanas, mēs nodrošināsim pilnu iemaksātās naudas atmaksu un segsim citus paredzamos zaudējumus, kas klientam radušies, mums laužot vienošanos.

Rezervācijas veikšana un produktu vai pakalpojumu iegādāšanās vai pieprasīšana
Ja vēlaties veikt rezervāciju vai iegādāties vai pieprasīt produktus vai pakalpojumus, kas aprakstīti šajā mājas lapā, mēs (vai mūsu biznesa partneri) var jūs lūgt sniegt konkrētus datus, kas nepieciešami jūsu rezervācijai vai pirkumam, tostarp, bez ierobežojumiem, kredītkartes informāciju un citu personu identificējošu informāciju par jums. Jūs saprotat, ka jebkuri dati tiks apstrādāti atbilstoši aprakstam, kas pieejams mūsu paziņojumā par privātumu. Jūs piekrītat, ka visi dati, kurus jūs mums sniedzat, būs precīzi, aktuāli un pilnīgi. Jūs piekrītat maksāt visus maksājumus, kas radušies jums vai jūsu konta, kredītkartes vai citu maksājumu mehānismu lietotājiem atbilstoši likmēm vai cenām brīdī, kad maksājumi radīti. Jūs arī būsiet atbildīgs par to attiecīgo nodokļu apmaksu, kas saistīti ar jūsu pirkumiem.

Iesniegto datu pārbaude var būt nepieciešama pirms jebkuras rezervācijas, pirkuma vai pasūtījuma apstiprināšanas. Izņemot, ja citādi prasīts pēc likuma vai citādi skaidri norādīts no mūsu puses, cena, likme un produktu vai pakalpojumu pieejamība var mainīties bez brīdinājuma. Jūs esat informēts, ka rezervācijas, pirkumi un pakalpojumi ir pakļauti papildu noteikumiem un nosacījumiem, kurus nosakām mēs vai auto nomas uzņēmums, kas nodrošina jūsu automašīnu.

Mājas lapas izmantošanas noteikumi
Aizliegts izmantot ierīci vai programmu, lai tieši vai netieši radītu saskarni vai censtos radīt saskarni ar šo mājas lapu, lai iegūtu saturu un/vai kādus citus datus, tostarp cenas. Tāpat aizliegts traucēt vai censties traucēt mājas lapas normālai darbībai: jebkura aktivitāte, kura uzliek nevajadzīgu slogu vai rada spiedienu mūsu sistēmai, tiks apturēta. Mēs pastāvīgi uzraugām katru, kas piekļūst mūsu mājas lapai, un aktivitātes, ko veic jebkura automatizēta sistēma vai personas, kas veic nepamatotu meklējumu apjomu, ar mērķi piekļūt informācijai un/vai cenām, tiks apturētas un attiecīgās sistēmas/personas tiks bloķētas. Mūsu mājas lapas izmantošana nozīmē, ka esat piekritis šiem Izmantošanas noteikumiem. 

Datu aizsardzība
Mums rūp jūsu privātums. Izmantojot šo mājas lapu jūs piekrītat paziņojumam par privātumu

Sīkdatņu un citu izsekošanas tehnoloģiju izmantošana
Mēs varam izmantot sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai atvieglotu un izsekotu mūsu mājas lapā piedāvātos pakalpojumus, kurus jūs izmantojat, un saistībā ar mūsu e-pastu saziņu. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, skatiet mūsu paziņojumu par privātumu. 

Klientu atsauksmes
Atsauksmes var tikt augšupielādētas mūsu mājas lapā ar mērķi informēt klientus par jūsu viedokli par pakalpojumiem un auto nomas uzņēmuma kvalitāti. Tās var daļēji vai pilnīgi tikt izmantotas Rentalcars.com platformās, sociālo tīklu platformās, biļetenu, īpašo piedāvājumu, mobilo aplikāciju vai citos kanālos, kas tiek pārraudzīti, izmantoti, vadīti vai pieder Rentalcars.com. Iesniedzot atsauksmi, jūs piekrītat iepriekš minētajiem jūsu atsauksmes izmantošanas veidiem. Mēs paturam tiesības mainīt, atteikt vai dzēst atsauksmes pēc mūsu ieskatiem.

Atsauksmes ir Rentalcars.com klientu personīgais viedoklis, kas izteikts, aizpildot aptauju, pēc nomas līguma beigām. Šie viedokļi ne vienmēr atspoguļo Rentalcars.com uzskatus.

Ciktāl tas pieļaujams, šie noteikumi un nosacījumi atbilst Anglijas likumam, kas pakļauts neekskluzīvai Anglijas tiesu jurisdikcijai.

Vispārīgā informācija un minētie Noteikumi un nosacījumi ir korekti publicēšanas brīdī. 

Aizsardzība saskaņā ar Direktīvu par kompleksiem ceļojumiem
Ja jūs rezervējat papildu ceļošanas pakalpojumus no cita pakalpojuma sniedzēja jūsu braucienam vai brīvdienām, izmantojot saiti no mūsu rezervācijas apstiprinājuma lapas, jūs NEVARĒSIET gūt labumu no tiesībām, kas iekļautas Direktīvā par kompleksiem ceļojumiem (EU) 2015/2302. 

Tāpēc Rentalcars.com neuzņemsies atbildību par šo papildu ceļojumu pakalpojumu atbilstošu izpildi. Problēmu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar attiecīgā pakalpojuma sniedzēju. 

Tomēr, ja esat rezervējis papildu ceļojuma pakalpojumus, izmantojot saiti ne vēlāk kā 24 stundas pēc apstiprinājuma saņemšanas no Rentalcars.com un šie papildu ceļojuma pakalpojumi veido 25 % vai vairāk no kopējās abu rezervāciju vērtības, šie ceļojuma pakalpojumi kļūs par daļu no saistītas ceļojuma vienošanās. Šādā gadījumā Rentalcars.com, kā noteikts ES likumā, ir aizsardzības pasākumu sistēma, lai atmaksātu maksājumus, ko esat iesniedzis Rentalcars.com par pakalpojumiem, kas nav sniegti Rentalcars.com maksātnespējas dēļ. Ievērojiet, ka atmaksa netiek veikta gadījumā, ja maksātnespēju piesaka attiecīgā pakalpojuma sniedzējs. 

Rentalcars.com nodrošina maksātnespējas aizsardzību ar Travel & General Insurance Services Limited (t&g), reģistrācijas numurs 02527363, un Rentalcars.com ir noslēgta vienošanos ar Hiscox Insurance Company Limited (Hiscox), reģistrācijas numurs 00070234 t&g; Hiscox ir Finanšu pārvaldības iestādes un Uzraudzības regulējuma iestādes (numurs 113849) apstiprinājums, un Hiscox atrodas šo iestāžu pārvaldībā. 

Ceļotāji var sazināties ar šo iestādi vai, ja attiecināms, ar kompetentās iestādes prasību palīdzības līniju pa tālruni 01702, 811397 (polises kopija ir pieejama pēc pieprasījuma no Policyholder), ja pakalpojumi netiek sniegti Rentalcars.com maksātnespējas dēļ. 

Piezīme. Šī maksātnespējas aizsardzība nesedz līgumus ar citām pusēm, kas nav Rentacars.com, kas var tikt izpildīti neatkarīgi no Rentalcars.com maksātnespējas stāvokļa. 

Direktīva (EU) 2015/2302 transponēta valsts tiesību aktos: http://www.legislation.gov.uk/ukdsi/2018/9780111168479/data.html.