Paziņojums par konfidencialitāti

Šajā Paziņojumā par konfidencialitāti ir izskaidrots, kā mēs apkopojam un pasargājam informāciju par Jums. Tajā arī ir paskaidrots, kā varat ar mums sazināties jautājumu gadījumā, uz kuriem mēs ar prieku atbildēsim. Ja vēlaties uzzināt, ko mēs darām ar sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām, lūdzu, apskatiet mūsu Sīkdatņu deklarāciju.

Mēs laiku pa laikam varam grozīt šo Paziņojumu, tāpēc, lūdzu, regulāri pārlasiet šo Paziņojumu, lai jūs būtu informēts par tā jaunāko versiju.

Mēs ar mūsu tīmekļa vietņu, mobilo lietotņu, e-pasta ziņojumu un teksta ziņojumu (turpmāk kopā saukti “platformas”) starpniecību piedāvājam dažādus ar automobiļu nomu tiešsaistē saistītus pakalpojumus, tostarp dažādus produktus un pakalpojumus, piemēram, apdrošināšanu. Mēs to piedāvājam arī ar mūsu sadarbības partneru tīmekļa vietņu, sociālo mediju un citu platformu starpniecību. Šis Paziņojums attiecas uz visiem personas datiem, ko mēs ievācam šī procesa laikā, kā arī tad, kad mēs sazināmies ar jums ar e-pasta, tiešsaistes tērzēšanas, tālruņa vai pasta pakalpojumu starpniecību.

Mūsu sadarbības partneriem iesakām arī apskatīt mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti un sīkdatnēm sadarbības partneriem lai saprastu, kā personas dati tiek apstrādāti mūsu uzņēmējdarbības attiecību ietvaros.

Personas dati, ko jūs mums sniedzat par sevi

Mēs nevaram jums palīdzēt veikt rezervāciju vai palīdzēt pieprasīt cenas aprēķinu, ja nesaņemam no jums noteikta veida informāciju. Ja jūs veicat kādu no iepriekš minētajām darbībām, mēs lūdzam jums sniegt mums nepieciešamo informāciju, lai mēs jums spētu nodrošināt vajadzīgo pakalpojumu. Tā ir standarta tipa informācija, kurā var būt ietverts jūsu vārds, vecums, dzimšanas dati un dzimšanas vieta, kā arī kontaktinformācija (e-pasta adrese, dzīvesvietas adrese un tālruņa numurs). Šī informācija var būt arī jūsu pases dati, identifikācijas kartes dati un autovadītāja apliecības dati, kā arī jūsu lojalitātes programmas numurs un maksājumu dati.

Turklāt, izmantojot kādu no mūsu platformām, mēs ievācam informāciju no jūsu datora arī tad, ja jūs neveicat rezervāciju. Šī informācija var būt jūsu IP adrese, jūsu izmantotā pārlūkprogramma un jūsu valodas iestatījumi. Atsevišķās situācijās mēs saņemam informāciju par jums no trešām pusēm vai automātiski ievācam cita veida informāciju. Tālāk ir dots vispārīgs pārskats par informāciju, ko ievācam. Vai jūs vēlaties uzzināt vairāk?

Personas dati, ko jūs mums sniedzat par sevi

Mēs uzglabājam un izmantojam informāciju, ko jūs mums sniedzat. Kad jūs veicat rezervāciju, minimālais nepieciešamais informācijas daudzums ir jūsu vārds, e-pasta adrese un maksājumu informācija. Mēs varam lūgt jūs norādīt arī jūsu dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, dzimšanas datus un visu papildu vadītāju vārdus.

Mēs ievācam informāciju par jums arī tad, ja jūs sazināties ar mums (piemēram, ar tālruņa, e-pasta vai sociālo mediju starpniecību).

Pēc tam, kad esat veicis rezervāciju, mēs varam lūgt jūs sniegt atsauksmi, kas palīdzētu mums uzlabot mūsu pakalpojumus un ļautu turpmākajiem klientiem iegūt tieši to, ko viņi vēlas.

Pastāv arī citi veidi, kādos jūs varat mums sniegt informāciju. Piemēram, ja jūs pārlūkojat mūsu platformas, izmantojot savu mobilo ierīci, jūs varat kopīgot ar mums savu pašreizējo atrašanās vietu, sniedzot mums iespēju nodrošināt pakalpojumus maksimāli labā kvalitātē. Lai vienkāršotu pakalpojumu saņemšanu, jūs varat arī atvērt lietotāja kontu, kur jūs varat pārskatīt un pārvaldīt savas rezervācijas, kā arī saglabāt savus personīgos iestatījumus un savus pases un autovadītāja apliecības datus. Tas arī atvieglo turpmāko rezervāciju veikšanu.

Personas dati, ko jūs mums sniedzat par citiem

Jūs varat pievienot kādu citu personu kā papildu vadītāju un jūs varat veikt rezervāciju kādas citas personas, piemēram, drauga, ģimenes locekļa vai kolēģa, vārdā. Ja jūs to darāt, lūdzu, informējiet šo personu par faktu, ka jūs sniedzat mums informāciju par šo personu, kā arī nodrošiniet, lai šī persona piekrīt tam, kā mēs apstrādājam tās personas datus (saskaņā ar šajā Paziņojumā ietverto informāciju). Tā ir jūsu atbildība.

Personas dati, ko mēs ievācam automātiski

Kad jūs veicat rezervāciju, mēs reģistrējam informāciju par jūsu izmantoto platformu, kā arī to, kā jūs nonācāt mūsu platformā (piemēram, gadījumā, ja jūs tajā ieradāties no citas vietnes).

Mēs varam automātiski ievākt noteikta veida informāciju par jums, kad jūs apmeklējat mūsu platformas, arī tad, ja jūs neveicat rezervāciju. Šī informācija var būt jūsu IP adrese, jūsu apmeklētās lapas, jūsu izmantotā pārlūkprogramma, kā arī informācija par veiktajiem klikšķiem. Tā var būt arī informācija par jūsu datora operētājsistēmu, tā lietojumprogrammas versiju, valodas iestatījumiem, specifiskiem ierīces iestatījumiem un raksturlielumiem, kā arī dati, kas identificē jūsu ierīci.

Ja jūs izmantojat mobilo ierīci, mēs varam ievākt arī atrašanās vietas informāciju. Mēs varam arī analizēt un apstrādāt pamata datus, kas saistīti ar tajā instalētajām lietotnēm (piem., nosaukums, apraksts un kategorija).

Personas dati, ko iegūstam no citiem uzņēmumiem

Mēs arī varam saņemt informāciju par Jums no sociālo tīklu platformām, mūsu sadarbības partneriem, korporatīvās grupas Rentalcars.com filiālēm, korporatīvās grupas Booking Holdings Inc. filiālēm (vairāk informācijas varat atrast šeit) un trešajām personām. Piemēram:

 • Mēs izmantojam mūsu sadarbības partneru pakalpojumus, lai piedāvātu mūsu pakalpojumus citās platformās. Ja jūs veicat rezervāciju kādā no šīm platformām, mēs varam sniegt jūsu personas datus mūsu sadarbības partneriem un mūsu sadarbības partneri var sniegt jūsu personas datus mums.
 • Uzņēmumiem, kuri nodrošina pakalpojumus, kurus esat rezervējis ar mūsu platformu starpniecību, var būt nepieciešams mums nosūtīt informāciju par jums, piemēram, gadījumos, ja jūsu veiktās rezervācijas ietvaros tiek iesniegta apdrošināšanas prasība vai tiek risināts strīds.
 • Mūsu sadarbības partneri var mums nosūtīt informāciju par jums, kas mums ļauj parādīt jums pielāgotas reklāmas.

Mēs šo informāciju varam kombinēt ar informāciju, ko jūs mums sniedzat tiešā veidā.

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet sadaļu “Kāpēc mēs ievācam un izmantojam jūsu personas datus?”

Kāpēc mēs ievācam un izmantojam jūsu personas datus?

Mēs lūdzam jūs norādīt jūsu personas datus, lai mēs varētu jums norezervēt automobili (un jebko citu, kas nepieciešams jūsu rezervācijas ietvaros) un nodrošināt maksimāli labākās kvalitātes pakalpojumu. Mēs to varam izmantot arī, lai sazinātos ar jums un sniegtu informāciju par mūsu jaunākajiem pakalpojumiem un īpašiem piedāvājumiem. Šie ir galvenie iemesli, kāpēc mēs ievācam jūsu personas datus, bet pastāv arī vēl vairāki citi. Vai jūs vēlaties uzzināt vairāk?

Kāpēc mēs ievācam un izmantojam jūsu personas datus?

Mēs varam izmantot jūsu personas datus tālāk norādītajiem nolūkiem.

 1. Rezervācijas: Pirmkārt un galvenokārt, mēs izmantojam personas datus, lai izveidotu un pārvaldītu Jūsu rezervāciju, kā arī nodotu nepieciešamo informāciju tam uzņēmumam, kurš nodrošinās Jūsu automašīnu (vai citu produktu vai pakalpojumu, piemēram, apdrošināšanu). Tai skaitā nosūtīsim informāciju, kas ir saistīta ar Jūsu rezervāciju, piemēram, apstiprinājumus, labojumus un atgādinājumus.
 2. Klientu apkalpošana: Mēs katru dienu visas diennakts garumā nodrošinām starptautisku klientu apkalpošanu vairāk nekā 40 valodās. Mūsu starptautiskajām klientu apkalpošanas komandām ir nepieciešama informācija par Jums, lai, piemēram, varētu palīdzēt Jums veikt rezervāciju vai atbildētu uz jebkādiem jautājumiem, kas Jums varētu rasties pirms rezervācijas veikšanas, rezervēšanas laikā vai pēc tam.
 3. Klientu atsauksmes: Mēs varam izmantot jūsu kontaktinformāciju, lai nosūtītu jums īsu aptaujas anketu saistībā ar jūsu rezervāciju. Ar tās palīdzību mēs varam izprast un pilnveidot mūsu un mūsu sadarbības partneru sniegtos pakalpojumus.
 4. Konta iespējas: Lai vienkāršotu procesus, jūs varat izveidot lietotāja kontu mūsu platformās. Izveidojot kontu, jūs mums sniedzat savus personas datus, un konta izveide nodrošina jums pieeju dažādām noderīgām funkcijām. Jūs varat pārvaldīt savas rezervācijas vai citus pirkumus, izmantot īpašos piedāvājumus, kā arī pārvaldīt savus personīgos iestatījumus un izvēles. Tas arī atvieglo turpmāko rezervāciju veikšanu.
 5. Mārketinga aktivitātes: Mēs jūsu personas datus izmantojam arī mārketinga aktivitātēm, tostarp:
  • lai sazinātos ar jums ar pasta, tālruņa, e-pasta vai SMS (atkarībā no jūsu sniegtās kontaktinformācijas veida) starpniecību un sniegtu informāciju par mūsu jaunumiem, īpašajiem piedāvājumiem, atlaidēm un atjauninājumiem, tostarp informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem (un/vai mūsu grupas uzņēmumu vai sadarbības partneru produktiem un pakalpojumiem). Jūs jebkurā brīdī ātri un ērti varat atteikties no šo mārketinga ziņojumu saņemšanas, noklikšķinot uz saites “Atteikties no jaunumu saņemšanas”, kas norādīta katrā e-pasta ziņojumā, vai apmeklējot mūsu >Datu subjekta pieprasījuma portālu;
  • lai sazinātos ar jums telefoniski, ar e-pasta vai SMS starpniecību par apdrošināšanas produktiem, ko neesat iekļāvis savā rezervācijā;
  • lai rādītu jums saistītus piedāvājumus mūsu platformās vai trešo pušu tīmekļa vietnēs, tostarp sociālo mediju vietnēs;
  • lai uzaicinātu jūs piedalīties veicināšanas pasākumos (piemēram, ieteikšanas programmās vai konkursos).
 6. Saziņa ar jums: Mēs varam ar jums sazināties telefoniski, ar e-pasta vai SMS starpniecību arī citos gadījumos. Tās var būt šādas situācijas:
  • lai atbildētu jūsu veiktajiem pieprasījumiem un veiktu to apstrādi;
  • lai nosūtītu jums atgādinājumu par nepabeigtu rezervāciju, lai noskaidrotu, vai jums ir nepieciešama palīdzība. Mēs to uzskatām par noderīgu papildu pakalpojumu, jo tas ļauj jums turpināt rezervācijas procesu, atkārtoti nemeklējot jau iepriekš izvēlēto automobili un neievadot visu ar rezervāciju prasīto informāciju no jauna;
  • lai nosūtītu jums aptaujas anketu vai aicinātu jūs sniegt atsauksmi par savu pieredzi;
  • lai nosūtītu jums citu ar jūsu rezervāciju saistītu informāciju, piemēram, informāciju par to, kā sazināties ar mums (vai citu uzņēmumu), ja jums rezervācijas procesā ir nepieciešama palīdzība;
  • lai nosūtītu jums jūsu agrāk veikto rezervāciju kopsavilkumu;
  • lai nosūtītu jums citus administratīvos ziņojumus, kuros var būt ietverti drošības brīdinājumi, arī tad, ja jums nav nevienas nākotnē ieplānotas rezervācijas.
 7. Tirgus izpēte: Mēs varam lūgt jūs piedalīties tirgus izpētē. Jebkādi personas dati, ko jūs mums iesniedzat papildus šī tirgus izpētes procesa ietvaros, tiks izmantoti tikai ar jūsu piekrišanu.
 8. Krāpniecības atklāšana un novēršana: Lai garantētu sniegto pakalpojumu drošumu un uzticamību, mēs izmantojam jūsu personas datus, lai atklātu un novērstu krāpniecību, kā arī citas nelegālas vai nevēlamas darbības. Līdzīgā veidā mēs varam izmantot jūsu personas datus arī riska novērtēšanas un drošības nolūkiem, kuru ietvaros var tikt veikta lietotāju un rezervāciju pārbaude. Tā rezultātā atsevišķas rezervācijas dažkārt var tikt aizturētas.
 9. Mūsu pakalpojumu pilnveide: Mēs analizējam personas datus, lai varētu pilnveidot mūsu tiešsaistes pakalpojumu funkcionalitāti un kvalitāti, kā arī lai uzlabotu vispārējo lietotāju pieredzi. Mēs nepārtraukti pilnveidojam mūsu platformas, lai padarītu tās vienkāršākas un ērtākas lietošanai.
 10. Klientu atsauksmes: Pēc tam, kad esat veicis rezervāciju, mēs varam aicināt jūs sniegt atsauksmi par mūsu vai mūsu sadarbības partnera sniegtajiem pakalpojumiem. Jūsu atsauksme ļaus citiem klientiem nākotnē izdarīt pareizo izvēli, kā arī palīdzēs mūsu sadarbības partneriem pilnveidot sniegtos pakalpojumus. Iesniedzot atsauksmi, jūs piekrītat, ka tā var tikt publicēta saskaņā ar mūsu Noteikumiem un nosacījumiem. Jūs varat iesniegt atsauksmi anonīmi vai norādīt savu vārdu un atrašanās vietas valsti.
 11. Zvanu monitorēšana: Mēs varam ierakstīt telefonsarunas un/vai ļaut tajās noklausīties citiem darbiniekiem. Tas ļauj mums nodrošināt mūsu kolēģu apmācības, kā arī garantē nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti. Ierakstītās sarunas pēc noteikta laika perioda tiek dzēstas, izņemot gadījumus, kad mums ir likumīgs iemesls to nedarīt (piemēram, ja mums ir aizdomas par krāpniecību).
 12. Juridiskiem mērķiem: Visbeidzot, atsevišķos gadījumos mums var būt nepieciešams izmantot jūsu personas datus, lai risinātu juridiskus strīdus, īstenotu izmeklēšanas atbilstoši likumam, izmantotu tos atbilstības prasību nolūkiem, kā arī nodrošinātu mūsu noteikumu un nosacījumu atbilstīgu piemērošanu.

Jūsu personas datu sniegšana mums ir brīvprātīga. Tomēr atkarībā no tā, kāda veida pakalpojumu Jūs vēlaties izmantot, mēs varam Jums sniegt šo pakalpojumu tikai tad, ja tiek apkopoti noteikti personas dati. Piemēram, mēs nevaram apstrādāt Jūsu rezervāciju, ja mēs neapkopojam Jūsu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Ja mēs izmantojam automatizētus līdzekļus personas datu apstrādei, kas rada tiesiskas sekas vai Jūs būtiski ietekmē, mēs veicam attiecīgus pasākumus, lai aizsargātu Jūsu tiesības un brīvību, tai skaitā tiesības uz cilvēka iesaisti datu apstrādē.

Apstrādājot jūsu personas datus šādiem nolūkiem, mēs balstāmies uz tālāk norādītajiem juridiskajiem pamatojumiem.

 • Līguma izpilde: Mums var būt nepieciešami jūsu personas dati, lai izpildītu mūsu starpā noslēgtās līgumsaistības. Piemēram, ja jūs esat rezervējis automobili, mums ir jāpārsūta jūsu rezervācijas dati automobiļu īres uzņēmumam, lai garantētu jūsu automobiļa pieejamību.
 • Likumīgās intereses: Mēs varam izmantot jūsu personas datus mūsu “likumīgo interešu” nodrošināšanai (termins, kas attiecas uz jebko, ko mēs uzskatam par būtisku, lai sekmīgi nodarbotos ar uzņēmējdarbību, vienlaikus respektējot jūsu tiesības un ievērojot spēkā esošos likumus). Mēs tos varam izmantot, lai, piemēram, nodrošinātu jums vispiemērotāko saturu mūsu platformās, tostarp e-pasta ziņas un ziņojumus par jaunumiem, lai pilnveidotu un reklamētu mūsu produktus un pakalpojumus, kā arī administratīviem nolūkiem.
 • Piekrišana: Atsevišķos apstākļos, mums var būt nepieciešama jūsu piekrišana jūsu personas datu izmantošanai, piemēram, mārketinga nolūkos. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, apmeklējot mūsu Datu subjekta pieprasījuma portālu vai nosūtot ziņu uz e-pasta adresi [email protected], ziņas virsrakstā norādot “Privacy”.
 • Kurām trešajām pusēm mēs izpaužam jūsu datus un kāpēc?

  Mūsu sniegtajos pakalpojumos ir integrēti vairāki sadarbības partneri, un atsevišķos gadījumos mēs tiem varam izpaust Jūsu personīgo informāciju. Vairumā gadījumu mēs sadarbības partneriem, kas mums palīdz nodrošināt Jūsu pieprasītos pakalpojumus, nododam Jūsu rezervācijas informāciju. Mēs arī dalīsimies Jūsu informācijā ar trešajām personām, kas var ietvert maksāšanas pakalpojumu nodrošinātājus, reklāmas partnerus, korporatīvās grupas Rentalcars.com filiāles un korporatīvās grupas Booking Holdings Inc. filiāles, kā arī dažos gadījumos valsts iestādes. Šie ir galvenie iemesli, kāpēc mēs varētu dalīties Jūsu personīgajā informācijā. Vai Jūs vēlētos uzzināt vairāk?

  Kurām trešajām pusēm mēs izpaužam jūsu datus un kāpēc?

  • Uzņēmumam/uzņēmumiem, kas jums nodrošina automobiļa īres pakalpojumus un/vai saistītus produktus un pakalpojumus: Lai veiktu jūsu rezervāciju, mums ir nepieciešams nosūtīt attiecīgo informāciju uzņēmumam/uzņēmumiem, kas nodrošina automobiļa īres pakalpojumus un/vai citus jūsu pieprasītos saistītos produktus (tostarp apdrošināšanu). Šī informācija var būt jūsu vārds, vecuma grupa, kontaktinformācija (e-pasta adrese un tālruņa numurs), dzimšanas dati un dzimšanas vieta, pases dati, autovadītāja apliecības dati un jebkādas jūsu vēlmes, ko esat norādījis rezervācijas laikā. Rodoties strīdam saistībā ar jūsu rezervāciju vai apdrošināšanas segumu vai jebkādā citā ar klientu apkalpošanu saistītā jautājumā, mums var rasties nepieciešamība sniegt automobiļu īres uzņēmumam noteikta veida informāciju par rezervācijas procesu, kā arī par pašu strīda gadījumu. Šī informācija var būtu jūsu rezervācijas apstiprinājuma kopija, kas pierāda, ka rezervācija tiešām ir veikta, kā arī jebkāda cita ar jūsu sūdzību saistīta informācija. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkāda informācija, ko jūs sniedzat tiešā veidā uzņēmumam/uzņēmumiem, kas jums nodrošina automobiļa īres pakalpojumu un/vai citus saistītus produktus, tiks uzglabāta un izmantota saskaņā ar šo uzņēmumu Paziņojumu(-miem) par konfidencialitāti un Noteikumiem un nosacījumiem.
  • Mūsu sadarbības partneri: Mēs sadarbojamies ar uzņēmumiem visā pasaulē. Daži no mūsu sadarbības partneriem piedāvā vai reklamē mūsu pakalpojumus, kā arī palīdz citiem mūsu sadarbības partneriem piedāvāt un reklamēt viņu piedāvātos ar ceļošanu saistītos pakalpojumus (tostarp apdrošināšanu). Šie sadarbības partneri var būt Booking Holdings Inc. korporatīvā grupa, kurā ietilpst Rentalcars.com, kā arī mūsu meitasuzņēmumi (Agoda.com, Booking.com, priceline.com, KAYAK un OpenTable). Tas var nozīmēt, ka viņu pakalpojumi ir integrēti mūsu platformās. Veicot rezervāciju kādā no mūsu sadarbības partneru platformām, tie mums nosūta atsevišķus jūsu personas datus, ko esat viņiem sniedzis. Līdzīgā veidā mēs mūsu sadarbības partneriem varam nosūtīt atsevišķus ar jūsu rezervāciju saistītus personas datus. Tas var tikt darīts, lai, piemēram, ļautu mūsu sadarbības partneriem analizēt viņu darbību vai palīdzētu īstenot viņu piedāvātās lojalitātes programmas. Tas var tikt darīts arī, lai mūsu sadarbības partneri varētu jums sūtīt, piem., īpašos piedāvājumus, bet tikai tādā gadījumā, ja esat tam sniedzis savu piekrišanu. Ja sadarbības partneris nodrošina klientu atbalstu, mēs tam nosūtām informāciju par jūsu rezervāciju, kas vajadzīga, lai varētu sniegt jums nepieciešamo atbalstu. Ikvienā no šiem gadījumiem jūsu personas dati tiek izmantoti saskaņā ar šo sadarbības partneru Paziņojumiem par konfidencialitāti. Ja jūs veicat rezervāciju kādā no sadarbības partneru tīmekļa vietnēm, lūdzu, izlasiet viņu Paziņojumu par konfidencialitāti, lai uzzinātu, kā viņi izmanto jūsu personas datus. Ja jūs iegādājaties kādu mūsu sadarbības partneru piedāvāto produktu vai pakalpojumu, mēs viņiem nosūtām jūsu personas datus, kas ir nepieciešami šī produkta vai pakalpojuma nodrošināšanai. Visbeidzot, mēs varam izpaust mūsu lietotāju informāciju mūsu sadarbības partneriem krāpniecības atklāšanas/novēršanas nolūkā, bet tikai stingri tādā apmērā, cik tas ir nepieciešams.
  • Korporatīvā grupa Booking Holdings Inc.: Lūdzu, izlasiet šeit, kā mēs varam dalīties ar Jūsu personīgo informāciju ar korporatīvo grupu Booking Holdings Inc.
  • Kompetentās iestādes: Mēs varam izpaust jūsu personas datus valsts vai pašvaldības, kā arī tiesībsargājošajām iestādēm, ja to pieprasa likums (vai jebkāds cits noteikums ar likuma spēku). Tie var būt tiesas rīkojumi, pavēstes un ar juridiskajiem procesiem un kriminālizmeklēšanām saistīti rīkojumi. Mēs varam arī izpaust jūsu personas datus, ja tas ir stingri nepieciešams krāpniecības vai citu kriminālu darbību novēršanai, atklāšanai vai kriminālvajāšanai. Mums var rasties nepieciešamība izpaust jūsu personas datus kompetentām iestādēm, lai aizsargātu un aizstāvētu mūsu vai mūsu sadarbības partneru īpašumtiesības.
  • Trešās personas pakalpojumu nodrošinātāji: Mēs varam izmantot trešās personas pakalpojumu nodrošinātājus, lai apstrādātu Jūsu personīgo informāciju mūsu vārdā un lai mēs varētu nodrošināt savus pakalpojumus. Piemēram, mēs tos varam izmantot, lai sazinātos ar Jums, lai sūtītu Jums rezervācijas informāciju mūsu vārdā uzņēmumam, kas nodrošina pakalpojumu, vai arī lai pārvaldītu ar mūsu vietni, zvanu centriem vai mārketinga aktivitātēm saistītus aspektus. Mēs varam arī izmantot trešās personas pakalpojumu nodrošinātājus tirgus izpētei un krāpšanas noteikšanai, kā arī novēršanas pakalpojumus, tostarp krāpšanas apkarošanas pārbaudes pakalpojumus. Šīm trešajām personām ir ar likumu jāievēro līguma punkti par konfidencialitāti, un tās nedrīkst izmantot Jūsu personīgo informāciju citām vajadzībām.
  • Reklāmas partneri: Mēs varam izpaust jūsu e-pasta adresi un citus personas datus trešo pušu reklāmas partneriem, lai varētu jums rādīt tieši jums saistošas reklāmas, kad reklamējam savus pakalpojumus ar trešo pušu sadarbības partneru starpniecību. Mēs sadarbojamies arī ar trešo pušu reklāmas pakalpojumu tīkliem, lai reklamētu pakalpojumus citās platformās, kā arī ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas palīdz mums analizēt mūsu pašu datus. Visas šīs trešās puses saista konfidencialitātes līgumi, un tām nav atļauts izmantot jūsu personas datus citiem nolūkiem. Plašāku informāciju par personalizētajām reklāmām un jūsu iespējamajām izvēlēm skatiet sadaļā “Kā un kāpēc mēs izmantojam šīs tehnoloģijas?”, kā arī sadaļā “Tā ir jūsu izvēle: piekrišana un atteikšanās” mūsu Paziņojumā par sīkdatnēm.
  • Norēķinu pakalpojumu sniedzēji un citas finanšu iestādes: Mēs sadarbojamies arī ar trešo pušu norēķinu pakalpojumu sniedzējiem, lai nodrošinātu norēķinu pakalpojumus vai maksājumu garantijas. Ja jūs (vai maksājumu kartes, kas ir izmantota rezervācijas veikšanai, īpašnieks) pieprasāt veikt naudas atmaksu, mums var būt nepieciešams izpaust noteikta veida rezervācijas informāciju norēķinu pakalpojumu sniedzējam un atbilstīgajai finanšu iestādei. Tā var būt jūsu rezervācijas apstiprinājuma kopija vai IP adrese, kas izmantota rezervācijas veikšanas brīdī. Mēs varam izpaust informāciju atbilstīgajām finanšu iestādēm, ja mēs uzskatām, ka tas ir nepieciešams krāpniecības atklāšanas vai novēršanas nolūkiem.

  Personas datu nodošana, kā aprakstīts šajā Paziņojumā par konfidencialitāti, var ietvert personas datu nodošanu tādām valstīm, kuru datu aizsardzības likumi nav tik visaptveroši kā Apvienotajā Karalistē un Eiropas Savienības valstīs. Ja to pieprasa Apvienotās Karalistes tiesību akti, mēs personas datus nododam tikai tādiem saņēmējiem, kas var nodrošināt atbilstošu datu aizsardzības līmeni. Tādās situācijās mēs pēc nepieciešamības noslēdzam līgumiskas vienošanās, lai nodrošinātu, ka Jūsu personas dati joprojām tiek aizsargāti saskaņā ar Apvienotās Karalistes un Eiropas standartiem. Jūs varat lūgt mums uzrādīt šo dokumentu kopijas – sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

  Kā notiek dalīšanās ar Jūsu personīgo informāciju korporatīvajā grupā Booking Holdings Inc.?

  Uzņēmums Rentalcars.com ir daļa no korporatīvās grupas Booking Holdings Inc. Lai uzzinātu vairāk, skatiet vietni https://www.bookingholdings.com/.

  Mēs varam saņemt personīgo informāciju par Jums no citiem korporatīvās grupas Booking Holdings Inc. uzņēmumiem vai dalīties personīgajā informācijā ar tiem šādu iemeslu dēļ:

  1. Lai nodrošinātu pakalpojumus (tostarp, lai veiktu, piešķirtu un pārvaldītu rezervācijas vai apstrādātu maksājumus);
  2. Lai sniegtu klientu apkalpošanas pakalpojumus
  3. Lai noteiktu, novērstu un izmeklētu krāpšanu, citas nelikumīgas darbības un datu aizsardzības pārkāpumus;
  4. Analītisku un produktu uzlabošanas vajadzību dēļ;
  5. Lai sniegtu personalizētus piedāvājumus vai nosūtītu Jums mārketinga informāciju ar Jūsu piekrišanu vai arī citādi atbilstošo normatīvo aktu ietvaros;
  6. Lai nodrošinātu atbilstību piemērojamiem normatīvajiem aktiem.

  Ja vien nav norādīts citādi, no A līdz E punktu izpildei mēs paļaujamies uz mūsu likumīgajām interesēm dalīties ar personīgo informāciju un saņemt to. Piemēram, mēs cieši sadarbojamies ar uzņēmumu Booking.com, lai piedāvātu naktsmītņu un apskates objektu apmeklēšanas pakalpojumus mūsu klientiem, un visiem uzņēmumiem korporatīvajā grupā Booking Holdings Inc. var būt nepieciešams dalīties ar klientu personīgo informāciju, lai nodrošinātu to, ka visi lietotāji ir pasargāti no krāpnieciskām darbībām tās platformās.

  F punkta izpildei mēs paļaujamiem, ja piemērojams, uz likumīgo pienākumu ievērošanu (piemēram, tiesībaizsardzības iestāžu pieprasījumu gadījumā).

  Kā mēs izmantojam mobilās ierīces?

  Mēs piedāvājam bezmaksas lietotnes dažādām mobilajām ierīcēm, kā arī piedāvājam mūsu standarta tīmekļa vietnes versijas, kas ir optimizētas pārlūkošanai mobilajās ierīcēs un planšetdatoros. Tajās jūsu personas dati tiek ievākti un apstrādāti tādā pašā veidā kā mūsu pārējās platformās, un ar to palīdzību jūs varat arī atrast automobiļus īrei atkarībā no savas pašreizējās atrašanās vietas. Vai jūs vēlaties uzzināt vairāk?

  Kā mēs izmantojam mobilās ierīces?

  Ja jūs piekrītat, mēs jums uz jūsu mobilo ierīci varam nosūtīt pašpiegādes paziņojumus, kas neļaus jums palaist garām svarīgu ar jūsu rezervāciju saistītu informāciju. Ja jūs mums ļaujat piekļūt jūsu ierīces atrašanās vietas informācijai vai kontaktinformācijai, mēs varam jums piedāvāt papildu pakalpojumus, ja jūs tos pieprasāt. Jūsu mobilā ierīce saņems norādes par pašpiegādes paziņojumu atļaušanu, ļaujot mums piekļūt šāda veida datiem.

  Lai nodrošinātu labākas kvalitātes pakalpojumus un atbilstošāka vaida mārketingu, mēs varam izmantot funkciju, ko sauc par “izsekošanu starp ierīcēm”. Tas nozīmē, ka mēs analizējam to, kā jūs izmantojat mūsu platformas vairākās ierīcēs. Mēs, piemēram, varam apvienot datus no jūsu mobilā tālruņa ar datiem no jūsu mājas datora. Šim nolūkam mēs varam arī izmantot sīkdatnes (plašāku informāciju par sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām, lūdzu, skatiet mūsu Paziņojumā par sīkdatnēm).

  Lai garantētu, ka mūsu informatīvajos ziņojumos jūs atrodat tieši jums interesējošus piedāvājumus, mēs, līdzko jūs esat pieteicies savā lietotāja kontā, analizējam jūsu veiktos meklēšanas pieprasījumus, kā arī pakalpojumus, ko rezervējat, izmantojot dažādas ierīces. Ja jūs nevēlaties, lai mēs tā darītu, pirms pārlūkošanas izejiet no sistēmas vai atsakieties no informatīvo ziņojumu saņemšanas.

  Izsekošana starp ierīcēm var nozīmēt arī to, ka, lietojot vienu ierīci, jums var tikt rādītas personalizētas reklāmas no dažādiem uzņēmumiem, balstoties jūsu veiktajās darbībās saistītajās ierīcēs. Tas netiek darīts, ja jūs atsakāties no NAI (Network Advertising Initiative — Tīkla reklāmu iniciatīva) uzvedībā balstītās reklāmas programmas (attiecīgajai saitei iespējams piekļūt mūsu Paziņojuma par konfidencialitāti sadaļā “Tā ir jūsu izvēle: Pieteikšanās un atteikšanās”). Lūdzu, ņemiet vērā: šis process netiek pārtraukts, kad jūs vienkārši izejat no sistēmas, izrakstoties no sava lietotāja konta.

  Kādas drošības un saglabāšanas procedūras mēs īstenojam, lai garantētu Jūsu personas datu aizsardzību?

  Mūsu uzņēmējdarbības sistēmas un procedūras garantē, ka mēs veicam visus iespējamos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus un nepieļautu to ļaunprātīgu izmantošanu vai neautorizētu piekļuvi saskaņā ar Lielbritānijas un Eiropas datu aizsardzības likumiem. Mums ir arī specifiskas drošības procedūras un ierobežojumi (gan tehniski, gan fiziski), kas ierobežo piekļuvi mūsu īpašumā esošajiem personas datiem un ierobežo to izmantošanu. Personas datiem var piekļūt tikai autorizēti darbinieki, un tie tiem drīkst piekļūt tikai specifiskos, autorizētos nolūkos.

  Mēs glabāsim Jūsu personas datus tik ilgi, kamēr to uzskatīsim par nepieciešamu, lai ļautu Jums izmantot mūsu pakalpojumus un lai mēs varētu Jums tos sniegt (tai skaitā uzturot Jūsu tiešsaistes lietotāja kontu (ja tāds ir izveidots)), lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus, risinātu strīdus ar iesaistītajām pusēm un ciktāl tas nepieciešams citiem nolūkiem, lai ļautu mums veikt uzņēmējdarbību, tai skaitā krāpšanas vai citu nelikumīgu darbību atklāšanas un novēršanas nolūkā. Uz visiem personas datiem, kurus mēs glabāsim, attieksies šis Paziņojums par konfidencialitāti.

  Kā mēs rīkojamies ar bērnu personas datiem?

  Mēs nepiedāvājam pakalpojumus bērniem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, un mēs paturam tiesības dzēst jebkāda veida informāciju, ko mēs saņemam no bērna, kas nav sasniedzis šo noteikto vecumu. Atsevišķās situācijās mēs varam saņemt informāciju par bērniem, piemēram, apdrošināšanas prasības vai klienta apkalpošanas strīda gadījumā. Šādos gadījumos mēs ievācam un izmantojam šo informāciju tikai ar bērna vecāka vai aizbildņa piekrišanu.

  Kā jūs varat kontrolēt personas datus, ko esat mums sniedzis?

  Jums ir tiesības, ar dažiem tiesiskiem izņēmumiem, piekļūt visiem saviem personas datiem, kas atrodas mūsu īpašumā, kā arī labot tos, dzēst un iebilst pret šo jūsu personas daru apstrādi. Lai izmantotu kādas no šīm tiesībām, jūs varat izmantot mūsu Datu subjekta pieprasījuma portālu. Ja jūs to darīsiet, mēs lūgsim jūs norādīt papildu informāciju, kas ļaus mums apstiprināt jūsu identitāti, tādējādi garantējot jūsu informācijas drošību, un jūsu pieprasījums tiks apstrādāts saskaņā ar piemērojamo Lielbritānijas datu aizsardzības likumu. Jūs jebkurā brīdī varat atjaunināt vai dzēst savu lietotāja kontu, pierakstoties tajā mūsu lapā.

  Veicot rezervāciju vai cenas pieprasījumu, mēs jūs lūdzam norādīt, vai vēlaties pierakstīties mārketinga e-pastu saņemšanai. Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no šo mārketinga e-pastu saņemšanas, noklikšķinot saites “Atteikties no jaunumu saņemšanas”, kas norādīta katrā e-pasta ziņojumā, vai atjauninot savas e-pasta izvēles savā lietotāja kontā.

  Kas ir atbildīgs par personas datu apstrādi mūsu platformās?

  Personas datu apstrādi savās platformās pārvalda "Booking.com Transport Limited" (kas darbojas ar nosaukumu "Rentalcars.com"). "Booking.com Transport Limited" ir privāta sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas darbojas saskaņā ar Apvienotās Karalistes tiesību aktiem un kuras juridiskā adrese ir 35 Fountain Street, Manchester, M2 2AN. Ja Jums ir jautājumi, neskaidrības, komentāri vai sūdzības saistībā ar mūsu īstenoto praksi vai šo Paziņojumu par konfidencialitāti, lūdzu, sūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi [email protected], virsraksta rindiņā norādot "Privacy" (Privātums), un mēs ar Jums sazināsimies. Varat arī sazināties ar vietējo datu aizsardzības iestādi. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz jebkādiem ar konfidencialitāti saistītiem jautājumiem!

  “TravelJigsaw Insurance Limited” paziņojums par privātumu