הודעת פרטיות

הודעת הפרטיות מסבירה כיצד אנו אוספים מידע אודותיכם, משתמשים בו ושומרים עליו. ההודעה גם מסבירה איך ניתן ליצור איתנו קשר כשמתעוררות שאלות, ואנחנו כמובן נשמח לענות עליהן. כדי להבין מה אנו עושים עם קוקיות (cookies) ועם טכנולוגיות דומות, מומלץ לבדוק את ההצהרה שלנו בנושא קוקיות.

אנו עשויים לשנות את ההודעה הזו מעת לעת; לכן מומלץ לבדוק כאן אם יש עדכונים.

אנו מציעים מגוון שירותים הקשורים להשכרת רכב מקוונת, כולל מוצרים ושירותים כגון ביטוח. כל זאת דרך האתרים והאפליקציות שלנו, וכן באמצעות הודעות דוא"ל ו-SMS ('פלטפורמות'). אנו מאפשרים זאת גם דרך האתרים של שותפינו, המדיה החברתית ופלטפורמות אחרות. הודעה זו חלה על כל הנתונים האישיים שאנו אוספים באמצעים אלו, או כשאתם פונים אלינו בדוא"ל, בצ'אט, בטלפון או בדואר.

הנתונים האישיים שאתם מוסרים לנו

לא נוכל לעזור לכם להזמין רכב או לבקש הצעת מחיר, אם לא נקבל פרטים מסוימים. כשאתם מבצעים את הפעולות האלה, תתבקשו למסור לנו פרטים שאנו זקוקים להם כדי לענות על בקשתכם. מדובר בפרטים די סטנדרטיים, למשל: שם, גיל, תאריך ומקום לידה ופרטי יצירת קשר (דוא"ל, כתובת ומספר טלפון). הפרטים יכולים לכלול גם מספר דרכון, מספר זהות או רישיון נהיגה – וכן את מספר תוכנית הנאמנות ופרטי התשלום שלכם.

נוסף לכך אנו אוספים מידע מהמחשב שלכם כשאתם משתמשים באחת הפלטפורמות שלנו, גם כשאתם לא מבצעים הזמנה. נתונים אלה עשויים לכלול כתובת IP, סוג הדפדפן והגדרות השפה שלכם. יש גם נסיבות שבהן אנו מקבלים מידע עליכם מגורמי צד ג', או אוספים אוטומטית פרטים אחרים. זו הייתה סקירה מקוצרת של המידע שאנו אוספים. האם הייתם מעוניינים לדעת עוד?

הנתונים האישיים שאתם מוסרים לנו

אנו שומרים את הנתונים האישיים שאתם מוסרים לנו ומשתמשים בהם. כשאתם מבצעים הזמנה, אנו זקוקים לכל הפחות לשם, לכתובת דוא"ל ולפרטי התשלום שלכם. אנו עשויים לבקש מכם את פרטי כתובת המגורים, מספר הטלפון ותאריך הלידה שלכם, ואת שמותיהם של הנהגים הנוספים – אם הדבר רלוונטי.

אם תצרו איתנו קשר (למשל בטלפון, בדוא"ל או במדיה החברתית), גם אז נאסוף מכם מידע.

לאחר ביצוע הזמנה אנו עשויים לבקש מכם לשלוח לנו משוב, כדי שנוכל לשפר את שירותינו ולהבטיח שהלקוחות בעתיד יקבלו בדיוק את מה שהם מחפשים.

יש גם דרכים אחרות שבאמצעותן תוכלו לספק לנו מידע. לדוגמה, כשאתם גולשים ברשת דרך הטלפון, תוכלו לשתף איתנו את המיקום הנוכחי שלכם. כך נוכל לספק לכם את השירות הכי טוב שניתן. כדי להקל עליכם, אפשר גם לפתוח חשבון משתמש שיאפשר לכם לצפות בהזמנות שלכם ולנהל אותן, וגם לשמור את ההגדרות שלכם ואת פרטי הדרכון ורישיון הנהיגה. כך גם יהיה לכם קל יותר לבצע הזמנות בעתיד.

הנתונים האישיים שאתם מוסרים לנו על אחרים

ייתכן שתוסיפו אדם מסוים כנהג נוסף, או שתבצעו הזמנה בשמו של אדם אחר, למשל חבר, בן משפחה או עמית לעבודה. במקרה כזה חשוב לוודא שאותו אדם מודע לכך שאתם מוסרים לנו את פרטיו, ושהוא הביע הסכמה לאופן שבו אנו משתמשים בפרטיו האישיים (כמתואר בהודעה זו). הדבר הוא באחריותכם.

הנתונים האישיים שאנו אוספים אוטומטית

כשאתם מבצעים הזמנה, אנו רושמים באיזו פלטפורמה הדבר נעשה ואיך הגעתם אלינו (למשל, אם הגעתם אלינו מאתר אחר).

גם אם אינכם מבצעים הזמנה בסופו של דבר, אנו עשויים לאסוף באופן אוטומטי פרטים מסוימים כשאתם מבקרים בפלטפורמה שלנו. בכך עשויים להיכלל כתובת IP, הדפים שבהם ביקרתם, הדפדפן שבו אתם משתמשים ומידע על הקליקים שלכם. המידע עשוי לכלול גם פרטים על מערכת ההפעלה של המחשב, גרסת האפליקציה, הגדרות השפה, הגדרות ומאפיינים ספציפיים למכשיר, ונתונים שמזהים אותו.

אם אתם משתמשים במכשיר נייד, אנו עשויים גם לאסוף פרטי מיקום. כמו כן, אנו עשויים לנתח ולעבד נתונים בסיסיים הקשורים לאפליקציות שעל המכשיר הזה (למשל שם, תיאור וקטגוריה).

נתונים אישיים שאנו מקבלים מחברות אחרות

אנו עשויים גם לקבל מידע עליכם מפלטפורמות מדיה חברתית, משותפינו העסקיים ומגורמי צד ג' אחרים. לדוגמה:

 • יש לנו שותפים עסקיים שבעזרתם אנו מציעים את שירותינו בפלטפורמות אחרות. כשאתם מבצעים הזמנה באחת מהפלטפורמות האלו, אנו עשויים לשתף איתם את הנתונים האישיים שלכם, והם עשויים לשתף אותם איתנו.
 • החברות שמספקות את השירותים שהזמנתם דרך הפלטפורמות שלנו עשויות לשלוח לנו מידע עליכם – למשל, אם ההזמנה שלכם הובילה לתביעה ביטוחית או למחלוקת בנושא שירות לקוחות.
 • שותפינו העסקיים עשויים גם לשלוח לנו מידע עליכם אשר יקל עלינו להציג לכם פרסומות רלוונטיות יותר.

אנו עשויים לשלב מידע זה עם המידע שאתם מוסרים לנו ישירות.

לפרטים נוספים, עיינו בסעיף 'מדוע אנו אוספים נתונים אישיים שלכם ומשתמשים בהם?'.

מדוע אנו אוספים נתונים אישיים שלכם ומשתמשים בהם?

אנו מבקשים לקבל את הנתונים האישיים שלכם, כדי שנוכל להזמין עבורכם רכב (וכל דבר אחר שתזדקקו לו לצורך ההזמנה) ולוודא שתקבלו את השירות הכי טוב שניתן. אנו עשויים להשתמש בנתונים גם כדי ליצור איתכם קשר, ולספר לכם על המבצעים העדכניים שלנו. אלו הן הסיבות העיקריות לכך שאנו אוספים את הנתונים האישיים שלכם, אך יש סיבות נוספות. האם הייתם מעוניינים לדעת עוד?

מדוע אנו אוספים נתונים אישיים שלכם ומשתמשים בהם?

אנו עשויים להשתמש בנתונים האישיים שלכם בדרכים הבאות:

 1. הזמנות: תחילה אנו משתמשים בנתונים האישיים שלכם כדי ליצור ולנהל את ההזמנה שלכם, וכדי להעביר את הפרטים הדרושים לחברה שמספקת את הרכב שלכם (או מוצר או שירות אחרים, כגון ביטוח).
 2. שירות לקוחות: אנו מציעים שירות לקוחות בינלאומי 24/7 בלמעלה מ-40 שפות. צוותי שירות הלקוחות הבינלאומיים שלנו זקוקים לפרטים שלכם, למשל כדי שיוכלו לסייע לכם לבצע הזמנה, או כדי לענות על כל שאלה שתשאלו לפני, במהלך או לאחר ביצוע ההזמנה.
 3. משוב של הלקוחות: אנו עשויים להשתמש בפרטי יצירת הקשר שלכם כדי לשלוח לכם שאלון קצר על ההזמנה שביצעתם. התשובות לשאלון יסייעו לנו לשפר את השירות שלנו ואת השירותים שמספקים שותפינו העסקיים.
 4. חשבונות משתמשים: כדי להקל עליכם, תוכלו ליצור חשבון משתמש בפלטפורמות שלנו. לשם כך יהיה עליכם למסור לנו נתונים אישיים שלכם. כך תוכלו לבצע פעולות שעשויות להועיל לכם. תוכלו לנהל את ההזמנות ואת הרכישות האחרות שלכם, לנצל מבצעים מיוחדים, ולנהל את ההגדרות וההעדפות שלכם. כך גם יהיה לכם קל יותר לבצע הזמנות בעתיד.
 5. פעילויות שיווקיות: אנו משתמשים בנתונים האישיים שלכם גם למטרות שיווקיות, וביניהן:
  • פנייה אליכם בדואר, בטלפון, בדוא"ל או ב-SMS (תלוי בפרטי יצירת הקשר שמסרתם לנו) עם החדשות, המבצעים, ההנחות והעדכונים, כולל פרטי המוצרים והשירותים שלנו (ו/או אלה של החברות הכלולות בקבוצה שלנו ושל שותפינו העסקיים). תוכלו לבטל את הרישום שלכם למסרים השיווקיים האלה בקלות ובמהירות בכל זמן שהוא – פשוט לחצו על הקישור 'Unsubscribe' (ביטול רישום) באחת מהודעות הדוא"ל שלנו, או בקרו בפורטל בקשות מושא הנתונים שלנו.
  • פנייה אליכם בטלפון, בדוא"ל או ב-SMS עם מידע על מוצרי ביטוח שלא כללתם בהזמנתכם.
  • הצגת מבצעים רלוונטיים בפלטפורמות שלנו או באתרי צד ג', כולל אתרי מדיה חברתית.
  • הזמנה להשתתף בפעילויות של קידום מכירות (כגון תחרויות או תוכניות להפניית בני משפחה וחברים).
 6. איך מתנהלת התקשורת עם לקוחותינו: אנו עשויים לפנות אליכם בטלפון, בדוא"ל או ב-SMS גם במקרים אחרים. בין הסיבות לכך ניתן למנות:
  • מענה לבקשות שלכם וטיפול בהן.
  • שליחת תזכורת בדוא"ל על הזמנה שלא סיימתם ליצור אותה, זאת כדי לבדוק אם אתם זקוקים לעזרה. אנו רואים בכך שירות בעל ערך מוסף, שכן בעזרתו תוכלו להמשיך בהזמנה בלי שתצטרכו לחפש את המכונית שוב או תיאלצו למלא את כל פרטי ההזמנה מאפס.
  • שליחת שאלון אליכם או בקשה לקבל מכם משוב.
  • שליחת חומרים אחרים הקשורים להזמנתכם, כגון פרטי יצירת קשר עמנו (או עם חברה אחרת) במקרה שתזדקקו לעזרה במהלך ההזמנה.
  • שליחת סיכום של ההזמנות הקודמות שלכם.
  • שליחת הודעות אדמיניסטרטיביות אחרות כמו התראות אבטחה, גם אם אין לכם כרגע הזמנה.
 7. מחקר שוק: אנו עשויים לבקש מכם להשתתף במחקרי שוק. נשתמש בכל מידע אישי נוסף שתמסרו לנו כחלק ממחקרים כאלה, רק לאחר שנקבל את הסכמתכם לכך.
 8. זיהוי הונאות ומניעתן: כדי לספק לכם שירות בטוח ואמין, אנו משתמשים בנתונים האישיים שלכם כדי לזהות ולמנוע הונאות ופעילויות לא חוקיות או פעילויות לא רצויות אחרות. כך, אנו עשויים להשתמש בנתונים אישיים לצורך הערכת סיכונים ולמטרות אבטחה, למשל אימות זהותם של משתמשים וזיהוי ההזמנות שלהם. לשם כך, ייתכן שנצטרך לפעמים לעצור את יצירת ההזמנה לפרק זמן מסוים.
 9. שיפור השירות: אנו מנתחים נתונים אישיים כדי לשפר את התפקוד ואת האיכות של שירותינו המקוונים, וכן את חוויית המשתמש בכללותה. אנו תמיד משתדלים להפוך את הפלטפורמות שלנו לקלות ולמהנות יותר לשימוש.
 10. ‏‏משוב של הלקוחות: לאחר שתיצרו הזמנה, אנו עשויים לבקש מכם לתת לנו משוב על השירותים שלנו או של שותפינו העסקיים. המשוב שלכם יסייע ללקוחות בעתיד לעשות את הבחירה הנכונה, ויעזור לשותפינו העסקיים לשפר את השירותים שהם מציעים. שליחת המשוב מצדכם מהווה את אישורכם להצגתו, כפי שמוסבר בתנאים שלנו. תוכלו לשלוח משוב אנונימי, או פשוט לציין רק את השם הפרטי ואת המדינה שלכם.
 11. ניטור שיחות: אנו עשויים להקליט שיחות ו/או לאפשר לאנשי צוות אחרים להאזין להן, זאת כדי לעזור לנו להכשיר את עובדינו ולוודא שאנו ממשיכים ללא הרף להעניק לכם שירות מעולה. את ההקלטות נמחק אוטומטית לאחר פרק זמן מסוים, אלא אם כן יש לנו סיבה לגיטימית לא לעשות זאת (למשל, אם יש לנו חשד שמדובר בניסיון הונאה).
 12. סיבות משפטיות: לבסוף, במקרים מסוימים אנו עשויים להשתמש בנתונים האישיים שלכם כדי לטפל במחלוקות משפטיות ולפתור אותן; לצורך חקירות רגולטוריות; מסיבות של ציות לחוק; או כדי לוודא שאנחנו מיישמים את התנאים שלנו באופן מדויק.

כדי שנוכל לעבד את הנתונים האישיים שלכם באופן זה, אנו מסתמכים על העילות המשפטיות הבאות:

 • ביצוע חוזה: עלינו להשתמש בנתונים האישיים שלכם כדי למלא את תנאיו של ההסכם שלכם איתנו. לדוגמה, כאשר אתם מזמינים רכב, עלינו להעביר את פרטי ההזמנה לחברת השכרת הרכב כדי לוודא שהרכב ימתין לכם.
 • אינטרסים לגיטימיים: אנו עשויים להשתמש במידע שלכם לצורכי 'האינטרסים הלגיטימיים' שלנו (מונח המתייחס לכל מה שלדעתנו הוא חלק מביצוע יעיל של עסקינו – תוך כדי כיבוד זכויותיכם ושמירה על החוק). לדוגמה, כדי לספק לכם את התכנים המתאימים ביותר על גבי הפלטפורמות שלנו, כולל הודעות דוא"ל ופרסומי ניוזלטר; כדי לשפר ולקדם את מוצרינו ושירותינו; וכן לצורך מטרות אדמיניסטרטיביות.
 • הסכמה: ייתכן שנזדקק להסכמתכם כדי להשתמש בנתונים האישיים שלכם בנסיבות מסוימות, למשל למטרות שיווק ישיר. תוכלו לבטל את הסכמתכם בכל שלב באמצעות 'פורטל בקשות מושא הנתונים' שלנו (Data Subject Request Portal) או בשליחת דוא"ל אל datarights@rentalcars.com, כאשר בשורת הכתובת רשומה המילה " פרטיות ".
 • עם אילו גורמי צד ג' נשתף את הנתונים האישיים שלכם – ולמה?

  יש מספר שותפים עסקיים המשולבים בשירותים שאנו מציעים, ובנסיבות מסוימות אנו עשויים לשתף עמם את הנתונים האישיים שלכם. ברוב המקרים פשוט נעביר את פרטי ההזמנה שלכם לשותפים העסקיים, שעוזרים לנו לספק את השירות שביקשתם לקבל. נשתף את הנתונים שלכם גם עם גורמי צד ג' אחרים, למשל ספקי שירותי תשלומים, שותפי פרסום – ובמספר מקרים – הרשויות. הסיבות העיקריות לשיתוף הנתונים האישיים שלכם. האם הייתם מעוניינים לדעת עוד?

  עם אילו גורמי צד ג' נשתף את הנתונים האישיים שלכם – ולמה?

 • החברות שמספקות לכם את הרכב להשכרה ו/או מוצרים ושירותים קשורים: כדי לבצע את ההזמנה שלכם, עלינו לשלוח את הפרטים הרלוונטיים לחברה שמספקת את הרכב ו/או מוצרים קשורים (כולל ביטוח) שהזמנתם. בין הפרטים האלה עשויים להיכלל: שם, טווח גילים, פרטים ליצירת קשר (דוא"ל, כתובת ומספר טלפון), תאריך ומקום לידה, פרטי דרכון, פרטי רישיון נהיגה וההעדפות שמסרתם לנו בעת ההזמנה. במקרה של מחלוקת בנוגע להזמנתכם או לכיסוי הביטוחי שלכם, או כל בעיה אחרת הקשורה לשירות לקוחות, ייתכן שנצטרך למסור לחברת השכרת הרכב מידע על תהליך ההזמנה ופרטים על המחלוקת עצמה. בכך עשוי להיכלל עותק של אישור ההזמנה שלכם, כדי להוכיח שההזמנה אכן בוצעה, וכן מידע הקשור לתלונתכם. חשוב לשים לב לכך שכל מידע שתמסרו ישירות לחברה שמספקת את הרכב ו/או מוצרים קשורים, יאוחסן וינוצל על בסיס הודעת הפרטיות ותנאי השירות שלה.
 • שותפינו העסקיים: אנו עובדים עם שותפים עסקיים ברחבי העולם. חלק משותפינו מציעים או מפרסמים את שירותינו, וגם מסייעים לשותפינו העסקיים האחרים לפרסם את שירותי התיירות שלהם (כולל ביטוח). השותפים העסקים האלה עשויים גם לכלול את קבוצת החברות Booking Holdings Inc, הכוללת את Rentalcars.com ואת החברות-האחיות שלנו (Agoda.com, ‏Booking.com, ‏priceline.com, ‏KAYAK, ו-OpenTable). ייתכן שהשירותים שחברות אלה מציעות משולבים בפלטפורמות שלנו. כאשר תבצעו הזמנה באחת הפלטפורמות של שותפינו העסקיים, הם ישלחו לנו חלק מהנתונים האישיים שמסרתם להם. באופן דומה, אנו עשויים לשלוח לשותפינו העסקיים חלק מהנתונים האישיים הקשורים להזמנתכם. הסיבה לכך עשויה להיות ניתוח של העסקים שלהם, או עזרה להפעלת מועדון הלקוחות שלהם. סיבה אפשרית נוספת למשל היא כדי לשלוח לכם מבצעים, אך רק בתנאי שנתתם את הסכמתכם לכך. אם השותף העסקי מציע שירות לקוחות, נשלח אליהם את פרטי ההזמנה שלכם כדי שיוכלו להציע לכם את התמיכה שאתם זקוקים לה. בכל אחד מהמקרים האלה, הטיפול בנתונים האישיים שלכם כפוף לתנאי הודעות הפרטיות של השותפים העסקיים האלה. כשאתם מבצעים הזמנה באתר של שותף עסקי שלנו, מומלץ לקרוא את הודעת הפרטיות באתר של השותף העסקי, כדי להבין כיצד מטופלים הנתונים האישיים שלכם. אם קניתם מוצר או שירות של אחד משותפינו העסקיים, נשלח אליהם את הנתונים האישיים הדרושים כדי שיוכלו לספק את המוצר/השירות. לבסוף, אנו עשויים גם להחליף עם שותפינו העסקיים מידע על המשתמשים שלנו למטרות זיהוי/מניעת הונאה, אך רק על פי הצורך.
 • הרשויות המוסמכות: אנו עשויים לשתף את הנתונים האישיים שלכם עם הממשלה או עם רשויות אכיפת החוק, אם נידרש לעשות זאת על פי חוק (או כל תקנה בעלת סמכות חוקית). בכך נכללים צווי בית משפט, הזמנות לבית משפט וצווים הנובעים מהליכים משפטיים ומחקירות פליליות. אנו עשויים גם לחשוף את הנתונים האישיים שלכם על פי הצורך למען מניעה, זיהוי או העמדה לדין בהקשר להונאה ולמעשים פליליים אחרים. כמו כן, אנו עשויים לחשוף את הנתונים האישיים שלכם בפני הרשויות המוסמכות כדי להגן ולשמור על הזכויות או הנכסים שלנו או של שותפינו העסקיים.
 • ספקי שירות צד ג': אנו עשויים להשתמש בספקי שירות צד ג' כדי לעבד את הנתונים האישיים שלכם מטעמנו. למשל, אנו עשויים להשתמש בהם כדי ליצור איתכם קשר, או כדי לשלוח פרטי הזמנות מטעמנו לחברה שמספקת את השירות; או כדי לנהל היבטים שונים של האתר, של מרכזי שירות הלקוחות או של הפעילויות השיווקיות שלנו. על גורמי צד ג' אלה חלים סעיפים בנושא סודיות, ואסור להם להשתמש בנתונים האישיים שלכם למטרות אחרות.
 • שותפי פרסום: אנו עשויים לשתף את כתובת הדוא"ל ונתונים אישיים אחרים שלכם עם שותפי פרסום צד ג', זאת כדי לוודא שיוצגו לכם פרסומות רלוונטיות כשאנו משווקים את השירותים שלנו דרך שותפים עסקיים צד ג'. אנו עובדים גם עם רשתות פרסום צד ג' כדי לשווק שירותים דרך פלטפורמות אחרות, ועם ספקי צד ג' שמסייעים לנו לנתח את הנתונים שלנו. על כל גורמי צד ג' אלה חלים הסכמי סודיות, ואסור להם להשתמש בנתונים האישיים שלכם למטרות אחרות. למידע נוסף על פרסומות מותאמות-אישית ועל הבחירות העומדות לפניכם, קראו את הסעיפים "איך ומדוע אנו משתמשים בטכנולוגיות האלו?" ו"זו הבחירה שלך: להסכים או לא להסכים לשיתוף נתוניך" בהצהרה שלנו בנושא קוקיות.
 • ספקי שירותי תשלומים ומוסדות פיננסיים אחרים: אנו גם עובדים עם ספקי שירותי תשלומים צד ג' כדי לדאוג לתשלומים או לערבויות כנגד תשלומים. אם אתם (או בעלי כרטיס האשראי ששימש לביצוע ההזמנה שלכם) מבקשים החזר מהבנק, אנו עשויים לשתף מספר פרטים של ההזמנה עם ספק שירות התשלומים ועם המוסד הפיננסי הרלוונטי. פרטים אלה עשויים להיות עותק של אישור ההזמנה או כתובת ה-IP שממנה בוצעה ההזמנה. אנו עשויים גם לשתף מידע עם המוסדות הפיננסיים הרלוונטיים, אם הדבר נראה לנו חיוני לצורך זיהוי ומניעה של הונאות.
 • כיצד אנו משתמשים במכשירים ניידים?

  אנו מציעים אפליקציות חינמיות למגוון מכשירים ניידים, וכן גרסאות של האתר הרגיל שלנו שעברו התאמה לדפדפנים בטבלטים ובטלפונים ניידים. אפליקציות אלו אוספות ומעבדות את הנתונים האישיים שלכם בצורה דומה לזו של הפלטפורמות האחרות שלנו, והן גם מאפשרות לכם למצוא רכב מקומי להשכרה על פי המיקום הנוכחי שלכם. האם הייתם מעוניינים לדעת עוד?

  כיצד אנו משתמשים במכשירים ניידים?

  אם תאשרו זאת, נוכל לשלוח אליכם הודעות "בדחיפה" היישר למכשיר הנייד, כדי שלא תחמיצו מידע חשוב בנוגע להזמנה שלכם. כמו כן, אם תעניקו לנו גישה למיקום המכשיר או לפרטי יצירת הקשר שלכם, נוכל לספק לכם שירותים נוספים שתבקשו לקבל. במכשיר הנייד יש הסבר על מתן היתר לקבלת הודעות "בדחיפה" ועל מתן גישה לסוג נתונים אלה.

  כדי להעניק לכם שירות טוב יותר ושיווק רלוונטי יותר, אנו עשויים להשתמש במה שמכונה 'מעקב בין-מכשירים' (Cross-device tracking). המשמעות היא שנבחן את האופן שבו אתם משתמשים בפלטפורמות שלנו בכמה מכשירים: כך למשל, נוכל לשלב נתונים מהטלפון הנייד ומהמחשב הביתי שלכם. לשם כך, אנו עשויים להשתמש בקוקיות (למידע נוסף על קוקיות וטכנולוגיות דומות תוכלו לעיין בהצהרה שלנו בנושא קוקיות).

  כדי לוודא שתמצאו בניוזלטר שלנו מבצעים שיש סיכוי טוב יותר שיעניינו אתכם, אנו בודקים את החיפושים שביצעתם ואת השירותים שהזמנתם במכשירים השונים, זאת לאחר שנכנסתם לחשבון המשתמש שלכם. אם אינכם מעוניינים שנעשה זאת, צריך פשוט לצאת מהחשבון לפני ביצוע החיפוש, או לבטל את הרישום לניוזלטר שלנו.

  מעקב בין-מכשירים גם יכול ליצור מצב שבו בעת השימוש במכשיר אחד, יוצגו לכם פרסומות מותאמות-אישית של חברות שונות בהתאם לפעילות שלכם במכשירים המקושרים שלכם. היוזמה לפרסום ברשת – NAI (‏Network Advertising Initiative) אמורה למנוע זאת, אם תבחרו לבטל את השתתפותכם בתוכנית הפרסום ההתנהגותי של NAI (ההצהרה שלנו בנושא פרטיות כוללת את הקישור הדרוש מתחת לסעיף "זו הבחירה שלך: להסכים או לא להסכים לשיתוף נתוניך"). שימו לב: עצם היציאה מחשבון המשתמש שלכם לא תימנע את המשך שיתוף הנתונים.

  באילו נוהלי אבטחה אנו משתמשים כדי לשמור על הנתונים האישיים שלכם?

  המערכות והנהלים העסקיים שלנו מוודאים שאנו נוקטים את כל הצעדים הסבירים כדי להגן על הנתונים האישיים שלכם ולשמור עליהם מפני שימוש לרעה או גישה לא-מורשית, זאת על פי חוקי ההגנה על הנתונים באירופה ובבריטניה. יש לנו גם נוהלי אבטחה ספציפיים (טכניים ופיזיים) המגבילים את הגישה לנתונים האישיים שברשותנו ואת השימוש בהם. רק לעובדים מורשים יש גישה לנתונים אישיים – ומותר להם לעשות זאת רק מסיבות מוגדרות.

  כיצד אנו מתייחסים לנתונים האישיים של ילדים?

  איננו מספקים שירותים לילדים מתחת לגיל 18, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק כל מידע שנקבל מילדים מתחת לגיל זה. בנסיבות מסוימות אנו עשויים לקבל מידע על ילדים, למשל כחלק מתביעת ביטוח או ממחלוקת בנושא שירות לקוחות. במקרה כזה, נאסוף את המידע הזה ונשתמש בו רק לאחר קבלת רשותם של הורי הילד או האפוטרופוס שלו.

  כיצד תוכלו לשלוט בנתונים האישיים שמסרתם לנו?

  שמורה לכם הזכות (בכפוף למספר חריגים על פי חוק) לגשת, לתקן ולמחוק כל מידע אישי עליכם שאנו מחזיקים בו, ולהתנגד לעיבוד הנתונים האישיים שלכם. כדי לאכוף את הזכויות האלו, תוכלו להשתמש ב'פורטל בקשות מושא הנתונים' שלנו. אם תגיעו לשם, נבקש פרטים נוספים כדי לאמת את זהותכם ולשמור על סודיות הנתונים שלכם. לאחר מכן נטפל בבקשתכם על פי חוקי ההגנה על הנתונים בבריטניה. באמצעות כניסה לאתר שלנו, תוכלו לעדכן או למחוק את חשבון המשתמש שלכם בכל עת.

  לאחר שתבצעו הזמנה או תבקשו הצעת מחיר, נשאל אתכם אם תסכימו לקבל הודעות דוא"ל שיווקיות. תוכלו לבטל את הסכמתכם בכל עת על ידי לחיצה על 'Unsubscribe' (ביטול רישום) בכל אחת מההודעות האלו, או על ידי עדכון העדפות הדוא"ל בחשבון המשתמש שלכם.

  מי אחראי על עיבוד הנתונים האישיים בפלטפורמות שלנו?

  TravelJigsaw Limited (הנסחרת כ-Rentalcars.com) אחראית על עיבוד הנתונים האישיים בפלטפורמות שלנו. TravelJigsaw Limited היא חברה פרטית באחריות מוגבלת המאוגדת תחת חוקי בריטניה, ומשרדיה נמצאים בכתובת ‎35 Fountain Street, Manchester, M2 2AN. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, דאגה או הערה בנושא התנהלותנו או בנוגע להודעת הפרטיות הזו, לכתובת הדוא"ל dataprotectionofficer@rentalcars.com. הקפידו לרשום 'Privacy' (פרטיות) בשורת הנושא, ואנחנו נחזור אליכם מיד. אנו תמיד שמחים לדבר על פרטיות.

  ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΗΣ TRAVELJIGSAW INSURANCE LIMITED